Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: franyoh, az összetevőket feltöltötte: adelia, Módosítva: 2019. július 3.

Kategória:   Dezodorok

Nem tartalmaz illóolajokat és szódabikarbónát sem, így bátran használhatják az érzékeny bőrűek és várandósok is – ráadásul tele van természetes, vegyszermentes, bőrbarát összetevőkkel, amelyek maximális védelmet nyújtanak a kellemetlen testszagok ellen.

FazekasDora

2019. szeptember 15.

Először a manna csomaghoz ajándékba kaptam egy 15 ml-es kiszerelést.Nekem nagyon bevált. Nincs illata egyáltalán. Egész napra kitart a hatása. Sokáig elég hiszen minimális menyiséget kell felvinni belőle. Többször használtam fekete ruhával és nem fogta meg habár én nem pacsmagolok olyan sokat. :) És az én low waste életmódomba is belefér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 15.

pzs14

2019. szeptember 8.

Céltudatosan úgy rendeltem Manna megoldáscsomagot, hogy legyen benne illatmentes, extra érzékenyeknek is ajánlott, 15 ml-es krémdeó (az alábbiak miatt...). Félve kentem fel, mert mostanság vagy azzal járom meg, hogy hetekre felmaródik a hónaljam / vagy a bőröm bírja, csak magamtól rosszul vagyok, annyira érezhetően izzadok...

A Manna krémdeó, bár nem ígéri, hogy leállítja az izzadást, csak annyit, hogy a kellemetlen szagokat okozó baktériumokat hatástalanítja,
mégis, nálam az izzadást is akadályozza. 37 fokos, fülledt, augusztus végi melegben az utcákat róva estére is szó szerint száraz maradt a hónaljam (pedig amúgy leizzadtam rendesen...), és természetesen totál szag- és illatmentesen (csak a parfümömet lehetett érezni, semmi kellemetlen mellékzönge)...
A hónaljam bőre totálisan nyugodt, irritációmentes. Mások is elkezdték használni a családból, ugyanilyen elégedettek.
Két hónaljra EGYÜTT bőségesen elegendő fél / max. egy borsónyi mennyiség.
Ha lehetne, 6-ost adnék rá.

Nem vagyunk egyformák... Elhatároztam, alumíniummentes deóra térek át, mert az alus deók olyan szintem kikészítenek az utóbbi pár évben, hogy pár használat után hetekig gyógyul az ekcémásra felmart hónaljam... nem kellemes... tény, hogy pár fújás azokból úgy eldugítja a pórusaim, hogy hetekre le is áll tőlük az izzadásom...
Sokáig gugliztam a Rossmann és a DM termékei előtt is ácsorogva, mígnem hazavittem a megvásárolhatók közül a krémmánián a legjobbnak megszavazott alumíniummentes deóját... Magammal hordtam, újra is fújtam, mégis pár óra múlva visszafogott állatkert (nem illatom) szagom kezdett lenni... Remek...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 8.

Két hónaljra EGYÜTT bőségesen elegendő fél / max. egy borsónyi mennyiség.
Ha lehetne, 6-ost adnék rá.

Anditattoo

2019. április 6.

Hatalmas csalodas volt sajnos. Nagyon biztam benne, otthon tesztelgettem par napig meg ravettem magam hogy egy munkanapon is probara tegyem nem kellett volna... Borzalmas testszagom lett pedig tobbszor ujra kentem. Es raadasul a ruhaimat is megfogta nagyon csunyan. Borzalmas nem tudok ra mast mondani. Ha mar egy minimalisan megizzad az ember semmit nem hat, olyan mintha deot sem hasznaltam volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 6.

Patus13

2018. december 16.

Nagyon szeretem! Nem lesz izzadságszagom egy stresszes nap után sem.
Tény es való, hogy izzadást nem gátol. Kicsit macerás a felvitele, mindig bemegy a körmöm alá és a sötét ruhákat megfogja. A kis kiszerelés is sokáig elég. Több mint egy hónapja van meg a 15ml-s és meg félig van.
Az ára kicsit borsos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 16.

Nagyon szeretem! Nem lesz izzadságszagom egy stresszes nap után sem.
Az ára kicsit borsos.

Andi10

2018. december 13.

Nekem nagyon bevált! Ugyan télen kezdtem használni, és nem sportoltam vele, de ilyen normál helyzetekben se szoktam "teljesen illatos" maradni estére. és ezzel a deóval sikerült! Nekem nem okoz gondot a felkenés sem, annyi hogy kezet kell mosni utána. Kíváncsi vagyok a nyárra - lehet, hogy 40 fokban nem lesz elég, de számomra többet jelent a biztonság, hogy nincsenek benne káros anyagok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 13.

MNNiko

2018. december 11.

Az összes krémdeo közül csak ezt tudom használni, mert a többiben az illóolajok teljesen kiütik a bőröm. Pedig a vajakban nem zavarnak az illóolajok, de lehet azoknál is mentesre váltok mielőtt baj lesz.

Könnyen kenhető, sokáig elég, mert tényleg csak egy borsónyi kell belőle!
Lehetne stiftes formában és akkor sokkal kényelmesebb lenne a használata. Utazáshoz nem is mindig viszem magammal, mert az, hogy kezet kell mosni a használata után elég macerássá teszi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 11.

Könnyen kenhető, sokáig elég, mert tényleg csak egy borsónyi kell belőle!

Nagyannus

2018. december 9.

Már második éve használom, eddig ez a legjobb dezodor. Könnyű a használata és tényleg sokáig elég. Nekem a kisebb kiszerelése csaknem egy fél évig kitartott. Imádom az illatát, bár azt írják illatmentes, azért egy kis visszafogott illata mégis van, hintőporra emlékeztet, bizonyára zinc oxidnak köszönhetően.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 9.

Amyra

2018. augusztus 13.

Évek óta használom a Manna dezodorokat, nagyon elégedett vagyok velük! Izzadásgátló hatásuk tartós, az illatuk is kellemes. Az illatmentes változattal a 4 db-os mini próbacsomagban találkoztam, talán az összes közül ennek az állaga a legkrémesebb, ami kompenzálja a finom diszkrét illat hiányát. Mindig próbacsomagban szoktam rendelni ezeket a deókat, mert tapasztalatom szerint a nagy tégelyben a krém egy idő után kiszárad (ugyebár többet nyitogatjuk a tégelyt), "morzsássá" válik és nem is annyira tartja meg a hatását. A kis tégely viszont elég akár 2 hónapra is, és ennyi idő alatt nem változik meg a minősége.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

sunflower91

2018. június 18.

Nagyon nehéz feltenni (hajszárítóval fel kell melegíteni ahhoz, hogy tudjam kenni) illetve lemosni a nap végén is. Izzadásgátlónak nem rossz, de nem használom napi szinten (mert ilyen macerás) hanem más termékekkel felváltva.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 18.

eeraa

2018. március 29.

Nem irritált de semmiféle pozitív hatását nem éreztem. Ragacsos érzetet képzett a bőrömön, ami elég idegesítő volt, elég nehezen tudtam lemosni. Ár-érték arányban nekem kicsit sem érte meg, 1-2 próbálkozás után lanoldt a kukában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 29.

Antioxidánsok: Tocopherol