Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   1790 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2019. december 10.

Kategória:   Szappanok

Gyönyörű, halvány napsárga színét a benne lévő kiváló minőségű, tápláló, gyógyító arany shea vajnak köszönheti, amihez intenzíven hidratáló kókuszolaj és illatos, bőrnyugtató, jókedvre hangoló narancs, valamint elbűvölően buja illatú, afrodiziákumként és idegcsillapítóként is használatos ylang-ylang illóolajok kerültek. A szappan érintésre is lágy és krémes, fantasztikus érzés megfogni, használni. Hatékonyan tisztító és ápoló, 100%-van vegyszermentes összetevői még a legérzékenyebb bőrt is óvják, regenerálják és megnyugtatják. Problémás bőrre is eredményes hatása van.

Kiszerelés: 90 g

Dhewilgirl

2017. október 10.

Nem igazán jött be nekem sajnos. Nekem semennyire nem habzik, és abszolút nincs tiszta érzésem utána. Szappanimádatom elején belefektettem pár Mannába, de egyik se jött be igazán, köztük ő se. Ami igen nagy kár, mert azért megkérik az árukat...Jó a marketing, de ennyit tudnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 10.

Glorcika

2017. június 25.

Ez valami csoda szappan. Az illata isteni, a bőröm iszonyatosan puha lesz tőle és sokáig elég.
Egyszer még biztosan venni fogok belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 25.

Egyszer még biztosan venni fogok belőle.

pbiankoc

2017. április 5.

Szeretem, de még jobb lenne, ha picit jobban habzana. Az illata szuper, olyan kis természetes, kellemes. Nyáron kiderül, mennyire jól hidratál, nekem csak akkor szokott kiszáradni a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 5.

Nymphea

2017. január 20.

Nagyon szeretem ezt a szappant, maga a tökéletesség nekem. Arcmosáshoz és fürdetéshez is használom, az illatát az egész fürdőben érezni fürdés után. Nagyon finom, lágy, krémes a habja. Imádom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.

NewNicky

2016. december 1.

Imádom az illatát, a kedvencem a Dolce Vita szappan mellett!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 1.

Imádom az illatát, a kedvencem a Dolce Vita szappan mellett!

Kencefice84

2016. július 3.

Első számú kedvenc mannám. Legjobb szappan mind között pedig van jópár kedvenc mannám még. Isteni illata van, finom puha lesz a bőröm tőle. Mióta mannákat használok rendbejött a száraz bőröm plusz leredukáltam a fürdőszoba szekrény tartalmát. Drága de megéri. Ha lehetne 5-nél több csillagot adni én adnék rá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 3.

Strombolana

2015. december 14.

Az egyik kedvenc Manna szappanom.Kicsit húzós az ára,ezért próbálom akciósan kifogni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 14.

tdorina3

2015. február 11.

A Manna rendelésem mellé kaptam ajándék mintát belőle, és tényleg nagyon jó illatú! Lekörözte a Tündérkertet, még talán a Swimming Poolt is, pedig eddig ezek voltak a kedvenceim. :) Első osztályú.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 11.

Myra142

2014. szeptember 8.

Néhány napja kezdtem el használni ezt a szappant, isteni az illata, de nem habzik annyira mint a kókuszolajjal "dúsítottak" (bár ezt nem is ígéri). Egyelőre csak az illatáról tudok nyilatkozni, illetve hogy selymes bőröm lesz tőle (mint általában a Manna szappanoktól), szóval mehet az 5 csillag :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 8.

Emulgeálószerek: Sodium Cocoate
Tisztítószerek: Sodium Cocoate
Illatanyagok: Cananga Odorata (Ylang Ylang) Oil, Citrus Sinensis (Sweet Orange) Peel Oil, Limonene, Benzyl Benzoate, Eugenol, Farnesol, Geraniol, Linalool

A CosIng besorolása szerint a kozmetikumokban illatanyagként használt.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.