Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   1790 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2014. április 14.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Koncentrátum, amely sok-sok vitamint, ásványi anyagot, antioxidánsokat tartalmaz: van benne vas, kálium, kalcium, foszfor és magnézium. Gazdag forrása a karotinoidoknak, a fitoszterineknek, a ferulsavnak (ez egy erős antioxidáns). Ebben az olajban a legmagasabb az E-vitamin tartalom, emiatt hosszabb ideig eláll, mint a többi növényi olaj. Ennek a vitaminnak köszönhető, hogy a búzacsíra olaj segít az öregedés folyamatait lelassítani. Magas a B-komplex tartalma is, de van benne még A- és D-vitamin, valamint K-vitamin is.

Bőrfeszesítő, kiváló hidratáló, a bőröd selymes tapintású lesz a használatától. Segít feltölteni az apróbb ráncokat, az érett bőr kifejezetten szereti, serkenti a sejtek megújulását, csökkenti a gyulladásokat, véd a szabadgyökök ellen. Segít a hegek, kisebb sebek gyógyulásában, használatával csökkenhetnek az ekcéma és a pikkelysömör kellemetlen tünetei, valamint javítja a bőr alatti erek keringését.

Kiszerelés: 50 ml

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

PcsjBglrk

2016. január 19.

Nem igazán voltam vele megelégedve, mindegyik próbálkozás után hatalmas piros pattanások jelentek meg az arcomon (pedig nem jellemző hogy pattanásos legyek)
Kezemre.lábamra elhasználtam.De nem fogom újra vásárolni pedig nagyon szeretem a Manna termékeket.
Ezzel szemben kezdek rájönni hogy pár dolog túl van árazva és hogy ár/érték arányban nem éri meg minden.
Minőségi natúr kozmetikumot olcsóbban is be lehet szerezni.
Ettől függetlenül nem fordulok el a manna termékektől teljes mértékben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 19.

Minőségi natúr kozmetikumot olcsóbban is be lehet szerezni.
Ettől függetlenül nem fordulok el a manna termékektől teljes mértékben.

MissSzasa86

2015. október 29.

Ajándékba kaptam. Nagyon örültem neki, mert szeretem a Manna termékeket. Rögtön meg is néztem, mire való, és azt olvastam, h az arcbőrre. Nagyon figyelek arra, h mit kenek az arcomra, és a kozmetikus ajánlása nélkül semmivel nem szoktam lesokkolni az arcbőröm, így úgy döntöttem, h inkább a kezem ápolására fogom használni egy kis kézkrémmel vegyítve. Minden este ezzel a kombóval kényeztetem a kezeim, és ők hálásak is érte. Ha félsz az arcodra kenni, nyugodtan használd a kezedre, nekem bevált :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 29.

dinyo87

2015. március 20.

Szeretném megvédeni az előttem szóló után ezt a Manna terméket. Szerintem szinte tökéletes, bár ez az első szépségolaj, amit a Mannától kipróbáltam. Most fogyott el az 50ml, amit közel egy év alatt használtam el úgy, hogy tényleg szinte minden nap lefekvés előtt, arctisztítás után ezt használom az arcomra. Tökéletesen hidratál és a problémás (pattanásos, zsíros) arcbőrömet reggelre csodaszép mattá varázsolja. A szemem környékére is ezt használom és nagyon meg vagyok vele itt is elégedve. Persze gondolom típusfüggő is, hogy kinek mi válik be, ezért nem gondolom, hogy így becsmérelni kellene bármint is, ami valakinek nem válik be. Nekem szinte ez az egyetlen kozmetikum, amivel ha este az arcomat bekenem, reggelre nem egy merő zsír és olaj az arcom, hanem szép puha, matt és hidratált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 20.

dorkka

2014. június 20.

"Imádom" a Mannát... a magasztaló leírásból kifelejtették, hogy 5-ös komedogén, nagyon, nagyon nem ajánlatos arcra kenni ezt az olajat. Persze, hogy kipróbáltam keverve arcra, 10 perc múlva pedig már jöttek is a szépségek az arcomra, aztán éjjel sokasodtak. Az ár-érték arányt nagyon nem találták el, még akkor sem, mikor szappannal együtt adták. Egészséges a búzacsíra olaj, és én sem dobom ki, hanem megeszem, viszont mindenképp egy nagy NULLA az egész Manna, teljes pénzkidobás!!! Ezzel az esettel érték el, hogy örökre elfelejtsem őket, aminek mondjuk nagyon örülök, sokkal jobb "natúr" kozmetikumokat találtam, informatívabb honlappal, megfizethető árakkal. Nem ilyen fröcsögő, magasztaló, "csak ezt vedd meg most féláron (még mindig a valódi értéke tízszereséért) és örökké csodaszép leszel, ki is takarítja helyetted a lakást főleg ha veszel hozzá még egy majdnem AJÁNDÉK szinte INGYEN másik szirszart "... Na, szóval utálom a Mannát, és ne tévesszen meg senkit az ajándék szappan, gonoszak mind!!! :D (Na jó, persze, hogy nem azok, de nem érdemes értük legatyásodni :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 20.

Emolliensek: Triticum Vulgare (Wheat) Germ Oil