Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   1270 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   90 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: franyoh, Módosítva: 2016. november 19.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Az illata csodás és sokoldalú bőrápoló is. Ellenállhatatlanul krémes, jól és sokáig használható, bársonyos érzést hagy a bőrön. Fantasztikus illata egy nagy bögre kakaóra, vagy egy tábla étcsokoládéra emlékeztet.

kviktoria

2016. június 21.

Kicsit erősebb csokiillatra számítottam, de alapvetően jó szappan, puha a bőröm tőle. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 21.

sanci85

2016. május 15.

Nálunk a fiam szereti ezt a szappan.Igazi csoki illattal rendelkezik. Nem szárít, kevésbé habzik úgy mint más szappanok, de attól jól tisztít.És vegyszermentes ami fontos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 15.

unhappily

2015. december 8.

nekem sem tetszik az illata, nem igazán csokis, nem habzik nagyon, és eléggé szárít

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 8.

Effendigirl

2015. június 9.

A manna oldalon olyan sokan írják, hogy mennyire kakaós, csokis illat...hát annyira azért nem az. Tudom persze, hogy a natúr szappanok nem igazán az erős és hosszan tartó illatukról ismeretesek, de azért ennél markánsabb illatra számítottam. Nem viszi túlzásba a habzást; eddig nem szárította a bőröm, eddig úgy látom, nem fogy gyorsan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 9.

Emulgeálószerek: Sodium Cocoate
Tisztítószerek: Sodium Cocoa Butterate, Sodium Cocoate