Best of Beauty 2019

Manhattan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2011. június 8.

Lelőhely:   külföld
Kategória:   Sminkek szájra

betty23

2016. július 21.

Valami iszonyú jól hidratál. Nagyon szép intenzív a színe (43G). Néha kicsit túl krémesnek érzem. Az illata valami eszméletlen jó. Csak azért adok neki 4 csillagot, mert én nem érzem valami tartósnak. Régebben egy kiárusítás során jutottam hozzá pár száz forintért, tehát annyira nem panaszkodok. Újra viszont nem venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 21.

papucsallatka

2015. július 9.

nagyon szárít, pedig jó lenne... carmexszel is nehéz ellensúlyozni. egy piros és egy nagyon pink árnyalatom van belőle, viszont nagyon erősek a színei és tényleg sokáig meg marad. viszont ha elkezd kicsit kopni, akkor csúnyán kopik :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 9.

InvincibleRodent

2014. március 8.

Bár nem gyakran hordom (igazából ez az egyetlen tényleg piros rúzsom), nagyon szeretem. Erős a színe, és jó hosszú ideig tart is- csak azért veszek le egy csillagot, mert kis játszadozásba telt, amíg megtanultam, hogy néz ki úgy, ahogy szeretem. Igyekszek nem túl-túl feltűnően sminkelni magam (az egyetem nem kifutó és nem nagyon szeretek kilógni a tömegből), de ennek olyan harsány a színe, hogy egy kiadósabb rétegtől olyan vamposan nézek ki, mintha harci festék lenne a számon. De ha csak tényleg nagyon kicsit használok, tökéletes mindennapi piros. Az ára kicsit borsos az én kategóriámnak, úgyhogy más színeket szerintem nem veszek majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 8.

senskin

2014. február 22.

Nem vészesek ezek a rúzsok, de már rég nem veszem őket. Régebben használtam Manhattan termékeket, de mostanság nem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 22.

KisKormos

2013. július 31.

A legjobb rúzsom (tartósság és szín szempontjából) egy sötétvörös Manhattan rúzsom, így gondoltam beszerzek egy rózsaszínt is. Vacilláltam a mostani trendkiadás neon darabja és egy valamivel visszafogottabb pink között. Végül a neont túl feltűnőnek találtam, úgyhogy a másik jött haza velem. Nagyon szeretem!!! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 31.

KataaBabaa

2013. április 2.

Last xtreme régebbi verziója van meg vadító pirosban. Nagyon intenzív színe van, és bár nem vagyok egy nagy rúzsos ezt szeretem. Nemrég eszembe jutott hogy van, kis fekete ruhához tökéletes, az állaga színe tartóssága nem változott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 2.

krekuci

2012. október 17.

Én is 400x forintért vettem a DM-ben. Nekem nagyon bejön, az illata külön pontot ér, nagyon kellemes. Krémes, de mégis kellően matt a hatás. Tényleg tartós, nehezen válik meg tőlem:) A színe nagyon szép, intenzív. Lazán és erősebben felkenve is használható, én csak így ütögetve szoktam felvinni, így egy természetesebb színt kapunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 17.

Applepie

2012. október 10.

Akciósan vettem 450 Ft-ért a DM-ben a 43G árnyalatot. Önmagában számomra rettentően erős ez a szín, ezért úgy használom, hogy keveset felviszek pöttyökben az ajkamra, majd rámegyek színtelen ajakápolóval, a kettő együtt egy friss, üde színt alkot, amit nagyon szeretek viselni :) Sajnos tényleg nem valami tartós, 2-3 óránál tovább nem szokott a számon maradni, de mégis nagyon szeretem, pláne, hogy ilyen olcsón jutottam hozzá:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 10.

applepopsicle

2012. július 21.

Jól hidratál, a színe is szép, de felkenésnél vigyázni kell, mert még lemosóval is nehéz a bőrről levakarni (ezért mondjuk ajánlott ecsettel felvinni). Elég zsíros, így mindent összefog. Ajánlott a viseléskor többször csekkolni nem mászott-e el...:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 21.

Luca33

2012. május 30.

Én is a szép szín miatt vettem egyet, sötét cseresznyepiros, leheletnyi bordóval.(45G)
Vadi az illata, elsőre klasszul fed, de hamar kopni kezd. Még egyszer tutira nem. De azért egyszer belefért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 30.