Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   1460 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   90 g   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pixie83., Módosítva: 2019. május 29.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz

"Az Extra szűz olívaolaj szappan kizárólag hidegen sajtolt extra szűz olívaolajat tartalmaz, szappanosított formában. Semmit nem vettünk el, semmit nem adtunk hozzá, de kíméletesen bántunk vele, hogy minden szuper tulajdonságát megtarthassa, és megajándékozhassa vele bőröd!"

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

juditviktoria

2016. szeptember 18.

Egyik kolléganőm ajánlotta,neki is száraz a bőre és ezzel fürdik.Azt mondta olyan jól hidratál hogy ő már régóta nem használ fürdés után testápolót.
Mondom hát jó,én is kipróbálom a borsos ára ellenére.
Jó tanuló pénz volt!Egyáltalán nem habzik,hanem ilyen taknyos darabokban málik szét,még az illatával ki volnék békülve hiszen natúr szappan DE!
Az én bőrömön semmit se hidratált,ugyanolyan száraz maradt tőle és ugyanúgy testápolót kell kenjek fürdés után mert viszket,húzódik a bőröm.
Neki jó,nekem nem...pedig ugyanúgy száraz a bőrünk.Nem értem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 18.

Mondom hát jó,én is kipróbálom a borsos ára ellenére.
Neki jó,nekem nem...pedig ugyanúgy száraz a bőrünk.Nem értem.

tmonika86

2016. július 22.

Régóta nem múló ekcémámat hozta helyre kb. 2-3 nap alatt. Az igaz, hogy egy idő után nyálkás lesz, de engem nem zavar. A viszkető kis hólyagok már az őrületbe kergettek. Árban nem a legolcsóbb (kb. 10 nap alatt elfogyott, de egy kisbaba mellett nem spórolhatok a kézmosással, így naponta legalább 10-15 alkalommal használtam), ezért még keresek egy olcsóbb alternatívát. Összességében bevált, vegyszer allergiásoknak ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 22.

dorc931118

2016. július 3.

Bármennyire is szerettem volna nekem a Manna termékei egyáltalán nem váltak be, sőt...1 évnyi szenvedést okoztak, ugyanis hatalmas gumós pattanások nőttek az arcomra (amit persze eleinte betudtam a méregtelenítésnek). Fél évig használtam, de egyre rosszabb lett tőle a bőröm és csak nagyon nehezen jött rendbe. Pénzkidobás volt a javából...pedig nem csak ezt a fajta szappanját használtam. Számomra a csomagolás ami értékelhető rajta, semmi más.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 3.

szokenyul

2016. június 25.

A kisfiam ekcémás bőrere szuperül bevált. Ha váltok is maximum egy olcsóbb ugyanilyen összetevőjű szappanra. A nyálkássága engem nem zavart és a fiamat sem. Nem habzik ugyan, de nálam ez sem ér mínusz pontot. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 25.

kviktoria

2016. június 21.

Páromnak az ekcémájára vettem meg, neki tetszik, a bőre is szebb tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 21.

Páromnak az ekcémájára vettem meg, neki tetszik, a bőre is szebb tőle.

HRenata

2016. május 4.

Többféle manna szappant kipróbáltam amikor elkábított a marketingjük. Ez volt az, ami nagyjából jó volt, nem szárította vörösre a bőröm. Engem a fura állaga nem zavart, és az sem, hogy nem habzik, inkább krémes. A csak olívaolajból készült szappanok ilyenek. Viszont a manna szappan semmi plusz extrát nem ad, ugyanilyen szappanokat ugyanilyen minőségben lehet venni fele-harmada áron a neten is sok helyen, vagy bioboltokban. És ez nemcsak erre, hanem az összes szappanjukra és az általuk forgalmazott növényi olajokra, vajakra is igaz. Szóval ehhez képest indokolatlan drága az összes termékük.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 4.

kismazzs

2016. április 26.

Nagyon szerettem ezt a szappant, mert tényleg semmi felesleges összetevő nincs benne, szépen kordában tartotta az ekcémás bőrömet. Miután a felét elhasználjuk utána valóban fura állaga lesz (annak ellenére, hogy kifejezetten a Mannákhoz kifejlesztett szappantartóban tarottam :P). Ha nem találtam volna jobbat, akkor biztos újra venném az ára és a fura állaga ellenére is, hiszen a hatása tényleg jó. Én testre használtam, nem arcra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 26.

Naturmeo

2016. április 19.

Csomagban és külön is rendeltem már, többet is elhasználtunk, eddig nagyon bevált. Nem annyira habzik, inkább krémesebb állagú, ezért kevés is elég belőle. Illata nem sok van, de ez nem zavaró, legalább lehet utána bármilyen illatot használni. :) Bababőrre és arcmosásra is jó volt, biztosan újra fogjuk rendelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 19.

PcsjBglrk

2016. március 26.

Ajándékba kaptam egy rendelés mellé,nagyon jól hidratálja az arcom,nincs utána feszülős érzés mintha egy sima szappannal mosnám meg, Emelett nagyon jól tisztít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 26.

Regina2222222

2015. október 31.

Nekem ez vált be a legjobban az összes szappanjuk közül. Igaz hogy nem habzik, de nagyon nem is hiányolom. Jól tisztít. Mióta használom puhább a bőröm és kevesebb a pattanásom. És ami a legjobb, hogy nagyon lassan fogy, 1 fél darab 2 hónapig volt elég. Újra fogom venni :)

2 hónap használat után nagyon kitágította a pórusaimat, és visszajöttek a patik :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 31.

Emulgeálószerek: Sodium Olivate
Tisztítószerek: Sodium Olivate