Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet és az összetevőket feltöltötte: timity, Módosítva: 2013. május 2.

Kategória:   Egyéb

A Földközi-tenger vidékén honos, Brazíliában, Kaliforniában termesztett gyümölcs héjának préselésével nyerik az illóolajat. Két-háromszáz kiló narancshéj kell egy kiló illóolaj előállításához. Illata édes, a narancsra emlékeztető.

• rossz közérzet, nyomott hangulat ellen párologtatni
  • megnyugtatja a száraz bőrt, az erősen igénybe vett, repedezett bőrre is hatásos
  • fogínygyulladásra öblögető szerbe
  • bőrtisztító (fürdővízbe)
  • javítja az étvágyat és az emésztést
  • csökkenti a vérnyomást, kiegyensúlyozó hatású
  • serkenti a vese és húgyhólyag működését
  • légtér frissítésére

Fujituli

2019. november 2.

Párologtatóba csepegtetve nagyon jó aromát ereszt. Az árát azért sokallom - meg a legtöbb illóolajnak általában -, de nem rossz ez a termék. Édes és fanyar egyszerre, nagyon természetes az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 2.

Flower1995

2019. november 2.

Párologtatóba használom, nagyon frissítő, stresszoldó hatása van. Igazi narancs illat! Ajándékba kaptam az egyik rendelésem mellé, ha elfogy valószínűleg megrendelem, nagyon megszerettem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 2.

Damayanti

2019. június 2.

Imádom, talán még a citrom olajnál is egy fokkal jobban. Fenntartom, hogy a Mannától illóolajakat a leginkább érdemes vásárolni. Csodálatos, lédús édesnarancs illat, valódi boldogsághormon aktivizáló és gondűző 🙂 Legnkább illatos fürdőhöz használom. Egyszer adtam natúran pár cseppet a vízhez, hiába csak pár cseppet a kád vízhez, úgyis nagyon kimarta a bőröm, főleg a lábaimn, talán mert nem sokkal előtte volt gyantázva... Szóval higítva kell fürdővízhez adni, de akkor isteni 3s nem irritál. Én egy kis tejhez szoktam egy kiskanál mézet keverni, plusz a narancs olajból néhány cseppet és így keverem a kád forró vízhez. Testnek, léleknek kiváló lazító, kényeztetó élmény, illatos, puhabőrt eredményezve, az érzékek kényeztet3sén túl 😍 Egy fárasztó, stresszes nap után szinte kötelező 😉

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 2.

zsuffika

2019. május 24.

Karácsony, advent időszakában használom, imádom, szeretem a karácsonyt, és ez az illat meghozza a hangulatot hozzá, a tavaly vásárolt üvegcse szerintem elég lesz idén karira is :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

jotimko

2019. március 31.

Nagyon jó az illata! Használható légfrissítőként, öblítő helyett, takarításhoz...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 31.

TheGirl

2019. január 9.

Sose szerettem a narancs héjának az illatát. Na ennek pont olyan illata van, így aztán el tudom mondani róla, hogy természetes, és pont olyan illata van, mint a narancshéjnak. Nekem ez az illat annyira nem tetszik, de erről nem az illóolaj tehet, az minőségi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 9.

GergelyneTesiVass

2018. április 14.

Párologtatóba használom, kellemes, édeskés, narancsos illattal tölti be a szobát. Csomagolása letisztult, kifinomult. Megfelelő ár-érték aránnyal bír. Nagyon kedveljük.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 14.

VargaFanni

2017. november 1.

Legutóbbi rendelésem mellé kaptam ajándékként, magamtól nem feltétlenül szereztem volna be DE nagyon kellemes illata van, nekem bevált :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 1.

MNNiko

2017. augusztus 29.

Nekem nagyon nem vált be. Az üvegben szuper illata van, szomjas is lesz az ember tőle :) De aztán nem tartós az illata, nem tölti be a teret, úgy mint a többi illóolaj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

dora_beata

2017. augusztus 27.

Egyik vásárláskor kaptam belőle egy kis üvegcsével .Nagyon jó illata van, igazi narancs illat lesz a szobában tőle. Én testpermetet készítettem belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 27.