Manhattan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: malvina, Módosítva: 2012. július 28.

Lelőhely:   külföld
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Körömerősítő francia manikűr lakk, fehér, barackszín, rózsaszín, illetve lila színű változatban.

Kiszerelés: 11 ml

dundicat

2018. augusztus 5.

Rendben van. Sokáig megvolt, de nem vettem újra. Valamiért nem az igazi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 5.

Rendben van. Sokáig megvolt, de nem vettem újra. Valamiért nem az igazi.

etoc

2017. január 10.

Amikor szobalányként dolgoztam akkor használtam, és valóban védte a körmeimet, nem törtek le olyan hamar. Viszont idővel besűrűsödött, kevésbé tudtam kenni, csíkosan fedett, és az üveg aljáról sem tudja fölszedni a lakkot, az oldalán is lakkmáz képződött, sehogy sem tudtam onnan leolvasztani. A színe egyébként gyönyörű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 10.

boanka

2015. február 18.

Én is úgy jártam, mint az előző hozzászóló. Kb. 8(!!!!!!!!!!!) éve vásárolt körömerősítőt használgatok most fényrétegként.
Egyszerűen hihetetlen, de NINCS BESZÁRADVA egy kicsit sem, ilyet még nem láttam! Gyönyörű fényt hagy maga után, ami tartós is, imádom! Ha lehetne 6 csillag:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 18.

Nix

2014. október 4.

2012 nyarán vettem a fehér körömvégfestővel együtt. Nagyon szeretem, szép csillogás, majdnem gélszerű, alaplakk nélkül is tartós és gyorsan szárad. Hosszú évek óta használok francia manikűr szetteket, de mind közül ez volt a legjobb.
A sokk viszont most ért. Elővettem a több, mint 2 éves lakkot, hogy leteszteljem mielőtt kidobom. Gondoltam úgyis beszáradt, már alig van egy kicsi az alján... Kifestettem az összes körmöm és egy csík vagy bármi hiba sem volt rajta. El se hiszem. Százezer csillagot érdemel

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 4.

Maniac

2014. február 22.

Egy DM-es neszesszerben volt benne. Előtte nem is hallottam róla. Legutóbb amikor elreszelték nagyon a körmöm, akkor vetettem be, egy 3 hetes kúra formájában. Vagyis azért 3 hetes, mert ennyi idő alatt sikerült megkeményítenie a körmöm. Szerintem ez nagyon szuper teljesítmény, kb. 2 hónapra számítottam. Nagyon örülök, most már megmarad a körmömön a rendes körömlakk is, nem pattogzik le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 22.

BubuMaczko

2013. december 19.

Nekem nem vált be. Két napon belül lepattogott, ráadásul a körmöm vége előtte "csak" töredezett volt, közben/utána több rétegbe vált szét, és úgy töredezett. Lehet, más oka is volt, bár más nem változott, csak ennek a használata, de hogy nem segített, az biztos...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 19.

Tyn

2013. szeptember 30.

Imádom! Féláron vettem a rózsaszínt, szval megérte. De most már megvenném teljes áron is :) Arra kell csak ügyelni, hogy egy rétegben kend. A körmömre nem egy kemény réteget von, hanem rugalmasat: így nem szakadozik be. Gyönyörűen csillog is ♥

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. szeptember 30.

Luca33

2013. július 4.

Én pár hónapja vettem Dm-ben, az akciós termékek között volt, így 649,- volt az ára. 31G árnyalat, rózsaszínes. Háromszor használtam eddig.
Nagyon szép kicsit zselésen fényes felületet ad még fehér körömvégek nélkül is szuper. Rosszat én sem vettem észre, egyenlőre erősítő hatást sem mernék állítani, de ígéretes. A legutóbbi felkenéskor a hőségben már csomósodni akart :S
Ezen az áron nagyon megérte!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 4.

Ezen az áron nagyon megérte!

jns.melinda

2013. április 26.

Az enyém a kuponos manhattan csomagban volt, képen látható lila. A színe nagyon tetszik, nem tudom máshogy jellemezni, de olyan "hulla"lila. Francia manikűrt nem csinálok, de magában NyC-s gyorsan száradó fedőlakkal nekem megfelel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 26.

jane79

2013. március 31.

Átlátszó árnyalat van meg nekem. Ezt használom alaplakknak. Gyorsan szárad, nem vettem észre semmi negatívumot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 31.

Vitaminok: Biotin