Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   790 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: daisy, Módosítva: 2013. július 9.

Kategória:   Fürdőtermékek

Hunyd be a szemed és hagyd, hogy elrepítsen ez az érzéki, magával ragadó illat egy maláj kert buja virágai közé.

Az ylang-ylang malájul a „virágok virága” név büszke tulajdonosa, Szumátrán, a Fülöp-szigeteken és Indiában afrodiziákumként is használják. Fokozza az életörömet. Hibiszkusz szirmokkal, rózsa-, hársfa-, bodza virágzattal, körömvirággal és kakaóvajjal gazdagítottuk.

Használata: Engedd tele a kádat meleg vízzel és dobd a vízbe a golyót. Ha nem szeretnéd, hogy a golyóban levő virágszirmok és levelek a víz felszínén úszkáljanak, mielőtt bedobod a vízbe, tedd egy organza (vagy hasonló anyagú) zsákba, így is élvezheted jótékony hatásukat! Engedd el magad és élvezd a fürdőzés luxus élményét! Minél nagyobbat választasz, annál jobban jársz!

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

w0nd3rd4wn

2019. május 10.

Nagyon finom illata volt és vicces volt, hogy a vízben úszkáltak a kis szárított virág darabok. Mókának jó volt, de nem tudom, hogy amúgy kellett volna hidratáljon vagy bármi, mert szerintem nem csinált semmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 10.

Csikucy

2017. május 15.

Teljesen fölösleges pénzkidobás! Az illata ugyan jó, és buli nézni, ahogyan elpezseg, de ennyiért inkább beleborítok egy flakon habfürdőt a vizembe, az legalább a meleget tartja egy ideig. A sok száraz virágszirom pedig inkább lelombozott, bár nem is tudom mire számítottam... Úgy rendeltem meg és úgy ültem bele a kádba, hogy most egy nagyon jót fogok wellnesselni! Azon törtem a fejem, hogyan fogom finanszírozni ezt az élményt hosszú távon, mert minden nap vágyni fogok rá, de önmagától megoldódott ez a probléma... Soha többet fürdőgolyó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 15.

szandi91

2016. április 27.

Drága és igazából nem sok értelme van, ennyiért inkább illóolajat csepegtetek a fürdővizembe

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 27.

0bikbik0

2015. december 13.

Borzasztó.
Nagy fürdős vagyok, de ez
- szárít
- büdös (ez mondjuk szubjektív)
- lassan olvad
- utálatos utána kádat takarítani
- undi a sok úszkáló cucc a vízben (tudom, tehetem tasakba is, de macerás)
- se boldogságot, se örömöt nem okozott, vagy fokozott :-(
Ajándékba kaptam, de még szerencse is, mert ha pénzt adtam volna érte...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 13.

Borzasztó.
Nagy fürdős vagyok, de ez
- szárít
- büdös (ez mondjuk szubjektív)
- lassan olvad
- utálatos utána kádat takarítani
- undi a sok úszkáló cucc a vízben (tudom, tehetem tasakba is, de macerás)
- se boldogságot, se örömöt nem okozott, vagy fokozott :-(
Ajándékba kaptam, de még szerencse is, mert ha pénzt adtam volna érte...

neita

2015. szeptember 25.

Lehet, hogy az összetevői szépek, de a semmivel nem tud többet az olcsóbb, nem mannás társainál. Borzalmas utána kitisztítani a fürdőkádat, a nagy súrolásban úgy kimelegedtem, hogy kezdhettem újra a fürdést. Bírom a mannás termékeket, de sajnos ezt nem. Az illata viszont bejön, ezért a két csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 25.

szusmus

2014. január 22.

Nekem csalódás, ahogyan a többi fürdőgolyó is.Többet vártam tőle, és még szárít is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 22.

sicsu

2013. szeptember 12.

Szerintem az illata borzasztóan erős, annyira vártam a csomagomat és mikor beleszimatoltam, hátrahőköltem. Elajándékozom :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 12.

Minnie92

2013. augusztus 20.

Engem, az illata a csokira emlékeztet. Csokifanok próbáljátok ki! :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 20.

Engem, az illata a csokira emlékeztet. Csokifanok próbáljátok ki! :D

sztami

2013. augusztus 15.

Nekem nagyon tetszett:) Első mannás csomagom része volt, imádom a fürdőgolyókat, korábban nekem is Yamunásak voltak:) Általában mindig van itthon valamilyen fürdőgolyó, minden különlegesebb megmérettetés alkalmával felhasználok egyet:D A nevéből adódóan ezt a megmérettetés után (az érettségim) használtam fel, és tényleg fokozta az örömömet:)) Az jobban tetszett a Yamunásokkal ellentétben, hogy ebben nem voltak olyan nagy darabok, néha abból egy kisebb faágat horgásztam ki a vízből:DD Azt hiszem ebben a legnagyobb darab egy kis virágbimbó volt. Az illata nagyon kellemes volt, nagyon jó érzés volt benne ülni:) Biztos, hogy újra veszem:))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 15.

veronika.picilany

2013. július 20.

Nekem is nagyon tetszett. Olyan szuper, ahogy elolvad vízben. Én a kezemben szoktam tartani egy picit a vízben, mert olyan kis selymes lesz tőle a bőröm azonnal! Imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 20.