Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2013. május 7.

Kategória:   Szappanok

A Cédrus Borotvaszappant kifejezetten borotválkozáshoz fejlesztették ki,  krémje alaposan habzik és bevonja a bőrt, így még az életlen bortva is könnyedén siklik a borostán. Semmiképpen ne várjuk a "műanyag" borotvahabokhoz hasonló keménységű vagy mennyiségű habot, azonban  a tiszta növényi összetevők kíméletesen ápolnak, miközben hatékonyan előkészítik a bőrt a borotválkozáshoz. Nyugtat, hűsít.

A szappanban lévő magas minőségű extra szűz olívaolaj, kókuszolaj, kakaóvaj, és ricinusolaj együttesen táplálja a bőrt, míg a gazdag cédrus illóolaj meggátolja a fertőzések kialakulását, összehúzza a bőrt, sőt, még cellulit ellen is kiváló!

Kiszerelés: 90 g

Dzsulsz

2019. november 13.

Nagyon szeretem, próbaszappanként kaptam az egyik rendelésem során, de nagyon jóó! Ajánlom, amióta használom könnyedén borotválom a lábam, utána nincs irritáció, csak puha érzet. Egyértelműen újraveszem. Nem számít, hogy férfiaknak ajánlott, ugyanis a lábamon utána egy friss illat van, nem az a tipikus férfi illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 13.

hangya68

2018. január 16.

Párom használja, azóta mióta megjelent. Éppen a megfelelő mértékben habzik, nem szárít, kellemes illat marad utána. Nagyon gazdaságos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 16.

Betti0922

2017. október 4.

Parom hasznalja, nagyon szereti. Nem szaritja az arcat, jol habzik es jo puha, illatos a bore borotvalkozas utan 😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 4.

DynaNusser

2017. április 24.

A másik nagy Manna kedvenc. Az elsőt ebből is ajándékba kaptam, nekem bevált, majd rábeszéltem a férjemet is. Mindent kipróbált, de az eredmény mindig az volt, hogy kipattogott, sebes lett az arca, na ettől nem! Nem szárítja a bőrt egyáltalán, tökéletesen végzi a dolgát, az egyetlen, ami nem tetszik benne, az illata, de szerencsére az meg gyorsan elillan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

kviktoria

2016. november 24.

A lábamra vettem, mert előfordul kipattog borotválás után. Hát ezzel a szappannal nem pattogott ki, de nem is értem el vele a kívánt eredményt. Sajnálom, mert tényleg nagy reményeim voltak vele kapcsolatban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 24.

Shopie

2016. május 26.

Nagyon pasis illata van, erősen fenyős. Nekem tetszik, a férjem nem szereti. Jól habzik, de túlzottan szárítja a bőrt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 26.

FKingu

2016. május 10.

Hihetetlenül jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 10.

Hihetetlenül jól hidratál.

NkunniT

2015. november 29.

Barátomnak vettem, még talán 2014-ben.Most fogy majd el.Ő is mindenfélét kipróbált már,de mindentől kipattogott az arca és a pirosságról nem is beszélve. Nehezen vettem rá,hogy próbálja ki.Nem bánta meg és most rendeltetett velem 2db-ot belőle. 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 29.

krmmn

2015. november 29.

Páromnak vettem, de egyáltalán nem jött be neki. Először nem sikerült felhabosítani. Utána lereszeltük egy pohárba, majd vizes pamaccsal sikerült végül, de így sem puhította meg az arcát/szőrét, iszonyatosan fájt neki a borotválkozás.A kedvemért még egyszer megpróbálta, előtte 20 perces gőzöléssel de így sem jött össze.
Gondoltam, ne vesszen kárba, majd én elhasználom. A lábammal próbálkoztam, előtte 15 percig áztattam meleg vízben de így sem sikerült elérni azt a hatást, amit szerettem volna. Fájdalmas volt vele a borotválkozás és gyorsan visszanőttek a szőrszálak.
Nekünk ez a termék sajnos nem vált be.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 29.

Nekünk ez a termék sajnos nem vált be.

mivett

2015. november 13.

Nagyon szépen puhította a bőröm borotválkozás előtt, sajnos utána mindig elfelejtem bekenni, de így sem pattogok ki. Csak a lábam borotválom, ahol nem is erős a szőr. De párom az arcára használja, neki is jól puhít, és nem is pattog ki annyira utána, csak nagyon ritkán. Szóval amire ki van találva, arra megfelelt, csak nem túl nagy az igény rá nekünk. Ha dm-ben lehetne kapni, lehet többször nyúlnánk hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 13.

Emolliensek: Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter
Emulgeálószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate
Tisztítószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate
Illatanyagok: Eucalyptus Globulus (Eucalyptus) Leaf Oil

A himalájai cédrus kérgéből kivont illóolaj. A CosIng szerint maszkoló (más kozmetikai összetevők szagát elfedő) összetevő. Paula Begoun kifejezetten rossz és kerülendő alkotónak tartja, mivel az olaj irritációt és allergiás reakciót okozhat, illetve egy kutatás szerint egerekben bőrrákot okoz.