Manna  Borsmenta Illóolaj
Manna  Borsmenta Illóolaj

Manna Natúr Kozmetikum

Manna Borsmenta Illóolaj

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb

A krémet és az összetevőket feltöltötte: timity, Módosítva: 2015. szeptember 28.

Kategória:   Egyéb

• görcsoldó, hurutoldó
  • emésztőrendszeri megbetegedéseknél; megnyugtatja a túlterhelt beleket

• csökkenti a gyomorégést, hideg teája csillapítja a hányingert

• lázcsillapító, gyulladáscsökkentő

• segíti a szabályos menstruációt, ellazítja a feszült izmokat, oldja az izom-, és menstruációs görcsöket

• antibakteriális

• fejfájás megelőzésére, enyhítésére: 2-3 cseppet 1 teáskanálnyi olívaolajban vagy shea vajban elkeverni, a halánték táján és a fülkagyló mögött vagy a tarkón bedörzsölni

• élénkíti az agyműködést

• szédülés esetén száraz inhaláció (papírzsebkendőre csepegtetni pár cseppnyit és azt belélegezni); ez a módszer segít fejfájás és utazási rosszullétek esetén is

• hűléses megbetegedésekben inhaláláshoz, köhögés, rekedtség kezelésére: javítja a légzést, megnyitja az eltömődött orr-, homloküregeket

• lázas állapotban borogatásként

• lelohasztja a duzzanatokat és gyulladásokat

• rugalmassá teszi a szöveteket

• élénkíti a vérkeringést, hűsítő hatású

• csökkenti a faggyútermelést

• viszketéscsillapító

• megnyugtatja a napon leégett bőrt

• fogfájás kezelésére ínybedörzsölőként

• bőrélősködők ellen lemosásra

• lábfürdőbe téve segít enyhíteni az izzadást és elűzi a lábszagot

• kedélyjavító, idegi túlterheltség esetén is alkalmazható

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

RitaL

2016. július 20.

Megfázásos időszakban kis kozmetikai vattára cseppentünk belőle, és ezt a vattát az ágykeretre tesszük éjszakára, a fejünkhöz. Megkönnyíti a légutak szabadon tartását, azaz kevesebbszer kell felkelni orrcseppezni... Szerintem kisgyerekeknél ugyanígy beválhat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 20.

guffaw

2015. február 28.

Egyszer szaunában használtam, tyű anyám :) Sírtunk mindannyian :) Na hát utána senkinek sem volt semmije bedugulva :)
Egyébként ezt az illóolajat is szeretem, bár nem ez a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 28.

Egyébként ezt az illóolajat is szeretem, bár nem ez a kedvencem.

Oraculum

2014. május 12.

A kedvenc illóolajom, imádok mindent, ami mentás:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 12.

A kedvenc illóolajom, imádok mindent, ami mentás:)