Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   2170 Ft   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   15 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: franyoh, Módosítva: 2015. május 15.

Kiszerelés:   15 ml és 50 ml
Kategória:   Dezodorok

Hatékony megoldást nyújt a kellemetlen testszagok ellen, de nem gátolja az izzadás során keletkezett természetes méreganyagok távozását.

Illata fűszeres, sokoldalú levendula és a kámforos, fás teafa illóolajok keveréke, amely első szippantásra egy tavaszi, gazdag aromákkal teli, hűvös erdőbe repíti használóját.

kodorina

2020. július 22.

Borzasztó ez a krémdeó, tolakodó az illata, foltot hagy a ruhán és ráadásul irritálja a bőrömet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 22.

NRbk24

2020. május 26.

Sok idő kellett, ameddig megszokta a bőröm, addig abnormálisan izzadtam, de mostmár nem vennék sima dezodort, csak krémeset. Semmi szag, semmi izzadság. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 26.

gy1betti

2018. december 19.

Nekem ez a deo abszolút nem működött. Egyáltalán nem fogta vissza az izzadást, napi 3-4x kell használnom, hogy megfelelő hatást érjek el vele, az állaga pedig borzalmas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 19.

Amyra

2018. augusztus 13.

Évek óta használom a Manna dezodorokat, nagyon elégedett vagyok velük! Izzadásgátló hatásuk tartós, az illatuk is kellemes. Én a 4 db-os mini próbacsomagot szoktam rendelni, mert tapasztalatom szerint a nagy tégelyben a krém egy idő után kiszárad (ugyebár többet nyitogatjuk a tégelyt), "morzsássá" válik és nem is annyira tartja meg a hatását. A kis tégely viszont elég akár 2 hónapra is, és ennyi idő alatt nem változik meg a minősége.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

Katalin17

2017. október 9.

Imádtam egy hétig, aztán kipirosodott a bőröm tőle :-(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 9.

Imádtam egy hétig, aztán kipirosodott a bőröm tőle :-(

Regina2222222

2017. június 7.

Az illata egyáltalán nem jött be(ezért nem vonok le pontot, csak ha már tényleg elviselhetetlen), a nap folyamán kissé érződik, de nem vészes,bár tény és való, hogy használ. Nem éreztem a nap folyamán kellemetlen szagokat. Nehéz a felvitele, kissé időigényes [mindig kapkodok össze-vissza és ez sajnos nem ez a pikk-pakk felkenem és már rohanhatok is,mert meg kell mosnom a hónaljam, majd elkenni egy borsó méretűt, majd kezet mosni, ez kb. 2,5 perc. Ez idő alatt lekésem a buszt :) (-1*) ], mindig belemegy a körmöm alá, megpróbáltam, hogy csutkára vágom, de még így is, nem tudom, hogy csinálja :D. A többi deójukkal, amiket próbáltam, ugyanez a helyzet (mind hatás, mint illatügyileg).

Eddig nem tapasztaltam a piros kis kiütéseket, remélem nem is fogom. Újravenni csak akkor fogom, ha nem találok jobbat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 7.

titinem

2017. április 12.

Sosem voltam az a büdösen izzadós, de az ilyen mindenmentes deoktól büdös leszek.
Ettől az egytől nem!
Izzadást nálam icipicit visszafogja szerintem
Az illata nem a kedvencem, de nem érezni nagyon,szóval oké

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 12.

Ettől az egytől nem!
Izzadást nálam icipicit visszafogja szerintem
Az illata nem a kedvencem, de nem érezni nagyon,szóval oké

Asianlover

2017. március 14.

Nekem sokkal kellemesebb illatú, mint a Harmatos Hajnal. Kb két év kihagyás után rendeltem újra, és valamit változtattak az összetételén, mert sokkal könnyebben lehet már kenni, gondolom köszönhetően a shea vajnak - ennek az illata át is üt rendesen. Tökéletesen hatékony, semmi büdösség egész nap.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 14.

nufko

2016. október 17.

Sok Manna dezodort használtam, de ez volt az egyetlen ami nem nyerte el a tetszésem. Megszínezte a fehér ruháimat és gyorsan elillant a finom illata. Ellenben a Harmatos Hajnalt évekig használtam :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 17.

Sztellaaaaa

2016. augusztus 24.

Az eddigi legjobb, amit használtam! Minden más dezodornál vagy testpermetnél 10000x többet ér! Eleinte kételyeim voltak vele kapcsolatban mielőtt megvettem volna, de amikor elkezdtem használni az első használatnál levett a lábamról, ugyanis nagyon hatékony, csak ajánlani tudom! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 24.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Cocos Nucifera (Coconut) Oil
Illatanyagok: Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Limonene