Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: franyoh, az összetevőket feltöltötte: adelia, Módosítva: 2019. július 3.

Kategória:   Dezodorok

Nem tartalmaz illóolajokat és szódabikarbónát sem, így bátran használhatják az érzékeny bőrűek és várandósok is – ráadásul tele van természetes, vegyszermentes, bőrbarát összetevőkkel, amelyek maximális védelmet nyújtanak a kellemetlen testszagok ellen.

dbrownie

2021. február 18.

A szódabikarbónás krémdeójukat szeretem, szépen hozzászokott a szervezetem, ez viszont nem vált be. Hófehér lesz és marad is tőle a bőröm, így pl. pólóban nem ideális használni. Viszont ez a legkevesebb, ugyan nem vagyok egy túlzottan izzadós típus, de ezzel szimplán ülőmunka közben is nagyon rövid időn belül izzadtságszagom lett. Mintha be sem kentem volna semmivel.
Lehet kell ennek is pár hét hozzászokás, nem tudom, de a szódabikarbónás változattal eleinte sem volt ilyen probléma, az legalább a felkenés után hatott (és a hozzászokás során egyre tovább tartott a hatása).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 18.

nevaneva

2020. december 13.

Sajnos egyelőre elég csalódott vagyok ettől a terméktől. Egyből nagy kiszerelést vettem, mert több éve a Harmatos Hajnal Krémdeót használom, feltételeztem, hogy ugyanolyanok, csak ez illatmentes - amit egyre fontosabbnak éreztem az elhatalmasodó parfümmániám miatt. Pedig sajnos nem csak ennyi a különbség. Ez a deo nekem furán krémes állagú, inkább a mannás habkrémeket jutattja eszembe. Nem is tudok keveset kivenni belőle és elismerem, hogy ez hozzájárulhat a problémához, hogy elszínezi a sötét ruháimat. Mivel most egy kedvencemen is felfedeztem egy mosás után is (!) megmaradt foltot, kifejezetten dühös vagyok ezért.
Oké, az jó, hogy illatmentes.
Azt sem rovom fel neki, hogy napközben néha frissítést igényel, ez a HHnál is így van.
Viszont nemhogy nem gátolja az izzadást, de mintha néha fokozná is, konkrétan átizzadom időnként a felsőimet, ami velem amúgy eddig nagyon ritkán történt meg, régen elmúlt kamaszkoromat kivéve. Próbálom ezt úgy tekinteni, hogy szuper, éljen a természetesség, jöjjön csak ki a verejtélmirigyekből, ami ki akar - nade azért munkahelyi környezetben ez mégiscsak kicsit ciki.
Összességében mérsékelem a véleményemet, ami a kedvenc ruhámon éktelenkedő folt keltette jogos haragból táplálkozik és figyelembe veszek minden mellette szóló érvet és így adok 3 csillagot. Eddig még csak 2-3 hónapja használom (mellesleg kb az egynegyede hiányzik mostanra), próbálok még összebarátkozni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 13.

Oké, az jó, hogy illatmentes.

bertasinanna

2020. augusztus 3.

Tobbszor is probalkoztam mar vele de sajnos elegge izzadtsagszagu leszek tole (meg a leglazabb, stresszmentes es nemmozgos napokon is). Alapvetoen nem vagyok izzados igy elegge meglepett hogy en is tudok ilyen szagot produkalni. Ki dobni nem fogom, a homeofficeos napokon elhasznalom amikor egyedul vagyok itthon de emberek koze menos napon biztosan nem hasznalnam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 3.

szfruzsi

2020. május 5.

Kicsit több mint egy hónapja használjuk mindketten a férjemmel,és maximálisan bevált mindkettőnknek!
Én várandós is vagyok,szóval dúlnak a hormonok,de egyszer sem voltam mellette büdi vagy izzadtam volna kellemetlenül.
Ketten használva is nagyon kevés fogyott belőle ennyi idő alatt.
Biztosan újra vesszük!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 5.

Ketten használva is nagyon kevés fogyott belőle ennyi idő alatt.
Biztosan újra vesszük!

dettusbettus

2020. február 4.

