Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   1460 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   90 g   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pixie83., Módosítva: 2019. május 29.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz

"Az Extra szűz olívaolaj szappan kizárólag hidegen sajtolt extra szűz olívaolajat tartalmaz, szappanosított formában. Semmit nem vettünk el, semmit nem adtunk hozzá, de kíméletesen bántunk vele, hogy minden szuper tulajdonságát megtarthassa, és megajándékozhassa vele bőröd!"

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

natasha

2013. augusztus 8.

Most bontottam fel,amit már vagy fél éve vettem.
Sajnos eléggé mállik,vagy 3szor fürödtem vele,és jelentősen szemmel láthatóan megfogyatkozott.
Illata kellemes,kicsit megmarad a bőrön fürdés után. Testápolót kell használnom utána,mert hámlik a bőröm tőle. Nagyon drága,szárít. Nem veszem újra,az egész Manna szappan egy humbuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 8.

Most bontottam fel,amit már vagy fél éve vettem.

konyakrisz

2013. július 31.

Sajnos nem tudtam elhasználni, mert a 3 manna szappanom közül ezt hagytam utoljára, és beavasodott!!! Nagyon büdös avas olaj szaga lett, pedig száraz helyen a nappalim polcán volt. Elvileg még több mint egy évig tartott volna a szavatossága.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 31.

daisy

2013. június 19.

Kisfiamat fürdetem ezzel a szappannal, de télen ha száraz lesz a bőröm lehet én is használni fogom.A parfümös-vegyianyagos babafürdetők után én nem bánom hogy nincs illata, nem habzik,viszont elmúlt a fiam bőrszárazsága, és ez számít.Lehet mondani hogy nyálkás,de engem nem zavar, én azt érzem inkább hogy gazdag,krémes,gélszerű.A lényeg pedig az hogy használ!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 19.

FaerieQueene

2013. május 12.

Kicsi termékmintát kaptam belőle. Nem is fogok belőle rendelni, mert nyákos, nyúlós, illata nincs. Nem nagyon tetszett, amikor használtam, de ártani nem ártott a bőrömnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 12.

Naturka

2013. április 7.

Ez a szappanka is a pénteki csomagban jött. Le a kalappal! Az első arcmosás után puha lett a bőröm. Megmostam vele, majd pont jött a párom és megkérdezte mit csináltam az arcommal, mert olyan hamvas a bőröm! :). Hát mondtam neki, h megjött a Manna szappanom, és teszteltem:).
Csak jót tudok eddig mondani róla. Van különbség szappan és szappan között. Az összes eddigi itthon lévő más márkájú szappan alapján, ebben már nem is hittem. De mondom adok egy esélyt neki.
Próbáljátok ki!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 7.

Próbáljátok ki!

Cukorka

2012. december 15.

Az a baj hogy 1 hónapig használtam csodát várva de annyira kiszárította a bőröm ez is ami az Ekcéma stopban volt ,,,sőt rosszabb lett az ekcémám annyira hogy nem néztem tükörbe... mivel az ekcémás arcot nem szabad kiszárítani így szappannal mosni NEM SZABAD tapasztalatból mert kiszárítja, ekcéma stop csomagban érkezett egyik szappant se használjátok arcra a testre jók a szappanjaik én imádom is de csak testre viszont arcra semmiképpen. A szappan kiszárítja a shea vaj meg bezsírozza nagyon...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. december 15.

Gitta

2012. november 29.

A teafás szappannál kevésbé, de még így is szárította a bőröm, a pattanásom meg több lett.
Nem tetszik, hogy semmi illata, és még csak nem is habzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 29.

Nem tetszik, hogy semmi illata, és még csak nem is habzik.

melina

2012. november 28.

Ezt a szappant kezdtem el használni először a manna szappanok közül. Nekem picit furi, h nem habzik. Alapvetően elégedett vagyok vele, mert a nagyon csúnya ekcémámból (viszkető, vörös foltok, égető érzés minden krém használatnál, kipattogott bőr, hólyagocskák) mára csak szimplán száraz bőr maradt.

Amiért csak 4-es: van ennél jobb manna szappan is. Most csak kézmosásra használom. Nagyon kell rá figyelni, hogy ne érje túl sok víz, mert nyúlósabb lesz az állaga.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 28.

mayson

2012. november 18.

Ajándékba kaptam a rendeléshez. Az arcomhoz próbáltam ki, de húzódott tőle a bőröm, aztán iszonyatosan kiszárította és kipattogott tőle a bőröm. Nem hiszek a méregtelenítés kifogásban, amit a honlap ír, mert előtte kecsketej szappant használtam. Szerintem egyszerűen csak nem volt jó a szappan a bőrömnek. Végül a maradékot kézmosásra használtam el.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 18.

Vikcike

2012. szeptember 4.

Egy rendelésem mellé kaptam egy kis mintát, aztán szükségem lett arcmosó szappanra, megrendeltem a normál kiszerelést is. Egyelőre még a kicsinél tartok. Hát... nem a szívem csücske! Nem habzik, inkább krémesebb. Hiába próbálom kiszárítani, nyúlik, igaz nem annyira, mint a Fahéjas krémvarázs, de éppen eléggé ahhoz, hogy hamarabb fogyjon, mint kéne! Egy minimálisat szárít, kicsit ki is pirosodik az arcbőröm, de ez pár órácskán belül elmúlik. A sminket egyébként szépen leszedi, és kíméletesen tisztít. Mindenesetre a tudásához képest drága, és a többi negatívum miatt nem érdemel többet 3 csillagnál. Kidobni nem fogom a nagyot, mindenképpen elhasználom, mert nem szokásom semmit sem kidobni, amiért pénzt adtam ki, de annyira nem szeretem, egynek jó, de mint már mondtam, nem ennyi pénzért!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 4.

Emulgeálószerek: Sodium Olivate
Tisztítószerek: Sodium Olivate