Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   2170 Ft   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   15 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: franyoh, Módosítva: 2015. május 15.

Kiszerelés:   15 ml és 50 ml
Kategória:   Dezodorok

Hatékony megoldást nyújt a kellemetlen testszagok ellen, de nem gátolja az izzadás során keletkezett természetes méreganyagok távozását.

Illata fűszeres, sokoldalú levendula és a kámforos, fás teafa illóolajok keveréke, amely első szippantásra egy tavaszi, gazdag aromákkal teli, hűvös erdőbe repíti használóját.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Minikemonika

2020. szeptember 3.

A golyós változathoz képest alig van illata, csíp és órák alatt büdös leszek vele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 3.

kodorina

2020. július 22.

Borzasztó ez a krémdeó, tolakodó az illata, foltot hagy a ruhán és ráadásul irritálja a bőrömet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 22.

NRbk24

2020. május 26.

Sok idő kellett, ameddig megszokta a bőröm, addig abnormálisan izzadtam, de mostmár nem vennék sima dezodort, csak krémeset. Semmi szag, semmi izzadság. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 26.

gy1betti

2018. december 19.

Nekem ez a deo abszolút nem működött. Egyáltalán nem fogta vissza az izzadást, napi 3-4x kell használnom, hogy megfelelő hatást érjek el vele, az állaga pedig borzalmas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 19.

Amyra

2018. augusztus 13.

Évek óta használom a Manna dezodorokat, nagyon elégedett vagyok velük! Izzadásgátló hatásuk tartós, az illatuk is kellemes. Én a 4 db-os mini próbacsomagot szoktam rendelni, mert tapasztalatom szerint a nagy tégelyben a krém egy idő után kiszárad (ugyebár többet nyitogatjuk a tégelyt), "morzsássá" válik és nem is annyira tartja meg a hatását. A kis tégely viszont elég akár 2 hónapra is, és ennyi idő alatt nem változik meg a minősége.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

Katalin17

2017. október 9.

Imádtam egy hétig, aztán kipirosodott a bőröm tőle :-(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 9.

Imádtam egy hétig, aztán kipirosodott a bőröm tőle :-(

Regina2222222

2017. június 7.

Az illata egyáltalán nem jött be(ezért nem vonok le pontot, csak ha már tényleg elviselhetetlen), a nap folyamán kissé érződik, de nem vészes,bár tény és való, hogy használ. Nem éreztem a nap folyamán kellemetlen szagokat. Nehéz a felvitele, kissé időigényes [mindig kapkodok össze-vissza és ez sajnos nem ez a pikk-pakk felkenem és már rohanhatok is,mert meg kell mosnom a hónaljam, majd elkenni egy borsó méretűt, majd kezet mosni, ez kb. 2,5 perc. Ez idő alatt lekésem a buszt :) (-1*) ], mindig belemegy a körmöm alá, megpróbáltam, hogy csutkára vágom, de még így is, nem tudom, hogy csinálja :D. A többi deójukkal, amiket próbáltam, ugyanez a helyzet (mind hatás, mint illatügyileg).

Eddig nem tapasztaltam a piros kis kiütéseket, remélem nem is fogom. Újravenni csak akkor fogom, ha nem találok jobbat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 7.

titinem

2017. április 12.

Sosem voltam az a büdösen izzadós, de az ilyen mindenmentes deoktól büdös leszek.
Ettől az egytől nem!
Izzadást nálam icipicit visszafogja szerintem
Az illata nem a kedvencem, de nem érezni nagyon,szóval oké

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 12.

Ettől az egytől nem!
Izzadást nálam icipicit visszafogja szerintem
Az illata nem a kedvencem, de nem érezni nagyon,szóval oké

Asianlover

2017. március 14.

Nekem sokkal kellemesebb illatú, mint a Harmatos Hajnal. Kb két év kihagyás után rendeltem újra, és valamit változtattak az összetételén, mert sokkal könnyebben lehet már kenni, gondolom köszönhetően a shea vajnak - ennek az illata át is üt rendesen. Tökéletesen hatékony, semmi büdösség egész nap.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 14.

nufko

2016. október 17.

Sok Manna dezodort használtam, de ez volt az egyetlen ami nem nyerte el a tetszésem. Megszínezte a fehér ruháimat és gyorsan elillant a finom illata. Ellenben a Harmatos Hajnalt évekig használtam :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 17.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Cocos Nucifera (Coconut) Oil
Illatanyagok: Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Limonene