Olvasgattam a véleményeket, de úgy látom, senkinek nincs problémája a lemosással. Nekem viszont van. Nem szeretem, ha egy izzadásgátlót napokig nem is kell utánkenni, mert zuhanyozásnál nehezen kopik le.
Mivel eddig is alumínium mentes izzadásgátlót használtam, nem szaglok tőle, normál illatom van nap végén is.
A felkenési módja nem zavar, inkább az, ahogy a hónaljamat is sokáig kell sikálni, ugyanúgy a kezemet is, hogy lejöjjön a maradék. A köröm alatti részről nem is beszélve.
Praktikusnak nem praktikus, de ha a hatását nézzük, akkor teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 4.

Praktikusnak nem praktikus, de ha a hatását nézzük, akkor teszi a dolgát.

barbarabalog

2019. november 20.

Sajnos nekem ez nem vált be, többet vártam tőle. :( Este már érzem magamon az izzadság szagot, abszolút nem hatásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 20.

kisstundi99

2019. november 20.

Nekem maximálisan megérte. Végre egy dezodor, ami nem irritálja a bőrömet és jó sokáig tart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 20.

Dzsulsz

2019. november 13.

Picit csalódás volt, többet vártam volna ettől a terméktől, mivel tudom, hogy a többi Manna termék nagyon jó. Az állaga jó, érdekes. Amikor feltettem és egy hosszú nap után hazaértem, akkor éreztem az izzadság szagot, miközben nem vagyok izzadós típus. Remélem más nem érezte... Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 13.

FazekasDora

2019. szeptember 15.

Először a manna csomaghoz ajándékba kaptam egy 15 ml-es kiszerelést.Nekem nagyon bevált. Nincs illata egyáltalán. Egész napra kitart a hatása. Sokáig elég hiszen minimális menyiséget kell felvinni belőle. Többször használtam fekete ruhával és nem fogta meg habár én nem pacsmagolok olyan sokat. :) És az én low waste életmódomba is belefér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 15.

pzs14

2019. szeptember 8.

Céltudatosan úgy rendeltem Manna megoldáscsomagot, hogy legyen benne illatmentes, extra érzékenyeknek is ajánlott, 15 ml-es krémdeó (az alábbiak miatt...). Félve kentem fel, mert mostanság vagy azzal járom meg, hogy hetekre felmaródik a hónaljam / vagy a bőröm bírja, csak magamtól rosszul vagyok, annyira érezhetően izzadok...

A Manna krémdeó, bár nem ígéri, hogy leállítja az izzadást, csak annyit, hogy a kellemetlen szagokat okozó baktériumokat hatástalanítja,
mégis, nálam az izzadást is akadályozza. 37 fokos, fülledt, augusztus végi melegben az utcákat róva estére is szó szerint száraz maradt a hónaljam (pedig amúgy leizzadtam rendesen...), és természetesen totál szag- és illatmentesen (csak a parfümömet lehetett érezni, semmi kellemetlen mellékzönge)...
A hónaljam bőre totálisan nyugodt, irritációmentes. Mások is elkezdték használni a családból, ugyanilyen elégedettek.
Két hónaljra EGYÜTT bőségesen elegendő fél / max. egy borsónyi mennyiség.
Ha lehetne, 6-ost adnék rá.

Nem vagyunk egyformák... Elhatároztam, alumíniummentes deóra térek át, mert az alus deók olyan szintem kikészítenek az utóbbi pár évben, hogy pár használat után hetekig gyógyul az ekcémásra felmart hónaljam... nem kellemes... tény, hogy pár fújás azokból úgy eldugítja a pórusaim, hogy hetekre le is áll tőlük az izzadásom...
Sokáig gugliztam a Rossmann és a DM termékei előtt is ácsorogva, mígnem hazavittem a megvásárolhatók közül a krémmánián a legjobbnak megszavazott alumíniummentes deóját... Magammal hordtam, újra is fújtam, mégis pár óra múlva visszafogott állatkert (nem illatom) szagom kezdett lenni... Remek...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 8.

Két hónaljra EGYÜTT bőségesen elegendő fél / max. egy borsónyi mennyiség.
Ha lehetne, 6-ost adnék rá.

Antioxidánsok: Tocopherol