Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   1460 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   90 g   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pixie83., Módosítva: 2019. május 29.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz

"Az Extra szűz olívaolaj szappan kizárólag hidegen sajtolt extra szűz olívaolajat tartalmaz, szappanosított formában. Semmit nem vettünk el, semmit nem adtunk hozzá, de kíméletesen bántunk vele, hogy minden szuper tulajdonságát megtarthassa, és megajándékozhassa vele bőröd!"

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Cicuka22

2017. november 2.

Nagy csalódás volt. Ki kellett dobnom! Átlátszó, nyúlós,csúszós, mint ahogy mások is írták---takonyszerű bevonat lett rajta amit egyszerűen nem tudtam lemosni. A mosdóról és a kezemről is alig jött le. Borzaszó. Nem hidratált különösképpen, így semmi extrát nem nyújtott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 2.

umpalumpa

2017. február 20.

Szuper, hogy 2 összetevőből áll és elvben jól kellett volna működjön, de azt a takonyréteget, ami az első vizezés után megmaradt rajta nem tudtam elviselni! Annyira sajnálom, hogy nem vált be! Pár használat után szomorúan kihajítottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 20.

Olympia

2017. február 3.

Hiába mondják, hogy száraz bőrre milyen jó ez a szappan nekem nem vált be. Az állaga borzalmas, egy nyúlós valami és egyáltalán nem is hidratál. Száraz bőrre szerintem szappan nem való, akárhogy is reklámozzák. Kecsketejes szappanokkal próbálkozom egyelőre több-kevesebb sikerrel.
Párszor próbálkoztam ezzel a a szappannal, de végül a kukában landolt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 3.

Párszor próbálkoztam ezzel a a szappannal, de végül a kukában landolt.

sacii

2017. január 31.

Ekcémás a bőröm a hidegtől, öblítőktől és a sok kemikáliától. Kaptam ezt az olivás szappant a manna sheavajjal együtt,hogy csodát tesz. Ez a szappan az ekcémámat tovább szárította a shea vajtól meg viszkettem. Összeségében engem szárítanak a szappanok legyen az manna vagy bármilyen natúr inkább maradok az alverde tusfürdőknél!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 31.

Lillababa

2017. január 31.

Az ekcéma csomagból ez a legjobb a célra, de a körömvirágos változat ezt is felülmúlja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 31.

Marianna23

2017. január 13.

Rövidtávú használat után azt tudom mondani,hogy imádom!Nagyon puha lesz tőle a bőröm,még testápolót sem igényel,pedig ebben a téli időszakban extra száraz.Engem az állaga nem zavar,és az sem hogy nem habzik.Nekem bevált :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 13.

Vicamici

Korcsoport: >54
2016. december 27.

Nem kedvelem ezt a szappant. Megértem, hogy a funkcióját tekintve, az alapanyagok miatt nem habzik, de engem ez zavar. Az illatát sem szeretem és engem fura módon szárított. Nem rossz ez a szappan, de nekem más a kedvencem a Mannától.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. december 27.

bazsetta

2016. december 18.

Az érzékeny, ekcémás bőröm miatt kezdtem el ezt a szappant használni. Először nagyon bevált, kevésbé szárított, mint bármelyik tusfürdő. Aztán egyszercsak szerintem hozzászokttt a bőröm, és elkezdte ez is zavarni. De ez valószínűleg egyedi eset.
nyárra nem ajánlom, mert a hőségben nekem két komponensre szakadt a szappan a tartójában, egy nagyon szilárd habzó részre és egy gélszerű síkos részre. nem tudom őket újra egyesíteni, és emiatt az élmény miatt be is fejeztem a hazsnálatát, de lehet, hogy majd még egyszer visszatérek hozzá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 18.

ponilopopolopo

2016. december 9.

Az arcom imádja ezt a terméket!
Esti rutinom: fürdés után ezzel megmosom az arcom (a szappannal bekenem, majd még átmasszírozom nedves kézzel aztán leöblítem), lemosva a smink maradványokat is, majd a még nedves bőrömbe Alverde vadrózsás arcolajat masszírozok. Pikk pakk beissza a bőröm, és már percek múlva is puha, friss lesz a bőröm, reggelre pedig mint a babapopsi! Nagyon szeretem:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 9.

Az arcom imádja ezt a terméket!

Henike1984

2016. november 26.

Jól táplálja a bőrt, viszont nagyon hamar elfogy ( a többi is), így nem éri meg. A Mannáról viszont nem akartam lemondani, mert nagyon szereti a bőröm, így áttértem a folyékony szappan használatára, amivel maximálisan meg vagyok elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 26.

Emulgeálószerek: Sodium Olivate
Tisztítószerek: Sodium Olivate