Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   1090 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet és az összetevőket feltöltötte: timity, Módosítva: 2013. április 30.

Kategória:   Egyéb

Illata citrusos, édes, gyümölcsös, egy csipetnyi fűszeres ízzel.

Párologtathatod (pl. aromalámpában), inhalációként, szaunában, fürdővízbe csepegtethetsz (előtte tejben keverd el), készíthetsz borogatást vagy masszázsolajat. Az olajat közvetlenül a bőrre ne kend, mert töménységüknél fogva irritációt okozhatnak!

• frissítő, élénkítő
  • lázcsillapító
  • immunrendszer erősítő
  • segít enyhíteni a megfázás, influenza tüneteit
  • egyéb légúti megbetegedésben is hatásos
  • görcsoldó, megszünteti a puffadást, emésztésserkentő
  • bőrproblémákra (pattanások, zsíros bőr, pikkelysömör, ekcéma, herpesz)enyhíti az izomfájdalmakat
  • ülőfürdőként megakadályozza a baktériumos fertőzés lehetőségét
  • rovarcsípés helyén kialakult gyulladás okozta feszülő érzés enyhítésére
  • pánikbetegségnél, kedélyállapot ingadozásnál
  • mérsékli az idegeskedést, stresszt
  • szorongás- és depresszió oldó
  • hormonális eredetű hangulatingadozásoknál is

MNNiko

2018. január 24.

Imádom a bergamott illatot, minden formában, teában, süteményekben és szobaillatosításhoz is kiváló. Önmagában nem jön ki annyira az illata, de naranccsal keverve nagyon jól érezhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 24.

Zizikapitany

2015. október 13.

Kezdő Mannás vagyok, első rendelésemben illóolajok, szappan és shea vaj volt. Csodálatos illat, tényleg nyugtat és frissít. Én eukaliptusz olajjal együtt próbáltam, az is isteni. 1 csepp eukaliptusz, 2 csepp bergamott. Levendulával is ki fogom próbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 13.

guffaw

2015. február 28.

Nem is bonyolítom agyon: isteni! Mindjárt párologtatok is belőle! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 28.

Nem is bonyolítom agyon: isteni! Mindjárt párologtatok is belőle! :)

lady_jellyfish

2015. február 25.

Én beleszerettem az illatába, otthon a párologtatóba csepegtetem, és hihetetlen jó illat tölti be a szobát másodperceken belül.. nagyon nyugtató!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 25.

N.A.

2013. augusztus 24.

Hát ez valami szuper. Nagyon kellemes illata van, tényeg frissítő és nyugtató. Levendulaolajjal együtt (2 csepp bergamotthoz 1 csepp levendula vagy ilyen arányban ennek többszöröse) szoktam együtt párologtatni és kellemes növényi boldogság (nem gondolkodom, jól vagyok) állapotába tudja hozni az embert.
Ki fogom próbálni jojoba olajba keverve parfümként is.
UPDATE: Jojoba olajba keverve, levendula olajjal együtt nagyon kellemes parfümöt lehet vele készíteni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 24.

Ki fogom próbálni jojoba olajba keverve parfümként is.

Illatanyagok: Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Oil