Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet és az összetevőket feltöltötte: timity, Módosítva: 2013. május 16.

Kategória:   Egyéb

A citromhéj illóolajának gőze a meningococcust (fertőző agyhártyagyulladás kórokozója) 15 perc alatt, a tífusz kórokozóját egy órán belül, a pneumococcust (tüdőgyulladás kórokozója) két-három óra alatt, a streptococcus haemolyticust (mandulagyulladást, skarlátot, orbáncot, gyermekágyi lázat okozó baktérium) három-tizenkét óra alatt pusztította el. (Rochaix és Morel kutatók kísérletei alapján)

cuki10

2020. október 29.

Nem szeretem én se a citrusos illatokat. Mannatol van édesnaracsos és citromos illóolajom, amik nekem beváltak. Nincs olyan émelygős illatuk mint a citromos WC spaynek. Amikor takarítottam a WC-t citromsavval, csöpögtettem ebből egy kicsit. Nagyon jó illata lett a WC-nek, még a páromnak is feltűnt. Kicsit citromos sütire emlékeztetett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 29.

Matuka

2020. szeptember 7.

Nem szeretem az aromás citrom illatot, de ez nagyon finom. Párologtatóba használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 7.

Blackxentric

2020. február 29.

Parologtatóba használtam el egy kis üveggel. Finom természetes citrom illata van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 29.

Damayanti

2019. június 2.

Isteni friss, természetes citrom illat, porlasztóba, illatmécseshez, kis tejjel-mézzel higítva fürdővízhez adagolva is klassz. Mintha egy citrom ligetben sétálna az ember, valahol a medirerrán térségben, mosolyra fakasztó illat, légtisztító, fertőtlenítő hatású is diffúzorba csepegtetve, így ha bezeg valamelyikünk, szintén használjuk porlasztva a levegőbe juttatva. Mindenhogy jó. A Manna leghasználhatóbb termékei az illóolajok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 2.

Banszky

2019. március 15.

Rendelésem mellé kaptam ajándékba de nem igazán tudtam mit kezdjek vele,mert nem vagyok egy nagy citrusos illat rajongó. Most így tavasszal szívesen teszem párologtatóba,ennek teljesen más illata van,mint a wc-s citrom illatosítóknak. :D Nem az a szúrós,hanem egy kellemes,lágy illat;igazi citromos. Ennek ellenére nem venném meg magamtól de próbaképp jó volt egynek. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 15.

TheGirl

2019. január 9.

Diffúzorba használom. Nem vagyok nagy rajongója a citrusos illatoknak, de ez testszik, kellemes, friss, valódi citrom.

Házi készítésű dezodorba is szoktam néhány cseppet tenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 9.

Házi készítésű dezodorba is szoktam néhány cseppet tenni.

Ellise

2018. november 22.

Kaptam egy rendelés mellé narancsossal együtt,kellemes citromillatú,de picit drágállom, mondjuk én párologtattam csak simán,az egészségügyi részéről nem tudok véleményt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 22.

szzh01

2017. augusztus 29.

Fantasztikusan aromás, üdítő, egyszerre savanyú és édes ennek a citrom illóolajnak az illata, összefut a nyál a számban tőle. Előtte más márkától volt citrom illóolajom, de zongorázni lehet a különbséget; az inkább egyszerűbb, WC-szagosító citrom illat volt ehhez képest, ennek az illónak nagyon összetett, gazdag az illata, aromája.
Levegő illatosítására, folyékony szappanba, néha hajöblítőbe szoktam tenni. Más illókkal is keverem (pl narancs, levendula, eukaliptusz stb) úgy is isteni.
Örülök, hogy rászántam a magasabb vételárat, megérte. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

Örülök, hogy rászántam a magasabb vételárat, megérte. Imádom!

MNNiko

2017. augusztus 29.

Az üvegben nagyon finom illata van, szeretem az ilyen citrusos, frissítő illatokat. Azonban nem tölti be úgy a teret mint a többi illóolajuk és nem is olyan tartós az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

szandra5

2017. április 29.

Annyira szeretem az illatát, képes vagyok hosszú percekig szagolgatni az üvegben:) Nagyon intenzív citrom illattal rendelkezik. Párologtatásra heti 2-3 alkalommal használom, friss illat van az egész lakásban tőle. Egyébként ajándékba kaptam a rendelésem mellé, de biztos rendelek ha elfogy!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 29.