Manhattan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2017. április 26.

Lelőhely:   külföld
Kategória:   Sminkek szájra

Vizes hatású szájfény. Intenzíven ápolja az ajkakat.

belaura

2016. augusztus 22.

Egyáltalán nem tartós, és nem fed valami jól/nincs erős színe, de erre mondjuk rá lehet fogni, hogy "direkt ilyen".Viszont legalább nem csúnyán kopik (hanem egybe lejön..), az állaga tetszik, nincs ragacsos érzete a számon. Tényleg pozitívum, hogy a legtöbb szájfénnyel ellentétben nem csillámos, érvényesül a vizes hatás. Ajándékba kaptam, de én nem venném meg, meg igazából nem is az én stílusom. Ettől függetlenül jó lenne, ha nem minimális ideig bírná. Így csak 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 22.

Tunderviragos

2015. július 11.

En szeretem, csillogossal együtt kombinálom néha :-)). De mivel ugyis lenyalom a szamrol vagy ott marad a poharon, ezert ujra felkenem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 11.

auberginecat

2015. május 19.

szeretem, akciósan, párszáz forintért vettem a dm-ben, többet nem is ér meg. igaz, hogy egyáltalán nem tartós, de legalább nem is olyan az állaga, mintha disznózsírt kentem volna a számra. alapvetően nem szeretem a szájfényeket, mert borzasztóan idegesít az érzetük, de ez teljesen jó, és hála égnek nincs benne ipari mennyiségű csillámpor, mint a legtöbb ilyen motyóban. a csomagolása külön plusz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 19.

Anthaval

2015. március 4.

Kifejezetten nyárra használom, könnyű és kellemes viselet, viszont sajnos nem tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 4.

bedina06

2015. február 6.

Érdekes. A nagyon élénk pirosat vettem meg belőle. Szép színe van a számon, nem nehezíti el az ajkaimat, nem ragad. Viszont nem is tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 6.

Rrebeka

2014. december 16.

Szeretem is meg nem is...
Fura az illata. Nem büdös, de furcsa, és érezhető a felvitel után is. Az íze pont mint az illata.
Egyébként szép színei vannak. Kellemes viselet, nem ragacsos, viszont emiatt nem is túl tartós. Pozitívum, hogy nem nyomtak bele csillámokat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. december 16.

Szeretem is meg nem is...

csdboo

2014. április 2.

Ritkán használom,alapból nem sűrűn sminkelek. A képen lévő középsőt vettem meg kuponnal dm-ben,kb 800ért. Színe szép, nem túl tartós,de szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 2.

sal

2014. március 8.

A csillogása szép viszont ragacsos,bűzös és nagyon hamar kopik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 8.

A csillogása szép viszont ragacsos,bűzös és nagyon hamar kopik.

Esther

2014. március 7.

Nagyon szeretem ezt a szájfényt. Egy rózsaszín árnyalat van meg, sajnálom, hogy nem szereztem be anno valami más színt is. Nagyon szép vizes hatása van és ami számomra hatalmas plusz pont, hogy egyenletesen kopik, nem ül meg a kis barázdákban. Praktikus a csomagolása, az applikátor is rendben van, könnyű vele felvinni a szájfényt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 7.

lilaszilva

2014. január 16.

Pár éve vettem egy kiárusításon egy nude árnyalatot belőle, és még mindig jó! Nagyon finom az illata (kicsit gyümölcsös), és nekem a csomagolása is tetszik! Közepes fedésű, szépen csillog, csak az az egy baja van, hogy gyorsan beszívódik, és elveszti a fényét. Így nem tudok max pontot adni neki, de azért összességben szeretem! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 16.