Manhattan

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csillag1219, az összetevőket feltöltötte: malvina, Módosítva: 2011. július 26.

Lelőhely:   külföld
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

890,- Manhattan Körömlakk csomag
Ár: 890 , Eladó: gyik
Állapot: 1xpróbált, Helyszín: Bp. XV. vagy XIV., fizetés: Személyes átvétel vagy posta, foxpost
rosegangela

2019. október 31.

Egész tartós, aktív szinű, jól száradó, majd egy hetet kibirt .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 31.

Egész tartós, aktív szinű, jól száradó, majd egy hetet kibirt .

Uveggalamb

2019. szeptember 20.

Két színem van Manhattan lakkokból, nem teljesen ez a Lotus effect, ami fel van töltve , de dettó ugyanilyen csomagolásban, mindkettő limited edition volt, az egyik Gloss effect : Glossy flames árnyalatban( ez egy vibráló, de nem neon narancssárga szín , a másik Shimmer Effect : Naillusion árnyalatban, ami pedig egy csillámos burgundi szín.
Egy álom mindkettő, egy rétegben is tökéletesen fednek, borzasztó tartósak alap és fedőlakk nélkül is, sőt, szerintem így a legtartósabbak.
Múlt héten a Naillusion volt a körmeimen, egy egész hetet kibírt lepattogás nélkül, egyedül azért szedtem le, mert már kicsit nőtt azóta a körmöm és nem volt annyira ápolt az összhatás így.
Sajnálom , hogy a Manhattan már nem elérhető a drogériákban Magyarországon(legalábbis DM-ben és Rossmannban már nem látom), szerintem méltatlanul keveset beszéltek erről a márkáról, lehet a marketingjére nem fektetnek elég nagy hangsúlyt, nem tudom mi lehet az oka. Viszont én eddig amilyen terméket próbáltam tőlük, azokkal mind elégedett voltam.
Ár-értékarányban szerintem az egyik legjobb körömlakk a piacon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

Ár-értékarányban szerintem az egyik legjobb körömlakk a piacon.

MissNickole

2019. március 26.

Nagyon sokat használtam ezt a lakkot régebben és szerettem is. Egyedül a száradásával nem voltam kibékülve, mert nagyon lassan száradt, viszont legalább szép színei voltak és tartós is volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 26.

Tmika

2018. június 8.

A 45Q árnyalat van meg, nagyon szép piros, és gyönyörű fénye van. Könnyű volt felkenni, és tényleg tartós. Egy hétig mosogatásokkal együtt bírta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 8.

Pocok96

2018. február 26.

Több színben is megvan, szeretem őket. Elég tartósak is nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 26.

Több színben is megvan, szeretem őket. Elég tartósak is nekem.

Moncsee

2017. november 20.

Innen tudtam meg, hogy Magyarországon már nem kapható ez a körömlakk (igen, eddig egy kő alatt laktam, kösz a kérdést!), és eléggé elszomorított a dolog, mert ez volt sokáig a kedvenc lakk márkám. Nagyon sok szép színben lehetett kapni, relatíve tartós volt, és könnyen felvihető. Ár-érték arányban szerintem szuper volt. Jár a nosztalgikus öt csillag!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 20.

arcoiris

2017. október 5.

Van belőle egy sötétkékem és nagyon szeretem! már azt sem tudom hány éves, de jó minőségű és szép, telt - krémes a színe!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 5.

cattitude

2017. október 2.

volt pár ilyen lakkom, de nem voltak a kedvenceim - a színek szépek voltak, de nem voltak annyira tartósak, plusz nagyon csúnyán elszínezték a körmeim. ha lehetne őket továbbra is kapni itthon, akkor sem vennék már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 2.

dorottya96

2017. szeptember 10.

Jaj ez a lakk volt amit először sikerült teljesen kifogyasztanom. Imádtam, csak hamar kopott

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 10.

Wivaxia

2017. augusztus 3.

Imádtam ezt a lakkot,egy DM termék mellé kaptam,és ez volt a legjobb lakk,amit használtam. Az ára nem túl barátságos igy nem veszem újra. Ennél kevesebbért tálaltam jobbat is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

Hidratálók: Butylene Glycol