Manhattan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: jkrisztie2, Módosítva: 2013. augusztus 27.

Lelőhely:   külföld

vivitrius

2015. május 9.

Update 2: Nem gondoltam, hogy egyszer le kell majd írnom ilyesmit. A második megvásárlása után kezdtem észrevenni, hogy elkezdtek kihullani és megritkulni, lerövidülni az amúgy hosszú, tömött és sűrű pilláim. Sminklemosás után rendszeresen 4-5 szál pillám hullott ki és rettenetesen viszketett a szemem. Azonnal kuka. És csak remélni merem, hogy helyre jövök.

Szükségem volt nagyon gyorsan valami nem túl drága szempillaspirálra, mert a másik megadta magát. Őrá esett a választás és kuponnal vettem tegnap a dm-ben. Eddig úgy tűnik nem bántam meg. Jó, nem a partispirál kategória, de kellemeset csalódtam. Egyrészt meg voltam győződve, hogy a mozgó fejű, szilikonos, különálló sörték nekem nem fognak bejönni, de jelentem működik. Nincsenek giga booster szempilláim, de eléggé különválaszt és meghosszabbít annyira, amennyire egy hétköznapi irodai sminkhez szükség van rá. Nem nagyon fekete (legalábbis a Loreal Volumissime Carbon Black-hez képest), de eddig nem gyulladt be a szemem és pandamaci sem lettem. Várom az esti lemosást, hogy mit alkot. Mostanáig 4*.

Update 1: No, közel 5 nap tapasztalata után végre leírom a tutit. Nem leszek pandamaci tőle, lemosni mégis könnyű. Ugyanakkor a felvitele közben nem tudom semmilyen trükkel megoldani, hogy ne kerüljön a felső szempilláim felső tövébe, a szemhéjamra is egy kicsi a keféről. Amúgy megfelelő a felvitt mennyiség és allergiás reakció sem lépett fel. Ha a felkenéskori malőrtől eltekintek és beleszámolom, hogy nem egy felső kategóriás cuccról van szó, hétköznapi rohangászáshoz pont jó. Az újravételen még gondolkoznom kell kicsit. Nem biztos, hogy beruházok ismét. A korábban adott csillagokat tartom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 9.

senskin

2014. december 26.

Volt ilyenem régen, nem is emlékszem rá, hogy mennyire volt maximális. De szerintem jó volt, mert egy ideig ezt használtam. Aztán letértem a Manhattan termékekről is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 26.

velmarika

2013. október 8.

kb.1hete használom és nagyon imádom!nem kenődik,a keféje nem vesz fel sok festéket,és hihetetlen szépen göndöríti a pilláim!bátran tudom ajánlani mindenkinek! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 8.