Manhattan Clearface

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: superhero, Módosítva: 2012. november 7.

Antibakteriális hatású korrektor bőrhibák, pattanások elfedésére.

kissbarbara1990

2015. november 20.

Tinikoromban volr egy ilyen példányom, de nem hagyott bennem mély emlékeket sajnos :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 20.

macskajaj

2014. szeptember 4.

Régebben ezt használtam, akkor elment, bár az árnyalatok.. khmm furcsák voltak, legalábbis a hófehér bőrömnek. Nem fedett annyira rosszul, viszont azóta ezerszer jobb korrektorokat is találtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 4.

barkuska

2014. február 19.

Ugyanabban az árnyalatban vettem meg, mint a sima korrektorukat szoktam (amikor az nem volt kapható), de botrány, ahogy teljesített, talán kétszer használtam, a legvilágosabb árnyalat is nagyon sötét volt nekem, míg a sima verzióból tökéletes ugyanaz az árnyalat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 19.

Vixodite

2013. március 23.

ragacsos, nem fed túl jól, könnyen lekopik, púderrel pedig foltos lesz a végeredmény...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 23.

Jennyke

2013. január 29.

Kuka.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 29.

Kuka.

Vintage Lady

2013. január 22.

Féláron vettem, de így is totál pénzkidobás volt. Kellemetlen szaga van, eszméletlen ragacsos, nehéz elkenni. A pattanásokat nekem nem hogy nem tüntette el, hanem előhozott jó párat. A fedése is rossz, mert a közepén van az a fehér cucc. Egyetlen pozitívum, hogy a színe megfelelő. Ilyen rossz korrektorom még sosem volt, pedig nem egyet próbáltam...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 22.

kalcsicskitti

2012. november 3.

jó lenne..de a közepén lévő fehér trutyi miatt nem fed eléggé..és nekem a pattanásokkal se kezdett semmit..sőt még be is csillan..kár érte..de azért elhasználom
az mondjuk értékelendő hogy a színei nagyon jók..nem sárgás..és kellően világos :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 3.

ercsa21

2012. október 29.

Nagyon szeretem 1. mert hatásos 2. mert ennek a márkának a legjobba szín választéka illetve elmondhatom h egyedül ebből 3 az ami pontosan az a szin mint a bőrőm imádom 5 csillag

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 29.

andrej

2012. augusztus 5.

Mikor használtam, nekem megfelelő volt, elfedte, nagyon szépen leszárította a pattanásaimat, persze alapozó alatt. Sőt, hova tovább, én még a szemem alatti karikáimra is tettem belőle, ott is bevált (szintén alapozó alatt :) ). Már váltottam egy olcsóbbra, de anno elég sokat elhasználtam belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 5.

Tinasmink

2012. április 30.

Még nagyon régen volt ilyenem akkor nagyon szerettem, de ezzel az új formulával, azzal a kis fehérpöttyel a közepén nagyon nem jött be. Egyáltalán nem fedett olyan jól mint ahogy egy korrektortól várnám, és ha rápúdereztem foltos maradt az arcom. A pattanásokat sem gyógyította, de számomra elviselhetetlen volt hogy éreztem a korrektort, és láttam hogy milyen foltos az arcom tőle. A fedését inkább közepesnek mondanám, nagyon vastag, nehéz ez a korrektor, úgy hogy csak óvatosan használjátok:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 30.