Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   990 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   90 g   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2014. április 14.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

Intenzív mandarin, grapefruit, narancs illóolajoknak köszönhetően az illata fürdés után is hosszan megmarad a bőrödön. Tartalmaz még fantasztikus kókuszolajat, nagy adag magas minőségű olívaolajat, valamint Manna Prémium Mangóvajat is, ami nem csak kényezteti a bőrödet, de az öregedést is gátolja, hála a benne nagy mennyiségben megtalálható antioxidánsoknak.

A fantasztikus grapefruit illóolaj egyedülálló hatását fokoztuk narancshéj-darabkákkal, amelyek lágyan, mégis nagyon hatékonyan radírozzák a bőröd, így mélyen bejuttatják a narancsbőr elleni hatóanyagokat.

Használhatod arctisztításhoz és arcradírozáshoz is, főleg, ha a zsíros vagy a kombinált bőrtípusba tartozol. A benne lévő illóolajak fertőtlenítő hatásúak, ezért megakadályozzák az újabb pattanások, mitesszerek kialakulását és segítenek a már meglévő tünetek enyhítésében.

A citrus illóolajak fényérzékenyítő hatásúak, ezért a szappan használatát követő 12 órában inkább ne menj napra és inkább hagyd ki a szoláriumozást.

Kiszerelés: 90 g

Fannitazia

2018. július 22.

Olyan volt vele fürdeni, mintha egy mosogatószert locsoltam volna magamra, amire ráírják, hogy "eredeti citrus illat". Kiábrándító csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 22.

Vicamici

2017. február 24.

Ó, de kár, hogy már nincs. Nyáron olyan jó kis friss érzésem lett tőle. Bár lehet, hogy nyárra behozzák megint. Nem szárított és nagy kánikulában élvezet volt használni. Frissített és puha lett tőle a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 24.

theriniel

2016. június 24.

Limitált volt, így gondoltam, hogy kipróbálom, mielőtt elfogy. :) Nagyon nyárias illata van, élmény vele a fürdés. Sajnáltam, hogy elfogyott. De itt is igaz, hogy ár-érték arányban sajnos nem kedvező. Két hétig elég. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 24.

Shopie

2016. május 26.

Citrusos illata volt, de valahogy nem kellemes. Jól habzott, de nem szerettem igazán.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 26.

Strombolana

2015. december 14.

Nyáron használtam.Friss,citrus illatú, jól indul tőle a nap.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 14.

Nyáron használtam.Friss,citrus illatú, jól indul tőle a nap.

mivett

2015. november 13.

Tusfürdőzésre vettem, arra nem volt rossz, aztán olvastam, hogy arctisztítóként is jó. Hát valóban szép tiszta és puha lett a bőröm, nem is szárított, viszont megijedtem a citrus olajak fényérzékenyítő hatásáról, így inkább visszaállítottam tusfürdőnek. A narancsbőr elleni hatóanyagok hatását nem igazán vettem észre, lehet nem használtam elég rendszeresen. De van egy bontatlan, vele végig tusolni fogok, ha elfogy a jelenlegi, aztán majd update-elek, hogy volt-e változás a bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 13.

Mandolin

2015. október 20.

Nagyon kellemes az illata. A bőrömnek is fincsi :) szeretem!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 20.

Nagyon kellemes az illata. A bőrömnek is fincsi :) szeretem!

BioLona

2015. október 2.

Több éve Mannázok, és nekem ha fürdésről van szó, csak ők váltak be úgy istenigazából. Teljes testre használom a szappanokat, nem arctisztításra, mert sodium érzékeny vagyok így ha valami indikálhat akkor olyan helye ahol nem annyira látszik! Finom friss illata van, jól hidratál, nyári frissítő darabja lehet a szappanoknak. Amire azért ügyelni kell ha nyáron használod okozhat fényérzékenységet a grapefruit kivonat miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 2.

Ashmatiii

2015. augusztus 13.

Másik nagy manna kedvencem ez a szappan.
Imádom az illatát és hogy utána semmilyen testápolóra nincs szükségem, valamint, hogy natúr termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 13.

Másik nagy manna kedvencem ez a szappan.

franyoh

2015. július 7.

Nagyon kellemes citrusos ilalta van, krémes habja, élmény a fürdés vele. Az már csak hab a tortán, hogy teljesen természetes... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 7.

Emulgeálószerek: Sodium Cocoate, Sodium Olivate
Tisztítószerek: Sodium Cocoate, Sodium Olivate
Illatanyagok: Citrus Nobilis (Mandarin Orange) Peel Oil, Citrus Sinensis (Sweet Orange) Peel Oil, Limonene, Citral, Linalool

A CosIng besorolása szerint a kozmetikumokban illatanyagként használt.