Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eszter, Módosítva: 2014. október 18.

Kategória:   Szappanok

senskin

2019. október 17.

Nem gyártják? Majdnem a jeges szappanhoz írtam, de ami nekem van és most vettem az ez! nagyon jó! Előtte mindig egy kombinált bőrre való Mannát is használok, pl, agyagos, szenes, vagy kámforos. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 17.

culinnan

2019. szeptember 3.

Ez volt a kedvenc Manna szappanom, pedig majdnem mindet végigpróbáltam tőlük.
Bolondultam az illatáért, és az összetevők is szépek voltak. Ezért is sajgott a szívem, mert ugyanúgy szárított mint bármelyik más szappan. Hidratáltság szempontjából semmivel se volt jobb a helyzet, mintha egy 300-400 Ft-os sima szappant vettem volna. Az illata miatt kap 3 ⭐︎-ot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

Ez volt a kedvenc Manna szappanom, pedig majdnem mindet végigpróbáltam tőlük.

franyoh

2015. március 11.

Nagyon nagy élmény fürödni vele. Jól habzik, a kókusz darabkák maszíroznak és igaz hogy illatmentes, de maga a tiszta érzés és illat minden más szappanomat lesöpörte a polcomról :) Finom puha utána a bőröm. Arcomat sem szárítja, egyszóval eddig nem találtam ettől jobb szappant a piacon...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 11.

audreycoca

2014. november 10.

Mintát kaptam belőle. Jól habzik, nincs illata, szárítja a bőröm, a kókusz darabok pedig kellemetlenül karcolnak. Erről ennyit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 10.

LaurenC.

2014. október 20.

Szretek vele fürödni, hidratál és frissít is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 20.

Szretek vele fürödni, hidratál és frissít is.

ponytony

2014. július 29.

Nekem nagyon szárította a bőrömet. :( Viszont itt is érzékelhető volt a tisztító hatása, illetve nagyon jól habzott. Csak zsíros bőrűeknek ajánlom, a kombinált bőrömre már nem volt jó választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 29.

K.Hedi

2013. november 9.

Nagyon szeretem. Korábban mikor más arclemosókat használtam, a bőröm egy óra múlva már zsíros volt, viszont ha ezzel mosom, órákig nincs vele problémám. Ha éppen pattanásosabb a bőröm, azt is enyhíti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 9.

viktorianikolett

2013. november 5.

Kicsit valóban szárít, de csodát művelt a bőrömmel pedig csak 1 hete használom

up: már nem egyáltalán nem szárít, sőt szerintem beállította az egyensúlyt :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 5.

Kicsit valóban szárít, de csodát művelt a bőrömmel pedig csak 1 hete használom

up: már nem egyáltalán nem szárít, sőt szerintem beállította az egyensúlyt :D

daisy

2013. július 30.

Eddig az egyetlen termékük amivel elégedetlen vagyok.a kókusz darabok rettenetesen böknek,még kézmosáshoz is durva.illatát semmit se érzek.nem szárított egyébként és egész jó volt hajmosásra de Isten ments azoktól a tüskéktől!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 30.

rb09

2013. június 20.

egy rendelés miatt kaptam egy kisméretű mintát belőle. Csokis rész nem igazán volt benne, fehér volt az egész. Nagyon jó termék, jól habzik, tisztít, enyhe kis illata van, szinte nem is érezni. A bőröm szép volt utána, testápoló se kell, arcra is használtam, erre a célra is tökéletes.

Sajnálom, hogy csak internetről lehet megrendeli a Manna termékeket, és nincs boltjuk. A postaköltség nagyon drága, és így nem éri meg, pedig jó termékek. Nagyon beváltak a natúr kozmetikumok, de ki fogok próbálni más, hasonló szappanokat is, már 200-300 Ft-ért lehet kapni drogériákban jó minőségű, megbízható termékeket. És azért nem mindegy, hogy 1400+posta vagy 300-Ft-ért vásárolok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 20.

Emolliensek: Cocos Nucifera (Coconut) Oil

Kakaópor.   A kakaó  a mai Mexikó területéről származik. A Dél-Amerikában őshonos trópusi fa termése tartalmazza a kakaóbabot, melyből a bennszülöttek varázslatosnak tartott italt készítettek A kakaóvajnak, illetve a porosított formájának, a kakaópornak a kozmetikai iparban is nagy a jelentőssége, mert remekül serkenti a bőrsejtek növekedését, illetve elősegíti a bőr vízháztartásának szabályozását. Lásd még kakaóvaj.