Manhattan

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: jkrisztie2, Módosítva: 2015. március 20.

Lelőhely:   külföld
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Matt hatású körömlakk

Pocok96

2018. február 26.

Egy nagyon élénk citomsárgám van, nyárra tökéletes. Van hogy fedőlakkal fényessé teszem, így jól tudom variálni! Nekem is tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 26.

doradegyrmt

2015. október 31.

4302 pasztellzöld - Lerobbanthatatlan, 5-6 napig simán bírja lepattogás nélkül, a mattságából igaz veszít valamennyit, de úgy is nagyon szép telített színe marad:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 31.

mivett

2015. október 15.

Hát a mattól nagyon messze van, inkább szimplán nem fényes. Féláron kiárusitáson vettem az ezredeik pink lakkom, ez most a Flamingo. Lehet nem fényes lakkra kellett volna fevinni. Maajd meglátom legközelebb és updatelek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 15.

Timcsi77

2015. május 22.

Nekem "4302" árnyalat van meg és szerintem is nagyon szép pasztell színe van. Nekem bejön! Megy az 5 csillag! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 22.

p.orsi

2015. április 10.

Tavasz közelettével egyre nagyobb érdeklődéssel keresgéltem levendula színű körömlakkot.
Sikerült akciósan beszereztni a dm-ben még tavasz elején :). Ő volt nekem az első fecske, egy szó mint száz lehet elfogult vagyok de a szívemhez nőtt :)
Álltalam tapasztalt tulajdonságai:
- színe gyönyörű pasztel (nekem a képen látható van)
- matt hatását imádom (imádom, hogy nem csillog, színes körömlakkoknál sokkal jobban tetszik ez a visszafogotabb style :))
- átlagosan szárad
- nekem egy rétegben is tökéletes többnyire (bár attól függ mennyi festéket sikerül az ecsettel felszedni)
- tartóssága hozzám képest jónak mondható finish nélkül is (először több réteges, pontosan 4db körömápolós rétegre kentem fel - szinte azonnal lecsúszott a körmeimről kb. 2 nap alatt. Viszont amikor csak egy rétegben vittem fel elötte primer lakkot, ami szintén ápolós tökéletesen fenn maradt 5-6 napig)
Aki szeretne rá midnenképp fedőlakkot és szeretnék a matt hatást megtartani azok szerintem vegyenek matt fedőlakkot. Lehet én is beszerezek :) a többi körömlakkhoz se árt ha van :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 10.

Álltalam tapasztalt tulajdonságai:
- színe gyönyörű pasztel (nekem a képen látható van)
- átlagosan szárad

wishes

2015. március 30.

A körmöm napok óta az enyhén barackosba hajló babapink színben pompázik (sajnos nincs neve, simán csak 50M-es sorszámmal fut), és nem tudok betelni vele, olyan nagyon különleges hatása van ettől a cukorkás-szaténos finistől! A lakk amúgy 2 rétegben fed, akkor viszont tökéletesen, és szépen is terül, bár ha az alsó réteg nem száradt még meg teljesen, kicsit nehezebb kenni az újabb lakkréteget. Az egyetlen komolyabb bajom vele, hogy a finis megőrzése végett nem tudok rá fedőlakkot kenni, ezért 2-3 nap után elkezd pattogni! Emiatt -1!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 30.