Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   1460 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   90 g   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pixie83., Módosítva: 2019. május 29.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz

"Az Extra szűz olívaolaj szappan kizárólag hidegen sajtolt extra szűz olívaolajat tartalmaz, szappanosított formában. Semmit nem vettünk el, semmit nem adtunk hozzá, de kíméletesen bántunk vele, hogy minden szuper tulajdonságát megtarthassa, és megajándékozhassa vele bőröd!"

kissveraa

2015. szeptember 23.

Alapvetően nagyon szeretem a mannás szappanokat, azért is rendeltem ezt is anno mikor lett egy allergén ekcémám.
Sajnos nem tudom szebb szóval jellemezni mint hogy takonyállagú használatkor, és ez teljesen elvette a kedvemet tőle hogy magamra kenjem.
Adok plusz egy csillagot, mert lehet a hatása megfelelő, de nem vagyok elég keményen biovonalas hogy eltekintsek a használhatatlanságtól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 23.

munoom

2015. augusztus 19.

Többször újra vettem már, nekem ez jött be a leginkább, nagyon szeretem. Különösen jól hidratál, annak ellenére, hogy az állaga, különösen, ha elkezdi magát szappanozni az ember, nem azt a hatást várja, amit ad. Mármint, nem igazán habzik, inkább ilyen furcsa nyálkás állagú, de engem nem különösebben zavar, szerintem meg lehet szokni, s nem is kell belőle sok, cserébe sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 19.

emcuscicus666

2015. július 29.

Nekem nagyon hamar elfogyott, amit sajnalok, mert jo volt az ekcemas boromre. Nem fogom ujravenni. Nem tetszett sem az allaga, sem az, hogy nem habzik.
Kiprobalni jo volt, de ennyi. Picit csalodott vagyok.
Nem penzkidobas, de szamomra nem erte meg. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 29.

Kiprobalni jo volt, de ennyi. Picit csalodott vagyok.
Nem penzkidobas, de szamomra nem erte meg. :)

Klara79

2015. április 21.

1 db-ot elhasznaltam belole nagy duzzogva...Borzalmas :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 21.

1 db-ot elhasznaltam belole nagy duzzogva...Borzalmas :(

Pupettavirag

2015. március 25.

Száraz, feszülő, viszkető, extraérzékeny a bőröm. Ha megvakarom vastag vörös hurkás lesz, mint akit ostorral vertek el. Ez a szappan csodát tesz. Viszont elég drága.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 25.

S.K

2014. november 16.

Elég furcsa szappan...... Tényleg az a nyálkás, nyúlós akármi. Arctisztításra nekem tökéletesen bevált, miután az aloe verástól bedagadt a szemem. Fogyási gyorsaságról nem tudok még nyilatkozni, múlt hét óta használom. De majd frissítek :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 16.

csokibeka

2014. október 20.

Nem vettem észre, hogy puhább lenne a bőröm, nagyon nyálkás volt és borzasztó hamar fogy

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 20.

rita.997

2014. október 18.

Ez az első natúr szappanom, ami nagyon bevált, kellemes hidratált érzés ad az egyébként száraz bőrömnek. Az egy pontot azért vontam le, mert mostanság néha megjelenik rajta egy "fika" szerű réteg és más márkákhoz képest nagyon drága. Újravenni nem fogom.
Update: 6 hét után most fogyott el. A végén már csak egy kis darab fikával dörzsöltem magam, ami eléggé kellemetlen volt, de kidobni már nem akartam. Véleményem nem változott, újravenni nem fogom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 18.

Szép

2014. szeptember 12.

Borzalmas.A bőrömet kicsípte ,rossz illatú,és az állaga nyúlós.Rémes!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. szeptember 12.

Borzalmas.A bőrömet kicsípte ,rossz illatú,és az állaga nyúlós.Rémes!

-.Nikii.-

2014. szeptember 9.

Fürdésre használom, hogy minél előbb elfogyjon. Nekem lassan fogy és nem szeretek vele fürdeni, mert nem habzik. A bőrömet nem szárítja, illata igazából nincs is. Nem fogok ezekért levonni csillagot, mert írták, hogy se habja, se illata. Szeretem azért, mert a tudat bennem van, hogy egészséges, tiszta, natúr. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 9.

Emulgeálószerek: Sodium Olivate
Tisztítószerek: Sodium Olivate