Manhattan

Ár:   2200 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2016. szeptember 19.

Lelőhely:   külföld

Már két hét alatt sötétebbé teszi a szempillákat. Azonnali volument ad, a pillák hosszabbnak és dúsabbnak tűnnek. Keféje az összes szempillát eléri és befesti a feketébbnél is feketébb pigmentekkel.

pandarouge

2019. május 7.

Nagyon kevés festéket visz fel, nem lehet rétegezni. Olyan könnyű lemosni, mint egy púdert kb. A tartósságról nem tudok nyilatkozni, sosem volt rajtam huzamosabb ideig, nem szerettem viselni sem. Végül barátnőmnél kötött ki, neki bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 7.

quika

2017. szeptember 21.

Nagyon gyenge. Kevés festéket visz fel, így a póklábhatástól nem kell tartani, viszont 2 réteg is kevés, hogy rendesen látszódjon, hogy vittünk fel valamit. Sokat kell pepecselni a spirállal, mert nehéz is vele dolgozni, hosszú, ügyetlen feje van.. (vagy én vagyok ügyetlen:D) szépen szétválasztja a pillákat, és nagy igyekezet mellett is maximum egy természetes hatást kapunk, semmi dráma.
Ez az egész eddig oké is lenne, DE
a tartóssága mindent alulmúl. Egy kicsi nedvességtől (nem sírás, épphogy csak a sok olvasástól benedvesedett szem) elkenődik, lefolyik. Mondjuk pont emiatt gyerekjatek lemosni is.
Nemhogy nem veszem újra, de elhasználni sem nagyon szeretném...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

Ez az egész eddig oké is lenne, DE
Nemhogy nem veszem újra, de elhasználni sem nagyon szeretném...

Renichan

2016. december 14.

Én egy pár napja találtam rá DM-ben és maximálisan meg vagyok vele elégedve.Nagyon szép szempillákat csinál,pár óra elteltével sem hullik,nem ragadnak össze tőle a szempilláim.A keféje talán nem a legtökéletesebb,de tuti újra veszem,ha elfogyna :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 14.

Moncheechee

2016. október 2.

Már egy jó ideje itthon is kapható, többször vettem már Rossmannban, DM-ben. Nem akarom az üzletet reklámozni, de a Rossmannál mindig olcsóbb, pláne, ha van 10%-os végösszeg kuponod, akár 1600 körül is megveheted. A lényeg. Nem ragad, nem maszatol, szuper tartós, gyönyörű pillákat produkál, és ha hiszitek, ha nem, pár használat után már látszik, hogy tartósan is színezi a szempillákat. Ameddig ez a spirál kapható, vagy nem adnak ki egy továbbfejlesztett verziót, addig tuti, hogy mást nem veszek! (Max Factor, L'Oreal kismiskák ehhez képest! :) )

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 2.