Manhattan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2011. június 8.

Lelőhely:   külföld
Kategória:   Sminkek szájra

Matilda

2015. augusztus 2.

Nekem is az 53K van meg. Túl krémes, nem lehet szépen eloszlatni, beleül a ráncokba és lefolyik a helyéről, ezen kívül az illata is irritáló egy idő után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 2.

Vicus

2012. december 16.

Nekem az 53K van meg, és nekem is eltörött! Amúgy tényleg krémes, de még így sem tudok vele szép nude szájat csinálni, nagyon beleül az apró ráncocskákba. Na meg nagyon hamar le is kopik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 16.

dorcus89

2012. december 16.

Nekem is már a második használatnál eltört. (53G) Pedig szép nude árnyalata van és szívesen használnám, viszont rettenetesen krémes szinte elolvad a számon. Hamar lekopik és össze vissza folyik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 16.

Samybubu

2012. június 29.

Nekem az 53Q árnyalatú van meg, ami egy gyönyörű korallos szín, tényeg tökéletes lenne, de nekem tőböl letört. Azt hittem én vagyok a béna, de már a második manhattan rúzsom tört el (kettőből..) , és ahogy nézem nem csak nekem. Szóval jó lenne, csak nem. Persze így is tudom használni, csak nem az igazi.. :( Amúgy nagyon pigmentált, de nem túl tartós, persze nem is dolga az lenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 29.

allcatsaregrey

2012. május 25.

Egy nude árnyalatot vettem, de kb fél óra alatt lekopik, nagyon nem tartós... Kár, pedig a színe nagyon szép.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. május 25.

bendee91

2012. április 30.

Egy nude árnyalat van meg belőle, és leértékelve vettem semmi pénzért, nagyon tetszik, de sajnos eltört...:(( De ettől még el tudom használni..:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 30.

Tinasmink

2012. április 30.

Legjobb drogériás rúzs amit valaha használtam/próbáltam. A pigmentáltsága nagyon szép, isteni az illata, nagyon szépen hidratál. Fényes finishe van, olyan mintha szájfény lenne, de egyáltalán nem ragadós. Mivel ilyen krémes a tartósságával volt egy icike picike gond de abszólút megérte a látványért, és az érzésért:D A legnagyobb gond hogy az egyetlen árnyalat amit szerettem, kivonták a forgalomból. 56E-t azóta sehol sem találtam. A csillogós, fényes, sötét, nagymami színek pedig nem az én világom..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. április 30.

Biu

2012. március 16.

Szintén akciósan vettem, egy nude árnyalatot (már nincs meg, nem tudom a számát) Nagyon krémes volt az állaga, ezáltal hamar kopott, és engem az íze/illata is idegesített :\ És nem tudom, hogy a nyári melegtől, vagy mert megrongálták, de kb a 3. használat után tőből letört, azután feladtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 16.

Kandi

2011. november 7.

Akciósan vettem én,abszolút megérte :). Nagyon jó az állaga, szépen fog( az enyém pinkes- korallos árnyalatú), jó érzés az ajkakon. Nem túl tartós, bár rajtam semmi sem az, mert vagy lenyalogatom, vagy leeszem/iszom, illetve cigizem a rúzsokat. Kár, hogy nem lehet már kapni :(.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 7.

citromhab

2011. október 23.

Akciósan vettem a DM-ben, biztos azért jártam úgy vele, hogy háromból kettőt már ki is dobtam, egyet rögtön hazahozatal és kibontás után, mert avas szaguk volt. A színük szép volt amúgy, elég krémes rúzsokról van szó, és pont emiatt a tartósságuk sem az igazi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 23.