Manhattan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csillag, Módosítva: 2015. január 19.

Lelőhely:   külföld

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Diaaa

2018. február 12.

Zöldes színű árnyalat van meg...nagyon szépen fog, kár hogy már sehol nem lehet kapni..(legalábbis én még nem találkoztam vele mostanában sem rossmannban, sem DM-ben ) :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 12.

Dea

2017. május 18.

A kék árnyalat van meg, szemre felvive tényleg nagyon szép a kék, a másik szín kissé szürkés, sötétítő színnek felel meg. A kék miatt megérte ^^

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 18.

csiga

2016. december 4.

A peach party árnyalat van meg. Elsősorban a sötétebb bronzos lila miatt vettem meg, de a barack is bejött. Nagyon jól pigmentált, elég csillogó. Én alkalmakra használom, nappalra kicsit sok lenne.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 4.

Justic

2016. október 17.

Nekem a wild night árnyalat van meg és nem vagyok túlzottan elájulva tőle. A fekete része nem elég pigmentált, inkább csak szürke maszatot hagy maga után, de az ezüst-fehér része egész jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 17.

babaga

2016. június 17.

Én a "latte me too" árnyalatot vettem meg. Tartós és intenzív színe van. Nappali viseletre talán túl intenzív is, mivel nem is igazán "latte" az árnyalat, inkább arany színű, így nappali sminkhez csak más-kevésbé erőteljes árnyalattal mixelve-viselhető, éjszakai party viselethez viszont telitalálat. 4 csillag a kissé megtévesztő név miatt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 17.

aniita

2015. november 24.

Egy gyönyörű világos kék árnyalat van meg nekem. Én imádom. Iszonyatosan jól fed, sokáig fent marad a szemhéjamon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 24.

jns.melinda

2015. június 3.

Tényleg pigmentált, intenzív színű és tartós is. Egy esküvőt is kibírt pár javítással, ahova elfelejtettem alapot vinni (zsíros szemhéjhon). A májvás-rózsaszínes duot választottam egy volcano spirál mellé a glamour napokon, így a kettő együtt volt egy 1000es, tehát nagyon megérte. A halványabb árnyalatot felhasználtam már highlighternek is, nem dolga, de jól állta a sarat úgy is. Alkalmakkor nyúlok szívesen utána, mert elég csillogós. Örülök, hogy megvettem, egyre jobban tetszenek a manhattan-es szemhéjpúderek, meg egyáltalán az egész márka. Ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 3.

kvitta.girl

2015. április 10.

Hát nem kétséges hogy intezív, nem fog becsapni ezzel nem kell félni :) Tényleg nagyon pigmentált, én a királykék kombót vettem meg tegnap glamour napon, ma élesbe teszteltem amibe még bele kell jönnöm mert mindkét oldala nagyon intenzív színű, főleg szemhéjalappal próbáltam. A jobb oldali égetett szín az szürkéskék színt hoz ki azt akartam alapnak de olyan pigmentált volt hogy nem is kellett mélyíteni rajta, de azért kíváncsiságból mélyítővonalba raktam a királykékből is hát alkalmi smink lett a hétköznapi sminkből eléggé úgyhogy muszáj volt tompítanom rajta, egész nap tartott,kicsit sem vesztett a színéből, nagyon tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 10.