Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szzsofi, Módosítva: 2020. március 9.

Kategória:   Testápolás

A szappanba rejtett tiszta borsmenta illóolaj rugalmassá teszi a szöveteket, élénkíti a vérkeringést, csökkenti a faggyútermelést, viszketéscsillapító, megnyugtatja a napon leégett bőrt. Kedélyjavító, segít fejfájás és idegi túlterheltség esetén.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

neita

2015. szeptember 25.

Szeretem az illatát, jól hűsít, jól habzik és nem utolsó sorban táplálja a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 25.

Oraculum

2014. május 12.

Finom, habos és krémes, mennyei az illata, de annyira nem ápol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 12.

Finom, habos és krémes, mennyei az illata, de annyira nem ápol.

szusmus

2014. január 22.

Nagyon kellemes élmény, de csak a fürdés közben, utána elillan. A lelkemet jobban ápolta, mint a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 22.

mariannakowacs

2013. december 14.

Én alapvetően borsmenta rajongó vagyok, így nem kérdés, hogy kellett egy ilyet beszereznem. Nem csalódtam benne, nyáron majdnem napi szinten használom (bár ezt az oldalon nem ajánlják, de tea formában is sűrűn fogyasztom és semmi baj vele, ezzel sincs). Télen picit szárít, ekkor átváltok az olívás szappanjaikra, de nyáron meg azok nem jönnek be. Akkor viszont kizárólag valami nagyobb kókusztartalmú. Szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 14.

daisy

2013. június 19.

Kellemes vele a fürdés, igazi After Eight-csoki illata van,amit igazából csak amíg zuhanyzik az ember addig érezni.Első egy-két alkalommal picit száraz volt utána a bőröm, de most már egyáltalán nem.Télre mondjuk biztos nem lenne jó választás, de a nyári melegben kimondottan jó érzés, felfrissít!A baj az,hogy nagyon gyorsan fogy (vagy csak én használom sokat,mert olyan jó az illata...)Ennyi pénzért kicsit tarthatna tovább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 19.

Emulgeálószerek: Sodium Cocoate
Tisztítószerek: Sodium Cocoate