Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   1790 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2016. december 5.

Kategória:   Szappanok

A szappanban lévő levendula illóolaj nyugtató hatása miatt a legrégebbi idők óta alkalmazott értékes gyógynövények egyike. Fantasztikus illata testedet-lelkedet ellazítja, csillapítja a zaklatott idegrendszert, romantikus hangulatot teremt, otthonossá varázsolva a fürdőszobád.

Van benne szezámolaj is, ami gondoskodik róla, hogy bőröd olyan fontos vitaminokkal és antioxidánsokkal gazdagodjon, mint például az E-vitamin. Került bele jó adag az egyik kedvenc Manna kincsből, a kókuszolajból, ami kivételesen gazdagon ápolja bőrödet, hajadat.

Tundi777

2020. június 25.

5 éve használom mint tusfürdő , evvel mindent elmondta! Nem váltanék már soha, Nekem TOP

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 25.

csajreni

2018. május 25.

Mi sokáig használtuk kézmosó szappannak (mivel fürdéshez sima manna szappanokat használunk). Kézmosónak kicsit drágának találtam, ezért áttértünk más termékre. Az illata jó, de semmi különös, teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 25.

AngiToth

2017. december 26.

DM-ben vettem. Nagyon finom, enyhe levendulaillata van, egyáltalán nem tolakodó. Viszont nem nagyon habzik, egész testre nagyon gyorsan elfogyna, így én csak az arcomra használom. Szépen tisztít, de nem tudom sokáig mosni vele a bőröm, mert elkezdi csípni. Kicsit szárít is. Összesen 3 csillagot kap, főleg a szárítás és a habzóság hiánya miatt. Nem hinném, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 26.

mona82

2017. június 28.

Tusfürdőnek használtam,jól habzik,nem szárít és isteni az illata.Csillagos 5!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 28.

Tusfürdőnek használtam,jól habzik,nem szárít és isteni az illata.Csillagos 5!!

szevin007

2017. május 13.

Allergiás vagyok, majdnem mindenre ezért választottam a Mannát. Nagyon sokat segített a bőröm állapotán. Ez a szappan is csúcs, isteni!!! Tusfürdőként használjuk és imádjuk. A kisfiam bőre is finom puha lett tőle és az illatát is nagyon szeretjük. Mindig lesz belőle itthon, szerintem utazáshoz is szuper választás lesz, főleg így nyáron.
Tehát nem irritál, az illata kellemes, természetes, az olajok illata is érződik a levendula mellett, de abszolút elfogadható. Kellemesen hidratálja a száraz, ekcémás, érzékeny bőrt és még a kisfiam bőrét sem bántja. Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 13.

Edinaena

2017. március 13.

Sziasztok vélemény olvasok ! :)
Habzik , viszonylag sokáig elég . Zuhanyzás után, lehet érezni a fürdőszobába a levendula illatot .
Negatívumnak azt tudnám felhozni , hogy az erős illat, mellett sajnos érződik ugyan úgy az olaj illata, és egy bizonyos mértékig az ember lánya nem érzi magát tisztának .

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 13.

Sziasztok vélemény olvasok ! :)

eniko04

2017. február 20.

Nekem kevés a habzása és nagyon erős számomra "rossz" levendula illata van. Nem szeretem. De aki szereti, annak jó hír, hogy már kapható a DM-ben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 20.

Henike1984

2016. november 26.

Tusfürdőnek használom, nem csak kézmosásra való! Tele van tápláló olajokkal, nagyon jól tisztít, frissít, engem nem szárít.
Nem okoz kiütéseket, nem viszketek tőle, kevés kell belőle, de nem habzik (ami engem egyáltalán nem zavar). Utána a Manna kókuszos habkrémet használom, tökéletes párosítás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 26.

jadviga86

2016. október 9.

Ez a folyékony szappan a levendula rajongók Mekkája. Ha kezet mosol vele, olyan érzésed lesz, mintha egy levendulamezőn sétáltál volna végig, és minden egyes levendulát végigsimogattál volna. Nagyon koncentrált illat. A kezet jól ápolja, egyáltalán nem szárítja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 9.

Shopie

2016. május 26.

Az ára horribilis, fullasztóan erős illata van (pedig imádom a levendulát) és olajos érzetet hagyott a bőrömön. Egyszer próbáltam teljes testre, hát utána kézmosó szappan lett belőle. Ráadásul sajnálatos, hogy utántöltő nincs belőle, ha már környezettudatos cég a Manna...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 26.

Antioxidánsok: Tocopherol

További info az összetevőről a KM-blogon >>