Manhattan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lianex, Módosítva: 2014. október 24.

Lelőhely:   külföld

• Coral Glam

Kiszerelés: 8 ml

liliana26

2017. július 22.

Nekem a lila van meg és imádom! Enyhén érdes a felülete és matt! Tartóssága 3-4 nap, ami nálam jó eredmény. Könnyű felvinni, nagyon jó az ecsete.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 22.

csibike100

2016. július 20.

Nekem az 1 Glitter For Life (bordó) és a 2 Give Me Sparkle (fekete) árnyalatok vannak meg, nagyon szép a színük, gyorsan száradnak és tartósak is. Nagy kedvenceim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 20.

drica

2015. január 1.

Jó kis lakk, érdes felülettel, enyhén matt hatással. Hamar szárad, elég tartós is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. január 1.

Szaszmancs

2014. október 24.

Körömlakk cserebere útján jutottam a bordó árnyalathoz, ami elsőre nagyon megtetszett. A színe gyönyörű, igazi őszies darab. Felkenés közben is lelkendeztem, ugyanis a lakk állaga és az ecset is nagyon szuper, szinte magától kenődött fel, két rétegben fedett. Száradása gyors, a homok hatás pedig egészen finom. Szóval az egyetlen baj ezzel a lakkal a tartóssága, vagyis annak a hiánya. Már a festés napján elkezdett kopni a körömvégekről, ami másnapra csak fokozódott. Végül a 3. napon mostam le. Pattogást ez idő alatt nem tapasztaltam, de a kopás az elég látványos sajnos.Lemosni homoklakkhoz képest egészen egyszerű volt. Alaplakk volt alatta egyébként, fedő nyilván nem. Kap egy jó szívű 4-est, mert amúgy rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 24.

mrs.imperator

2014. július 22.

Annyira gyönyörű, leakciózva vettem a feketét, csodálatos :) Pedig nem szeretem a csillogós dolgokat, de ez tartós, két rétegben szép, jó a tapintása is, nagyon szexi, elegáns és partis is :) Szolid, de mégis olyan szexi!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 22.

v.szilvia789

2014. május 7.

Megkövetem magam, mert azt kell mondjam, ez egy elég jó homok lakk. Glamour-napokon végül csak megvettem magamnak a fekete-ezüst csillámosat. Két rétegben teljesen jól fed, bár a második réteget nehéz felvinni, nem terül olyan jól. Egy hajmosást már épségben túlélt, a legtöbb homok lakknál ez a nagy próba, de nulla kopás egyenlőre. Ha még pár napig így tartja magát, nagyon boldog leszek.Eddig a homok jellegű lakkok közül ez mutat a legszebben. Másrészt homok finish-nek van írva itt a krémmániás adatlapon, de a lakk üvegén "matte sugar finish" szerepel és tényleg inkább hasonlít kristálycukor szóráshoz. Abszolut pozitív csalódás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 7.

b.jucy17

2014. március 26.

Coral glam árnyalatot vettem meg. Eddig a legjobb körömlakk amit vettem életemben :) már 5. napja van fent most kezdett el a vége lepattogni. A színe gyönyörű, ez a sugar finish is nagyon tetszik. Egy rétegben is szépen fed (bár itt is kell a 2) :), könnyen el lehet dolgozni, hamar megszárad. Én nem tettem rá átlátszó fedő lakkot, de így is nagyon sokáig kibírta. Sajnálom, hogy csak ebben a 3 színben van, mert nekem a másik kettő túl sötét. Egy kezdő lakkozó lánynak biztos ezt a lakkot ajánlanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 26.

Maddie

2014. március 24.

A "Glitter for Life" árnyalat van meg, gyönyörű szín, páromat is lenyűgözte. Gyorsan szárad, fedőlakkot nem volt szívem rákenni, de így sajnos elég gyenge a tartóssága, 2. nap már pattogott le a körmeim végén. Ki fogom próbálni fedőlakkal is, ha nem felejtem el, akkor visszajövök update-elni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 24.

Hoagirl

2014. március 22.

Coral Glam van meg, imádom a narancsos színét és azt, hogy csak úgy szikrázik a körmömön, csodálatos! Nagyon hasonlít az egyik Anny homoklakkhoz, azt akartam megvenni, mert nagyon tetszett a színe, de még időben eszembe jutott hogy mintha láttam volna a Manhattan-nél is ilyen szépséget, csak sokkal olcsóbban, gondoltam mielőtt beruházok a drágább lakkra, lecsekkolom a pénztárcabarát verziót is. És nagyon jól tettem, mert így 3000 Ft. helyett gyakorlatilag 900 Ft-ért sikerült megvennem ezt a gyémántot. Egy rétegben szuperül fed, jó az állaga, könnyű vele dolgozni, igaz az ecset kicsit sok lakkot vesz fel, de ez a legkevesebb. A kupakon feltüntetett matte feliratot egyáltalán nem tudom értelmezni, mert ez a lakk még éjjel-sötétben-az ágyban-paplan alatt is csillog-villog.... Lebarnult bőrhöz lesz a legszuperebb, de én még így hókán is imádom. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 22.

Ljudmilla

2014. március 18.

Nekem a Coral glam árnyalat van meg és nálam tökéletesen működik. Már egy rétegben csodásan fed, 6 nap után mostam le, de csak mert mást akartam kipróbálni, nem kopott meg, csak a végeken alig. A Glitter For Life árnyalatot még be fogom szerezni :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 18.