Manhattan

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: svivko, Módosítva: 2013. július 17.

Lelőhely:   külföld

Pigmentált, hosszantartó selymes állagú szemhéjpúder.

• E-vitaminnal dúsított
  • Szárazon, és nedvesen egyaránt használható

Kiszerelés: 2 g

draculina

2017. szeptember 3.

2 árnyalat van meg, egy halvány lila és egy vörös. Közepesen pigmentáltak, de alappal nagyon szép élénkek lesznek, és viszonylag sokáig bírják.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

Colette221

2017. április 10.

Még régen a gimnáziumi éveimben használtam ezt. Egy teljesen alapszín, a Vanilla sky van meg. Mindig ezt használtam, plusz készítettem egy tusvonalat és már mentem is. Akkoriban nem fektettem túl nagy hangsúlyt a szemsminkre, tehát akkor teljesen megfelelt. Visszagondolva hamar eltűnt a szememről és nem is annyira pigmentált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 10.

0bikbik0

2016. július 27.

71X Wild Wawe (világos égkék) árnyalatom van, szintén leárazásból. Nekem bevált. Szépen építhető, mivel maga a szín sem erős, ezért felvíve sem hat nagyon durván kéknek. Szárazon használva sem porol, amit nagyra értékelek, egyre kevesebb az ilyen szemhéjpúder.
Tartósnak viszont nem tartós, szépen foltokban tűnedezik el a szemhéjamról még alappal is. Elhasználom, de nem hiszem, hogy újravenném, még leárazva sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 27.

Bogi0506

2016. február 26.

299 ftert szereztem be 2 arnyalatot, de biztosan lesz meg par, plane ilyen jo aron!
On blackground- szep fekete, picit porol, de az ecsetet leutogetve nem hullik a azem ala. Ne szamitson senki melyfeketere, a csomagolasban is latszodik, hogy inkabb szurkes.
Pinkalicious- SZERELEM! Aki teheti es szereti a rozsaszint, vegye meg! Szuper pigmentalt, nem porzik, egyszeruen tokeletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 26.

jete92

2016. január 4.

Iced Plum színűm van. Csak azért vettem mert a leárazott dm kosárkában volt és kb 4-500 forint-ba került így. Mivel csak ebből a színből voltak leárazottak, gondoltam azért van mert ezt a színt nem viszik, pedig egész szép halvány lila. Nude sminkeket szoktam viselni de úgy voltam vele, hogy ennyi pénzért majd csak elhasználom valamire. Hát konkrétan semmilyen... A színe olyan halvány hogy szinte semmi sem látszik belőle és az a semmi még ráadásul nem is tartós. :D a csomagolást pedig eléggé gagyi hatásúnak találom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 4.

Kodi

2015. április 23.

Gyalázatosan rossz. Elődje a Made of Steel illetve Silver grey színekben állandó darabom volt évekig, ez hiába ugyanaz a szín, rendkívül alulpigmentált, szinte felszívódik a szemhéjról, 5000 réteg sem lenne elég, hiába az Artdeco alap. Volt alkalmam össze is hasonlítani a régivel, mert még volt belőle, szemmel látható a különbség. Bosszantó, soha többet nem veszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 23.

Ildie

2015. január 1.

Az enyémnek ívelt az alja, nem ilyen mint itt a képen, és nagy M betű van a porban. 87w petrol színe van meg. Szóval ez egy átlagos, átlag alatti termék. Ez egyetlen előnye a színe volt, ilyen a kék, türkizkék, kicsit zöldes színt kerestem. Mivel egy hónapban egyszer használom, bőséges alappal így nem bosszant a minősége, nem számítottam jobbra. Barnát, vagy alapszínt semmiképpen nem vennék belőle. A dm rossmann vonalon szerintem enél sokkal osszabb porokat is lehet kapni, de azóta meg egyébként sem veszek mono port, mert felesleges, pénzpocsékolás, helyfoglaló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 1.

InvincibleRodent

2014. március 8.

A "Vanilla Sky" szín van meg így egyes kiszerelésben (matt, világos-vaníliás árnyalat ahogy a neve ígérte, alig világosabb az én hullasápadt bőrömnél), amit én csak szemöldök alatt használok- úgy nagyon kellemes, bár nem hiszem, hogy ez a hatás sötétebb színeknél is olyan jól beválna, mint ennél. Mindenesetre azt kaptam, amit akartam, és nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 8.

L.A.Izabella

2014. január 31.

Tegnap vettem egy ilyen szemhéjpúdert. Blackground nevűt. A "csodálatos" bolti világításba inkább barnának tűnt, de a nevéből kiindulva reménykedtem benn, hogy fekete lesz. Végülis természetes fénybe az is. Reggel 6-kor kentem föl, most majdnem délután kettő van és kifogástalanul néz ki. Azért azt gyorsan hozzáteszem, hogy szemhéjpúder alapot használtam.
A színe nagyon tertszik, jól pigmentált, nem porzik felvitekor. Nagyon kevés kell belőle, így sokáig elég lesz. Egy dolgot sajnálok, hogy egy kicsit sem csillog. teljesen matt. Na nem baj. Legalább tartós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 31.

AshleeyTayloor

2014. január 20.

drágák, nincs színűk és nem is tartósak..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 20.

drágák, nincs színűk és nem is tartósak..