Manhattan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2012. november 17.

Lelőhely:   külföld
Kategória:   Sminkek szájra

Gél állagú, vizes szájfény.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

sylviabosky

2013. augusztus 11.

Pici, kompakt, nekem tartós is és az illata igazán fini...én perverz módon szeretem, ha kicsit összeragadnak az ajkaim, mikor rajtam van a szájfény, nekem elég jól bírja az ivást is, egyenletesen kopik. Féltem a sötétebb színtől, de jó döntés volt, szépen színezi a számat...és 350.-ot akciósan meg végképp megért :)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 11.

Druszilla

2013. július 14.

A halvány rózsaszínes árnyalatot vettem meg akciósan. Én buta, tudhattam volna hogy szájfényként ezt sem fogom jobban szeretni mint a többit (amiket pedig nem szeretek). Pedig a színe olyan szépséges, olyan babás, felkenve nem látszik belőle semmi. Egyébként azt írja "non-sticky" - az összes ragacsos szájfény közül ez a legragacsosabb, tényleg olyan mint egy dús zselé. Eddig egyszer használtam, de... van egy olyan érzésem, hogy nem lesz jó sorsa. Hacsak nem világosít fel valaki, hogy hogyan is kéne használnom, hova kéne kennem hogy ne legyen ilyen ragadós. Egyébként az illata tetszik:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 14.

Gift Box

2013. május 9.

Ma vettem egyet, ez volt az utolsó, mindössze 349-ért! :D
Nekem az 59N-es árnyalat van meg, ami egy pirosas-bordó szín, de az ajkakon alig látszik, esetleg egy kis egészséges, piros árnyalatot ad.
Az íze kicsit édeskés, szerintem pont jó, és tényleg nem ragad egyáltalán.
Hétköznapokra tökéletes, kár, hogy kivonták. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 9.

Ma vettem egyet, ez volt az utolsó, mindössze 349-ért! :D
Az íze kicsit édeskés, szerintem pont jó, és tényleg nem ragad egyáltalán.
Hétköznapokra tökéletes, kár, hogy kivonták. :/

Hime

2013. február 26.

A pólusi DMben még kapható 700 forintért, én még régebben vettem meg a 43H árnyalatot. Az illata isteni, színt nem nagyon ad a számnak de nagyon szép fényes lesz tőle :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 26.

Seiza

2013. február 12.

2 árnyalatot vettem meg. A szín alig tér el, de nagyon természetesnek tűnik pont ezért. Az állagt nagyon szeretem, az illata íze isteni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 12.

tuzgyujto

2013. január 18.

Két árnyalatot vettem belőle, az 51J-t, ami egy halvány barack, és az 54I-t, ami egy sötétebb hússzín. (Balról a második és a középső) Nagyon tetszik, szép, tartós fénye van, és nem érzek semmilyen réteget a számon a viselése közben. Ja, és vaníliaillatú. Corvin dm-ben két napja még volt jópár kiárusítva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 18.

Evie

2012. december 19.

A 43H-t vettem meg 699 Ft-ért a dm-ben. Barackos árnyalatot ad a számnak,erős színe nincs, bár én ennek nagyon örülök,mert pont valami ilyen egyszerű,hétköznapi szájfényt kerestem. Egyébként szájon gyönyörű, nagyon kellemes érzés felvíve és amin meglepődtem: egy picikét sem ragad! Egyáltalán nem ragad össze a két ajkam.
Nagyon tartós, az illata tetszik, egyszerű felvinni, kistáskába való méretű :) 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 19.

svivko

2012. november 28.

Dm kiárusítás 7-800 Ft-ért el lehet most őket kapkodni. Én is vettem egyet, merthátennyiért-ilyet-ilyenkiscukiszínűt-éscsakegyutolsó szájfényt(ebben az évben!) MIÉRT IS NE ?! :D
Szájfényészjárás vivkó módra. :D Egyenlőre megelőlegezek neki egy ötöst, és visszajövök ha már strapásabb dolgokon is túl voltunk. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 28.

Samybubu

2012. november 10.

Az 51J és a 43H árnyalatokban vettem meg, de nem tudom minek, mert színe egyiknek sincs.. Az illatuk jó, az ízük édeskés, és amúgy tényleg nem ragadnak. Az árukhoz képest egész tartósak és szép fényük van. Az állaguk miatt szeretem őket, de a színért jár az egy csillag levonás, mert nagyon kiábrándító..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 10.

Szaszmancs

2012. szeptember 30.

51 J-m van,a képen talán a balszélső. A tubusban olyan szép barackos színe van,de a szájon teljesen átlátszó, nem is túl fényes, az állaga sem más,mint egy átlag szájfénynek és egyáltalán nem tartós, ilyen áron vannak sokkal jobb szájfények is,szóval szerintem nem éri meg,főleg,hogy csupán 6 ml. Egyedül az illata jó,de összességében kihagyhatónak tartom,pedig én gyűjtő vagyok :) Szívem szerint 2-es,de nem akarom nagyon lehúzni szegényt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 30.