Best of Beauty 2019

Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   3170 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2013. november 28.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A férfiak igénybe vett arcbőrének ápolására, borotválkozás utáni balzsamként használandó,a viszkető, irritált, kipattogzott bőr nyugtatására. Az arcbőr frissítésére, egészséges, élénk, fiatalos tónusának visszanyerésére, valamint a bőrgyulladások gyógyítására, megelőzésére alkalmas.

Shea vajjal, kókuszolajjal, aloe  vera vajjal, mentollal, cédrusfa és eukaliptusz illóolajjal gazdagítva.

Kiszerelés: 100 ml

Csopivezi

2019. május 16.

A párom még nem merte bevállalni, én viszont nőként már teszteltem, és azt kell mondanom, hogy nekem bejött. Borotválkozás után közvetlenül nem tudtam ugyan bekenni, de pár óra múlva is segítség volt. A kipirosodás elmúlt, és viszketni sem viszketett a terület, pedig máskor mindig megszenvedem a borotválkozás utáni napokat. Szerintem bármilyen területen hasznos kis balzsam. Kimondottan szeretem azt a kis bizsergető, mentolos érzést. Egy csillagot egyedül a zsíros érzés miatt vonok csak le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 16.

MNNiko

2018. szeptember 11.

Férjemnek és nekem sem vált be. Nagyon zsíros marad utána a bőrünk. Valószínűleg száraz bőrűeknek való. Az illata kellemes, felvinni sem olyan vészes, ha melegebb helyiségben van a krém, de biztosan nem veszem újra.

UPDATE: Télen náthás időszakban szuper kis segítség volt, de mivel csak az orrunk alá kentük még pár telet ki fog tartani a tégely... :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

Balibi

2016. március 11.

Páromat leptem meg vele, mivel nem szeretem az after shave illatokat, számomra nagyon tolakodóak. Hezitáltam, mert elvárása volt, hogy fertőtlenítse borotválkozás után az arcát, ha pl. elvágja, de miután olvastam erről a termékről, hogy antiszeptikus hatással bír, így aztán bepróbálkoztam vele. A shea vajat pedig amúgy is kedveli, mert előtte sikeresen rászoktattam a használatára testápoló krémek helyett...
Hogy rövidre fogjam a véleményét: imádja :) Azóta várja minden este a borotválkozást. Áradozik, hogy mennyire szereti a friss és bizsergető érzést az arcán, nagyon jól esik neki. Puha lesz tőle a bőre, az illata, ami eleinte elég erős, mentolos, kb. fél óra alatt szépen elpárolog. Pár óra alatt szívódik fel, de mivel este használja borotválkozás után így nem zavarja a lassú felszívódása, így egész éjszaka hidratálja a bőrét. Gazdaságos, mivel csak kis mennyiség kell belőle, úgyhogy szerintem a 100 ml-s jó darabig kitart majd.
Keményebb, ridegebb az állaga, mint egy normál shea vajnak szobahőmérsékleten, de még is könnyebben oszlik, könnyebben tudja felvinni a bőrére. Én még nem próbáltam, de nem kell majd unszolni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 11.

krmmn

2015. november 29.

Páromnak vettem, mert borotválkozás után mindig tele volt apró fehér pattanásokkal az arca.
Első használatra nem tetszett neki, mert nagyon nehezen szívja be a bőre, utána még órákig zsíros tőle.
Viszont mikor látta, hogy nem jöttek ki a pattanások, adott neki még egy esélyt, és azóta is csak ezt használja. Este borotválkozik, így reggelre szépen beszívja a bőre, és olyan puha az arca, mint a babapopsi. Finom, férfias illata van és nagyon jól hidratál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 29.

Ashmatiii

2015. augusztus 30.

A ferjemnek nem valt be. Azt mondja tul tomeny es zsirosnak erzi utana a boret. De kap ket csillagot,mert manna termek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 30.

liliness

2015. április 24.

A barátomnak vettem, előtte Axe-ot vagy valami hasonló aftershave-et használt... volna, ha nem viszketett volna tőle a bőre. Ezt eddig még csak egyszer próbálta, de azt mondta, bevált, nem viszket tőle és jó puha a bőre (mondjuk előtte se volt érdes :)). Remélem, magától átszokik rá :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 24.

kovacskata

2015. február 12.

Férjemnek vettem karácsonyra, de csak "lefagyott" tőle az arca, illetve nem győzte kérdezni, mikor moshatja már le, mert teljesen zsíros lett tőle. Sajnos ezt máshogy elhasználni sem tudom. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 12.

andrej

2014. március 3.

Kedvesem ezt is megkapta, ő meg van vele elégedve, nem csípi a bőrét, bár nem is nagy kencés, így a 15 ml-es kiszerelés szerintem élete végéig elég lesz. :) A téi időszakra vettem neki, mert akkor ki tud száradni a bőre borotválkozás után.
Meg van vele elégedve. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 3.

Meg van vele elégedve. :)

Nessy

2014. január 1.

A Drágám ilyet is kapott. Kellemes, férfias illata van, azt mondta az emberem, hogy kicsit csípte a bőrét borotválkozás után, de ez szerencsére nem látszott, a balzsam nem pirosította ki a bőrét hanem megnyugtatta, szép és puha lett. Hamar beszívódott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 1.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Cocos Nucifera (Coconut) Oil
Illatanyagok: Eucalyptus Globulus (Eucalyptus) Leaf Oil, Limonene