Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   1790 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: franyoh, Módosítva: 2019. december 10.

Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Vízhiány

Ápoló, antioxidánsokban gazdag kókuszolajat, valamint A-, E-, és D-vitaminokat tartalmazó tiszta napraforgóolajat is tettünk, melyek kíméletes összetételük miatt jól alkalmazhatók ekcéma, bőrpír, vagy extra száraz bőr esetén is. A csodás shea vajjal együtt pedig páratlan kényeztetést nyújtanak bőrödnek, míg a tiszta jázmin illóolaj elbűvölő illata rögtön rabul ejt.

missus

2016. június 8.

Sok mannás szappant próbáltam, és általában szeretem is őket, de ez borzalmas. Az illata sem jó, de ezen még túltenném magam - bár pont az illatáért rendeltem. Viszont a bőröm sokkal rosszabb lett tőle, egyáltalán nem ápol jobban, mint a kevesebb shea vajat tartalmazó társai, sőt. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 8.

elinor666

2016. április 4.

Fizikailag hozza, amit a Mannától elvárhatunk. Régóta elégedett vagyok a Manna termékeivel, egy illatos szappant kerestem, ezt választottam. Borzalmas. Egyenlőre még nem döntöttem el, hogy orrcsipesszel használom el vagy megszabadulok a szenvedéseimtől és kihajítom a kukába..... Én ilyen büdöst még életemben nem szagoltam kozmetikai terméknél. Még azt sem tudtam tisztázni, hogy emberi vagy állati eredetű húgyszaga van-e.... Ismerem a jázmint, ez nem az. Ha valaki szeretne fürdőzés közben öklendezni, próbálja ki. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 4.

franyoh

2015. május 5.

Finom erőteljes jázmin illatú, sűrű krémes habzású szappan, melyben jócskán érezni a shea vaj "illatát" is. Lassan fogy jól hidratál, kellemes vele a fürdés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 5.

Emolliensek: Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter)
Illatanyagok: Jasminum Officinale Flower Oil