Manhattan

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csillag1219, Módosítva: 2011. június 22.

Lelőhely:   külföld
Kategória:   Sminkek szájra

AkInImOd

2016. október 14.

Édesanyámtól kaptam ajándékba még annak idején egy világos, világos bőr színű példányt. Ragad, illetve az illata inkább szag, de nagyon szép hatást ad az ajkaimnak, így szoktam használgatni, ha nagyon szükségét érzem a megjelenésemhez. Számomra nem a legtartósabb, de nem teljesít rosszul addig, amíg nem fogyasztok valamit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 14.

BeautyByCATherine

2014. szeptember 24.

Végre egy szájfény amelynek nem csak fénye, de színe is van! Hihetetlen tartós, nem ragacsos és könnyed a viselete. Mind az összes szín meg van! :) Képeket a blogomon találtok! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 24.

Lexiiii

2013. november 3.

Én egy nude rózsaszínes árnyalat boldog kis birtokosa vagyok, ugyanis gyönyörű színt és fényt ad az ajkaknak, emellett egyáltalán nem ragad. Más szájfényre nem adnék 5 csillagot, de erre muszáj!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 3.

failedstardoll

2013. április 4.

Az 54K áranyalat van meg, fogalma sincs hogy miért vettem meg, utálom a szájfényeket, ennek a feléért sem vettem még soha egyet se. Valahogy nem tetszett eddig egy se a számon és 10 perc után el is tűnt. De ezt imádom. Jó krémes, annyira nem is ragacsos, és a csillámok benne nem keltenek olcsó hatást. 5*
Ettől függetlenül még mindig nem tudom miért vettem meg, még ha 1600 Ft helyett csak 700 Ft-ba került..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 4.

idna4

2012. november 6.

Nekem a 56G van meg, nagyon szeretem és valóban tartós. A színe is teljesen hordható hétköznap is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 6.

svivko

2012. november 5.

45K nevű, igazi rúzsvörös színt birtoklom. Gyönyörű szín, nagyon visszafogott ezüstös mikrocsillámok vannak benne, hogy fokozzák a csillogást, de csak olyan 5-10 centiről látszik ez felkenve :) Tartós, szuper-pigmentált, kicsi kellemetlen rúzs íze és szaga van, gyönyörű szájfényes csillogása van. Csillagos ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 5.

kakaska

2012. szeptember 29.

Hosszan tart, nem szárítja ki az ajkakat, de nagyon ragacsos és nehéz szépen eldolgozni. A színei sem "jöttek át".

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 29.

dalma-julia

2012. június 25.

Nagyon jó kis szájfény, nekem egy babarózsaszínes árnyalat van meg. Elég tartós, és még kopás után is van némi fénye. Az "ecsete" az egyetlen, ami nem annyira tetszik, szerintem nem olyan egyszerű vele szépen eloszlatni a szájfényt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 25.

Krikri

2012. április 18.

Véletlenül futottam bele ebbe a szájfénybe. Egy Clinique szájfényért indultam eredetileg, jó kis spórolás lett a vége. A színnel jól mellé fogtam (köszi dm neon!!!), férjem szerint az anyjának volt ilyen '85-ben. Nő ennél nagyobb bókot még nem kapott... Szóval, ha a színnel valló melléfogást nem nézem, szuper szájfény. Kellemes állaga van, tartós és nekem nemhogy szárítaná, az ajkaimat, hanem éppen ellenkezőleg, pihe-puhák utána. Én ezek után beszerzek egy másik árnyalatot, kalkulálva a neonnal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 18.

MsDarcy

2012. március 31.

Nagyon szerettem, legalább 3 tubussal elhasználtam már. Szépen fel lehet vinni, szájfény kategóriában egész tartósnak tűnik. A színe is verhetetlen, ilyen visszafogott, már-már natúr árnyalatot nem is találtam másikat. Az egyetlen bajom, hogy az általam használt árnyalat (52K) már lekerült a polcokról.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 31.