Best of Beauty 2019

Manhattan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2011. október 14.

Lelőhely:   külföld
Kategória:   Sminkek szájra

Limitált kollekciós szájfény (2011 június), megjelent 10 árnyalatban

Kiszerelés: 10 ml

V.szabina

2014. november 9.

Szörnyen ragad, de a színe nagyon tetszik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 9.

Szörnyen ragad, de a színe nagyon tetszik.

s_kitty

2013. május 15.

Akciósan vettem, a kedvenc szájfényem, bármi felé tökéletes, önmagában is! Nem ragad, szerencsére nagyon sok van a tubusban így lassan fogy, ha sokat használom is. IMÁDOM :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 15.

TimiK

2013. május 11.

Akciósan vettem én is a DM-ben egy lilás árnyalatot. Nagyon szépen fed és pont annyi fényt ad amennyi kell.
Először kicsit furi volt a tubus-ecset kombó, de hamar megszoktam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 11.

Először kicsit furi volt a tubus-ecset kombó, de hamar megszoktam :)

musume

2013. április 13.

Akciósan találtam belőle 650 Ft-ért egy példányt a dm-ben, de a glamour kuponommal 325 ft-ért hoztam haza. Ennyi pénzt abszolút megért. A 32K árnyalat lett az enyém. Nekem nem ragad, és nincs rossz íze sem. Mindig is ilyen narancssárgás árnyalatot kerestem, úgyhogy én meg vagyok vele elégedve. Ilyen áron meg pláne jó vétel volt. Kár, hogy limitált kiadás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 13.

janush

2013. február 14.

45K árnyalat van meg.Szörnyen ragad, és valami visszataszító műanyag utóízzel rendelkezik, amitől fulladni kezdek .A szine ér 1 csillagot...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 14.

dorcus89

2012. december 15.

Gondoltam veszek egy szájfényt a táskámba, de hamar kikerült onnan, mert nagyon ragad. Ha felkenem tuti, hogy pár perc múlva a hajamat kell folyton igazgatnom a számból. A színe egyébként szép és nem túl csillámos, de mégis látszik, hogy van valami a számom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 15.

svivko

2012. november 6.

Felkenve nagyon selymes, számomra egyáltalán nem ragad, egy szájfényhez képest eléggé pigmentált, és kényelmes viselet. :) Csak olyan fura, hogy ebbe a tubusba is egyszerű szivaccsos szájfényecsetet dugtak. Figyelni kell a rendes visszacsavarásra, mert különben a puha tubus miatt kinyomódhat a szmötyi. Ezért - 1 csillag, amúgy remek termék volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 6.

o0.rebekap.0o

2012. augusztus 13.

szörnyen ragad!!! emiatt használhatatlan

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 13.

szörnyen ragad!!! emiatt használhatatlan

Cu2tka-baba

2012. augusztus 13.

Őt is a csoda dmben találtam :) lehet hogy teljes áron nem venném meg de 350 Ft-ot ő is megért. Tetszik a színe, az illata és még a csillogó szemcsék is. Más termékekkel ellentétben nem másznak szanaszét az arcomra, helyben maradnak. Kissé ragacsos, de elnézem neki:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 13.

Lidu

2012. július 17.

Nagyon ragacsos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 17.

Nagyon ragacsos.