Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: franyoh, az összetevőket feltöltötte: adelia, Módosítva: 2019. július 3.

Kategória:   Dezodorok

Nem tartalmaz illóolajokat és szódabikarbónát sem, így bátran használhatják az érzékeny bőrűek és várandósok is – ráadásul tele van természetes, vegyszermentes, bőrbarát összetevőkkel, amelyek maximális védelmet nyújtanak a kellemetlen testszagok ellen.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Moniada

2023. március 3.

Kipróbáltam manna összes deóját, ez az egyetlen, ami sajnos nem vált be. Mivel érzékeny bőrnek szánt nem tartalmaz túl erős összetevőket – én emiatt nagyon izzadtam. Fehér réteget hagy a hónaljon, nem szívódik be, egy idő után fehér síkokká válik ez a réteg. Az előnye az, hogy tényleg nem irritálta a bőrömet (bár a többi dezodor sem) és illatmentes. Viszonylag nehezen kenhető – minden manna deónál ezt tapasztaltam meg. Akinek tényleg nagyon érzékeny a bőre talán szeretni fogja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. március 3.

Ada_Byron

2023. február 11.

Számtalan alumíniummentes dezodort kipróbáltam már, a szódabikarbónástól kacsatojás méretűre duzzadt az axillaris nyirokcsomóm, mások pedig egyszerűen hatástalanok voltak. Ez az egy viszont kiállta a próbát, már több mint másfél éve használom, s némi kalandozás után visszatértem rá. Nem irritálja - bár olykor száríthatja egy kissé - a bőrt. Izzadok ugyan (akár az alumíniumtartalmútól), de szag az esetek döntő többségében nincs. Mellette bármilyen parfümöt lehet használni (enyhén földszagú), a deó illata nem nyomja el azt és nem is keveredik vele. Ugyan hagy fehér foltot, de a ruháimból egy egyszerű mosással kiszedhető. Ráadásul fél évre is elég egy tégely.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. február 11.

dbrownie

2021. február 18.

A szódabikarbónás krémdeójukat szeretem, szépen hozzászokott a szervezetem, ez viszont nem vált be. Hófehér lesz és marad is tőle a bőröm, így pl. pólóban nem ideális használni. Viszont ez a legkevesebb, ugyan nem vagyok egy túlzottan izzadós típus, de ezzel szimplán ülőmunka közben is nagyon rövid időn belül izzadtságszagom lett. Mintha be sem kentem volna semmivel.
Lehet kell ennek is pár hét hozzászokás, nem tudom, de a szódabikarbónás változattal eleinte sem volt ilyen probléma, az legalább a felkenés után hatott (és a hozzászokás során egyre tovább tartott a hatása).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 18.

nevaneva

2020. december 13.

Sajnos egyelőre elég csalódott vagyok ettől a terméktől. Egyből nagy kiszerelést vettem, mert több éve a Harmatos Hajnal Krémdeót használom, feltételeztem, hogy ugyanolyanok, csak ez illatmentes - amit egyre fontosabbnak éreztem az elhatalmasodó parfümmániám miatt. Pedig sajnos nem csak ennyi a különbség. Ez a deo nekem furán krémes állagú, inkább a mannás habkrémeket jutattja eszembe. Nem is tudok keveset kivenni belőle és elismerem, hogy ez hozzájárulhat a problémához, hogy elszínezi a sötét ruháimat. Mivel most egy kedvencemen is felfedeztem egy mosás után is (!) megmaradt foltot, kifejezetten dühös vagyok ezért.
Oké, az jó, hogy illatmentes.
Azt sem rovom fel neki, hogy napközben néha frissítést igényel, ez a HHnál is így van.
Viszont nemhogy nem gátolja az izzadást, de mintha néha fokozná is, konkrétan átizzadom időnként a felsőimet, ami velem amúgy eddig nagyon ritkán történt meg, régen elmúlt kamaszkoromat kivéve. Próbálom ezt úgy tekinteni, hogy szuper, éljen a természetesség, jöjjön csak ki a verejtélmirigyekből, ami ki akar - nade azért munkahelyi környezetben ez mégiscsak kicsit ciki.
Összességében mérsékelem a véleményemet, ami a kedvenc ruhámon éktelenkedő folt keltette jogos haragból táplálkozik és figyelembe veszek minden mellette szóló érvet és így adok 3 csillagot. Eddig még csak 2-3 hónapja használom (mellesleg kb az egynegyede hiányzik mostanra), próbálok még összebarátkozni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 13.

Oké, az jó, hogy illatmentes.

bertasinanna

2020. augusztus 3.

Tobbszor is probalkoztam mar vele de sajnos elegge izzadtsagszagu leszek tole (meg a leglazabb, stresszmentes es nemmozgos napokon is). Alapvetoen nem vagyok izzados igy elegge meglepett hogy en is tudok ilyen szagot produkalni. Ki dobni nem fogom, a homeofficeos napokon elhasznalom amikor egyedul vagyok itthon de emberek koze menos napon biztosan nem hasznalnam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 3.

szfruzsi

2020. május 5.

Kicsit több mint egy hónapja használjuk mindketten a férjemmel,és maximálisan bevált mindkettőnknek!
Én várandós is vagyok,szóval dúlnak a hormonok,de egyszer sem voltam mellette büdi vagy izzadtam volna kellemetlenül.
Ketten használva is nagyon kevés fogyott belőle ennyi idő alatt.
Biztosan újra vesszük!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 5.

Ketten használva is nagyon kevés fogyott belőle ennyi idő alatt.
Biztosan újra vesszük!

dettusbettus

2020. február 4.

Olvasgattam a véleményeket, de úgy látom, senkinek nincs problémája a lemosással. Nekem viszont van. Nem szeretem, ha egy izzadásgátlót napokig nem is kell utánkenni, mert zuhanyozásnál nehezen kopik le.
Mivel eddig is alumínium mentes izzadásgátlót használtam, nem szaglok tőle, normál illatom van nap végén is.
A felkenési módja nem zavar, inkább az, ahogy a hónaljamat is sokáig kell sikálni, ugyanúgy a kezemet is, hogy lejöjjön a maradék. A köröm alatti részről nem is beszélve.
Praktikusnak nem praktikus, de ha a hatását nézzük, akkor teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 4.

Praktikusnak nem praktikus, de ha a hatását nézzük, akkor teszi a dolgát.

barbarabalog

2019. november 20.

Sajnos nekem ez nem vált be, többet vártam tőle. :( Este már érzem magamon az izzadság szagot, abszolút nem hatásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 20.

kisstundi99

2019. november 20.

Nekem maximálisan megérte. Végre egy dezodor, ami nem irritálja a bőrömet és jó sokáig tart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 20.

Dzsulsz

2019. november 13.

Picit csalódás volt, többet vártam volna ettől a terméktől, mivel tudom, hogy a többi Manna termék nagyon jó. Az állaga jó, érdekes. Amikor feltettem és egy hosszú nap után hazaértem, akkor éreztem az izzadság szagot, miközben nem vagyok izzadós típus. Remélem más nem érezte... Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 13.

Antioxidánsok: Tocopherol

Kukoricából előállított keményítő. Sűrűség szabályozó, csomósodást megakadályozó (anticaking agent) segédanyag, mely segíti a formula könnyű eloszlását anélkül, hogy kifehéredést okozna. Általánosságban kellemes bőrérzetet ad és van némi mattító hatása is.