Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   3860 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2016. május 2.

Kategória:   Egyéb

A Manna Baba Popsikenőcs alapja a tiszta, aranyló, ápoló hatású szezámolaj, amely tele van vitaminokkal, aminosavakkal. Bőrnyugtató hatása páratlan. Kitűnő bőrlágyító, regeneráló, csökkenti a gyulladást. Ezt a kincset fokoztuk tovább nagy kedvencünkkel, a tápláló, hidratáló, gyógyító hatású shea vajjal.

A benne lévő E-vitaminnal nem csak tartósítottuk a Popsikenőcsöt. Ez a vitamin az egyik legjobb antioxidáns, amely védi és ápolja is babád bőrét. A levendula illóolaj pedig csak hab a tortán. Meglepően gazdag hatása és alkalmazási területei miatt mondhatjuk, hogy a legsokoldalúbban alkalmazható illóolaj. Hámosító hatású, ezért a pelenkával fedett bőrfelületet nyugtatja.

Pupp

2019. szeptember 29.

Két éve csak ezt használjuk a kisfiam popsijára. Kezdetben még ez a méhviaszos változat volt, azt is szerettük, igaz keményebb volt és nehezebben olvadt. Aztán áttértek ugye a Vegán összetevőkre, azóta sokkal jobban szeretjük :) puhább, krémesebb. Soha semmi probléma nem volt a kisfiam popsijával, nem volt kiütéses (csak akkor csúnya neki ha oltás után hőemelkedéses, de akkor sem vészes, vagy ha pampers pelenkát kap évente kétszer kb), nem sebes neki, nem piros. Szép, egészséges, puha baba popó :D Ez számunkra minden pénzt meg ér, még ha drágább is más kenőcsnél. Általában másfél hónapig elég egy tégely, ha a mama keni akkor hamarabb elfogy :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

Tim

2019. május 4.

Messze a legjobb popsikrém, pedig a 3 gyerekemmel nagyon sokat végigpróbáltunk, natúr, gyógyszertári és agyonreklámozott kategóriában is. 200 ml 4500 Ft, ez nekünk több, mint 1 évig volt elég 1 gyereknek. Nem kentem be vele minden pelusozásnál, és amikor bekentem, akkor is vékonyan csak. Így is szépen védi a popsit, és nagyon kiadós is. Állaga, illata, hatása szuper. Amióta ezt használjuk nincs gond a piros popsival! Abszolút megéri az árát! Ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 4.

szabcsi0502

2017. június 15.

Ajándékba kaptuk és hát azóta is nagy szerelem. Már napok óta piros volt a babám popsija, mindent bevetettem ellene, a Sudocremet is de még az sem segített. Ez a kis csoda 1 nap alatt helyre hozta és azóta sincs gondunk a pirossággal. Én az árát sokallom, tudom hogy természetes összetevők meg minden de sajnos ez sok háztartásban luxusnak számít. Én hajlamos vagyok többet is kenni belőle mint kellene így nálunk sajnos még gyorsabban fogy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 15.

makka

2017. április 17.

Az illata mennyei! A maradék krémet mindig a kezemre kenem (direkt ezért többet is szedek ki :D ). A babapopsi is csodaszép tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 17.

vivuss87

2016. május 10.

5 hónapja használjuk és még mindig kb félig van. Nagyon szeretem, soha nem piros a kisfiam popsija. Kellemes illata van és csodás összetevői. Vittünk már ajándékba is, nagyon szerették ott is. Ha egyszer elfogy, és még kelleni fog, biztosan ilyet fogok venni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 10.

Ivetta

2016. május 1.

Amióta megszületett a kislányom, csak ezt használom neki!!
Nem okoz allergiát, a test hőjétől hamar felolvad a kézen és a popsin is, és nagyon sokáig elég! Kellemes levendula illattal!!
Számunkra, úgy ahogy van tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 1.

Amióta megszületett a kislányom, csak ezt használom neki!!
Számunkra, úgy ahogy van tökéletes!

Ashmatiii

2016. február 23.

Telitalalat ez a termek. Egyszer sem pirosodott ki a Pici popsija.
Apol es ved,jo az allaga,az illata pedig visszafogott.

Update
10 honap volt,mire elhasznaltuk az elso tegelyt,szoval abszolut gazdasagos. Tovabbra is imadjuk es maradunk ennel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 23.

Telitalalat ez a termek. Egyszer sem pirosodott ki a Pici popsija.
Apol es ved,jo az allaga,az illata pedig visszafogott.

Update

GalambSz

2015. június 30.

Szeretem ezt a krémet a kisbabám popsijára, mert teljesen természetes összetevőkből áll, könnyen kenhető, és a kiütéseket is hamar regenerálja. Egy kicsit szemcsés az állaga, és ez nehezen olvad fel a kéz melegétől, de a popsin szépen kisimul. Csak kezdetben használtunk gyógyszertári popsikrémet, de miután sokszor kipirosodott a popsija (hozzá teszem nem attól), kipróbáltam ezt és áttértünk rá. Most is szokott piros lenni a popója, de ez a krém hamar rendbe teszi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 30.

PinkPetra

2015. június 10.

Én felnőtt fejjel használtam (kaptam ajándékba egy 15-ös dobozzal) télen a kiszáradt lábfejemre. A babák nevében nem nyilatkozhatok, de nekem testápolóként bevált, jól kenhető, kellemes az illata. Mire elfogyott, rendbe is jött a lábam (bár akkorára már a jóidő is beköszöntött).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 10.

pancsolos84

2014. október 16.

Annyira örülök, hogy találtam természetes alternatívát a kisbabám popsijának ápolására. Gyorsan és hatékonyan segít megszüntetni a pelenka kiütést. Kicsit nehézkes kenni hűvös időben, de testhőre gyorsan puhul, így ezért nem vonok le pontot. Szeretjük, bár kissé húzós az ára. Viszont nagyon kevés kell belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 16.

Antioxidánsok: Tocopherol

További info az összetevőről a KM-blogon >>