Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   3860 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2016. május 2.

Kategória:   Egyéb

A Manna Baba Popsikenőcs alapja a tiszta, aranyló, ápoló hatású szezámolaj, amely tele van vitaminokkal, aminosavakkal. Bőrnyugtató hatása páratlan. Kitűnő bőrlágyító, regeneráló, csökkenti a gyulladást. Ezt a kincset fokoztuk tovább nagy kedvencünkkel, a tápláló, hidratáló, gyógyító hatású shea vajjal.

A benne lévő E-vitaminnal nem csak tartósítottuk a Popsikenőcsöt. Ez a vitamin az egyik legjobb antioxidáns, amely védi és ápolja is babád bőrét. A levendula illóolaj pedig csak hab a tortán. Meglepően gazdag hatása és alkalmazási területei miatt mondhatjuk, hogy a legsokoldalúbban alkalmazható illóolaj. Hámosító hatású, ezért a pelenkával fedett bőrfelületet nyugtatja.

harmonia93

2020. május 31.

Már a várandósságom vége felé megvettem a jó értékelések és a természetes összetevők miatt :) Természetes babaápolásra készültem, úgy éreztem ráérek gyógyszertári cuccokat venni, ha esetleg mégis kell. Hát nem kellett! Mosható pelenkát használunk, így nem túl gyakran szükséges krémezni, de amikor kell, akkor ez a popsikenőcs mindent megold! A Rotavírus oltás utáni sebesedés is 2 nap alatt eltűnt a segítségével :) Nem mellesleg majdnem 10 hónapig elég volt az első tégely, így szerintem sokszorosan megéri az árát. Amikor kellett, természetesen újravettem, és újra is fogom, akárhány gyermekem lesz még! Ha esetleg extra törődésre van szüksége a kislányom bőrének, még a Mannás babaolajat szoktam alá kenni, úgy aztán tényleg bármi csúnyaság elmúlik 1-2 nap alatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 31.

Zsül

2020. január 6.

7 hónap keresgélés után megtaláltam A popsikenőcsöt kislányomnak, és ez AZ. Előtte végignéztük a drogériás vonalat, a Sudocremet, Bepanthent, Herbioticumot stb. Nagyon finom levendula illat, könnyen kenhető, szépen beissza a bőre és remekül hidratálja és rögtön megszűnteti a pirosságot. Ráadásul mindenhol hidratálja, a redőkben is, ahol eddig a popsikrémek kiszárították vagy csak simán nem hatottak. Mondjuk nem olcsó, de nekem a hatás megéri, összehasonlítva a többivel, vannak ennél drágábbak is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 6.

Annie25

2020. január 3.

Már több mint egy éve ezt a popsikrémet használjuk és nagyon meg vagyok vele elégedve! Többször újra is vettem már. Jó illata van, remekül hidratál és nincs piros baba popsi :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

FruzsinaR

2019. december 22.

Kb 2 hónapja használjuk a kisfiammal, azóta már hozzátáplálunk, fogzunk, de nincs piros popsi. Meg vagyunk vele elégedve, illata, állaga is jó. Sokáig elég lesz, csak vigyázni kell hogy ne koszolódjon a tégelyes kiszerelés miatt. Mindenképpen megéri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 22.

Pupp

2019. szeptember 29.

Két éve csak ezt használjuk a kisfiam popsijára. Kezdetben még ez a méhviaszos változat volt, azt is szerettük, igaz keményebb volt és nehezebben olvadt. Aztán áttértek ugye a Vegán összetevőkre, azóta sokkal jobban szeretjük :) puhább, krémesebb. Soha semmi probléma nem volt a kisfiam popsijával, nem volt kiütéses (csak akkor csúnya neki ha oltás után hőemelkedéses, de akkor sem vészes, vagy ha pampers pelenkát kap évente kétszer kb), nem sebes neki, nem piros. Szép, egészséges, puha baba popó :D Ez számunkra minden pénzt meg ér, még ha drágább is más kenőcsnél. Általában másfél hónapig elég egy tégely, ha a mama keni akkor hamarabb elfogy :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

Tim

2019. május 4.

Messze a legjobb popsikrém, pedig a 3 gyerekemmel nagyon sokat végigpróbáltunk, natúr, gyógyszertári és agyonreklámozott kategóriában is. 200 ml 4500 Ft, ez nekünk több, mint 1 évig volt elég 1 gyereknek. Nem kentem be vele minden pelusozásnál, és amikor bekentem, akkor is vékonyan csak. Így is szépen védi a popsit, és nagyon kiadós is. Állaga, illata, hatása szuper. Amióta ezt használjuk nincs gond a piros popsival! Abszolút megéri az árát! Ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 4.

szabcsi0502

2017. június 15.

Ajándékba kaptuk és hát azóta is nagy szerelem. Már napok óta piros volt a babám popsija, mindent bevetettem ellene, a Sudocremet is de még az sem segített. Ez a kis csoda 1 nap alatt helyre hozta és azóta sincs gondunk a pirossággal. Én az árát sokallom, tudom hogy természetes összetevők meg minden de sajnos ez sok háztartásban luxusnak számít. Én hajlamos vagyok többet is kenni belőle mint kellene így nálunk sajnos még gyorsabban fogy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 15.

makka

2017. április 17.

Az illata mennyei! A maradék krémet mindig a kezemre kenem (direkt ezért többet is szedek ki :D ). A babapopsi is csodaszép tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 17.

vivuss87

2016. május 10.

5 hónapja használjuk és még mindig kb félig van. Nagyon szeretem, soha nem piros a kisfiam popsija. Kellemes illata van és csodás összetevői. Vittünk már ajándékba is, nagyon szerették ott is. Ha egyszer elfogy, és még kelleni fog, biztosan ilyet fogok venni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 10.

Ivetta

2016. május 1.

Amióta megszületett a kislányom, csak ezt használom neki!!
Nem okoz allergiát, a test hőjétől hamar felolvad a kézen és a popsin is, és nagyon sokáig elég! Kellemes levendula illattal!!
Számunkra, úgy ahogy van tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 1.

Amióta megszületett a kislányom, csak ezt használom neki!!
Számunkra, úgy ahogy van tökéletes!

Antioxidánsok: Tocopherol

További info az összetevőről a KM-blogon >>