Manhattan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: jkrisztie2, Módosítva: 2015. október 28.

Lelőhely:   külföld

Nem csomósodó, szabadalmaztatott formula argán olajjal és új, nagyfelbontású kefével. Volumen és ápolás. Erősen pigmentált, drámai szín. Egésznap tart. Puha, rugalmas, ápolt szempillák. Gyorsan szárad. Könnyen eltávolítható. Bőrgyógyászatilag  és szemészetileg  tesztelt.  Érzékeny szeműek és kontaktlencse viselők  számára is.

Sztellus

2017. december 4.

Jobbat vártam :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 4.

Jobbat vártam :(

p-emi

2016. november 17.

Nagyon nagyon csomosodik, nem lehet csomomentesen felkenni. Egy idő után kisebb csomok leperegnek szem alá. A nagyja fetsték kibirja estig. Nekem nagy csalodás a festékje.
A keféje nagy, de nem simit semmi extra szempillákat. ( a kisebb szilikon kefe extra szempillákat csinál)
Nem veszem újra és nem is ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 17.

Nem veszem újra és nem is ajánlom.

miszi

2016. október 7.

Nem csomósodik, nem pereg, szép közép fekete színe van. Alkalmanként használom, úgyhogy az ápoló hatásáról nem tudok nyilatkozni.Nekem egy rétegben is szép az eredmény. Nem lesz tőle sokkal hosszabb a szempillám, inkább csak szépen kiemeli.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 7.

vvikii22

2016. június 16.

Imádom ezt a szempillaspirált! Ajándékba kaptam és hihetetlen jó gyönyörűvé teszi a pilláimat, nem csomósodik és nem pereg a szemem alá egyszerűen csodás!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 16.