Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   2870 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2014. július 2.

Kategória:   Egyéb

"Ha beleszippantasz ebbe a szűz kókuszolajjal, jojoba és édesmandula olajjal kevert, levendula  illóolajjal gazdagított, halványsárga, opálos színű finomságba, azt az igazi, édes, hamisítatlan babaillatot fogod érezni, ami annyira megnyugtató! A benne lévő ápoló olajok és a nagy mennyiségű E-vitamin gondoskodnak a tökéletesen hidratált és bársonyosan puha bőrről, ráadásul 100%-ban természetesek."

Kiszerelés: 50 ml

Pupp

2019. szeptember 29.

Kisfiam születése óta használjuk. Imádom az illatát, a bőre pedig.. Finom, puha, illatos, sose száraz neki. Az olajból nagyon kevés kell csak, tényleg csak pár csepp, könnyen be is szívódik neki :) kb két hónapra elég egy üveg nekünk :) ajánlom mindenkinek aki teheti próbálja ki! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

tammancs

2018. december 7.

Tényleg puha, hidratált lesz tőle a baba bőre, és a koszmóra is nagyon jó. Viszont az illata engem nem babaillatra emlékeztet, inkább mamaillatra a levendula miatt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 7.

makka

2017. április 17.

Isteni illata van! Eddig a babám fejére használom koszmó ellen és nagyon szép és illatos a kicsi buksija.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 17.

Avellana32

2016. december 12.

Nagyon tetszik ez az olaj, mondjuk nem babát, hanem saját magamat ápolom bele. Shea vajas babakrémbe keverem, és úgy használom testápolóként (így jobban el tudom oszlatni, de önmagában is hatásos), nagyon finom puha selymes lesz tőle a bőröm. Az illata is kellemes, szinte semleges. És a csomagolása is nagyon cuki :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 12.

Ashmatiii

2015. augusztus 30.

Finom levendulas olaj,csupa termeszetes osszetevovel. Nagyon szeretjuk. Apol es hidratal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 30.

Cicaslany

2014. július 14.

Nagyon-nagyon megszerettem! Sokféleképpen kipróbáltam: vízálló szemfesték-maradványok eltüntetésére, arckrém helyett és testápolóként, de legutóbb gyantamaradékok eltávolítására használtam. Napégés enyhítésére is bevált, bár felváltva használtam ezt és shea vajat, szóval az lehet a shea érdeme is. Az ára húzós a kiszereléshez képest, de ezt a véleményemet megváltoztatta, hogy tényleg cseppek kellenek belőle. Erre tényleg figyelni kell, mert csak icipici mennyiségben fog szépen és gyorsan beszívódni, a túl sok zsírossá teszi a bőrt.
Az illata nagyon finom, diszkrét, leginkább édes-kókuszos.
Az ára miatt hezitáltam rendelés előtt, de mivel kiadós (két hete használom rendszeresen és nagyjából az 5%-a hiányzik az üvegből), szerencsére nem bántam meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 14.

Az illata nagyon finom, diszkrét, leginkább édes-kókuszos.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Az édesmandula-olajból kivont el nem szappanosítható lipidek

További info az összetevőről a KM-blogon >>