Manhattan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miomio, Módosítva: 2013. december 9.

Lelőhely:   külföld
Kategória:   Sminkek szájra

• Hosszan tartó, egész napon át tartó szín
  • Brilliáns, intenzív szín , ami egybeolvad az ajkakkal
  • Az ajkakon szájfény érzetű, a színe pedig a rúzsé
  • Nem ragad
  • Hidratáló hatású és nem szárítja az ajkakat

Kiszerelés: 5,5 ml

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Panni21

2016. július 16.

Két szín van a birtokomban. A Rose and Shine egy természetesebb rózsaszín árnyalat, szépen felerősíti az ajkaim színét, és sokkal teltebbnek hatnak tőle. A másik a Don´t Be Shy az egyik legszebb lila, amihez valaha szerencsém volt. Mély és intenzív, végre nem rózsaszínes alaptónussal. Valóban a szájfény és a rúzs között van félúton, vagy jobban mondva egyesíti a kettő előnyös tulajdonságait. Tartós,nem kenődik, fokozatosan kopik. Nagyon meg vagyok elégedve vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 16.

7ot

2015. július 30.

A piros van meg belőle. Durván erős színe van. A szaga elég büdös, ügyelni kell rá, hogy a szivacs ne vegyen fel sokat. Nekem túl vad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 30.

auberginecat

2015. május 21.

a piros van meg, ami élőben azért jóval barátibb, mint itt a képen, sőt, egész sötét borszínű. szeretem, de ritkán használok ilyen erős színt az ajkaimon, úgyhogy kevés alkalommal nyúlok utána. egyébként elég tartós, pedig állagra azt hinné az ember, hogy egy szokásos semeddig sem tartó szájfény. ahogy többen is írták, ügyelni kell, hogy ne üljön meg és ne gyűljön össze az anyag, de egyébként korrekt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 21.

manobeka

2015. április 19.

A Rimmel az igaz, még mindig, hiába koppintották le a csomagolását, ami egyébként is halálra ítél egy terméket, a minősége köszönő viszonyba sincs a Rimmelével.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 19.

birdie

2015. március 2.

189 Ft-ért vettem a DM-ben. Igen, én is megnéztem kétszer az árát, de tényleg ennyi volt. Nem vagyok nagy szájkence gyűjtő, de gondoltam ennyi pénzért megnézem mit tud. Hátha.... Hát nem :) Most nem arra gondolok, hogy lenyalom, mert ez az én hülyeségem. Hanem arra, hogy nem is lehet teljesen lekpotatni az ajkakról, mert az ajkaim belső részében egy csíkban meggyűlik ez a fránya kis száj...fény? Nem lesz a kedvencem emiatt. Akkor már az is jobb lenne, ha teljesen eltűnne az ajkamról, de így nevetséges hatást kelt. Úgyhogy a csillagok száma egyenes arányban van az árával.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 2.

Natalka

2015. január 23.

Az az igazság, h teljesen beleszerettem a Date me színébe. Pont az a tökéletes nude, amit mindig is kerestem.
De.
A szokásos "de". Nagyon furcsa műanyag-szaga van, bleehh. Ami viszont nagyobb baj, h összegyűlik a száj belsején, és csíkba rendeződik alul-felül. Erre azért figyelni kell. Ennél a halvány színnél nem olyan feltűnő a kopás ilyenkor, de el tudom képzelni, h egy élénkebbnél már problémás.
Kicsit szárít is, három csillagnál nem kaphat többet, a találó árnyalat ellenére sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 23.

De.

freegid

2015. január 10.

Ennek a szájfénynek (habár szerintem ez több mint szájfény) elég furcsa íze van, szinte kaparja a torkom. De ennek dacára én ajánlom, mivel igen intenzív színű és hosszú ideig fenn marad ott, ahova tettük. :o)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 10.

tulokvio

2014. október 24.

A többiekhez hasonlóan én is akciósan vettem, és nagyon megérte!
Nekem egy sötét, a 005-s árnyalat van meg, nagyon szép, elég tartós

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 24.

A többiekhez hasonlóan én is akciósan vettem, és nagyon megérte!
Nekem egy sötét, a 005-s árnyalat van meg, nagyon szép, elég tartós

pmarcsi

2014. július 4.

Akciósan vettem két sötétebb színt, darabját 369.- ért. Érintetlen volt mindkettő, ennek külön örülök. Így első használat után annyit tudok mondani, hogy gyönyörű élénk színűek, elég tartósak is. Sajnos szárít picit, de annyi baj legyen. Ennyiért nagyon-nagyon megérte megvásárolni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 4.

Laura

2014. január 30.

nagyon jó!
féláron vettem így megérte. tartós matt intenzív. elégedett vagyok vele

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 30.

nagyon jó!
féláron vettem így megérte. tartós matt intenzív. elégedett vagyok vele