Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   1460 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   90 g   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pixie83., Módosítva: 2019. május 29.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz

"Az Extra szűz olívaolaj szappan kizárólag hidegen sajtolt extra szűz olívaolajat tartalmaz, szappanosított formában. Semmit nem vettünk el, semmit nem adtunk hozzá, de kíméletesen bántunk vele, hogy minden szuper tulajdonságát megtarthassa, és megajándékozhassa vele bőröd!"

Bibi

2012. augusztus 7.

A szappan egy zsírsav sója. Zsírsav = olíva, só = sodium(nátrium). A háziszappant hamulúgból és zsiradékból főzik, oda sem kell tartósítószer. Ha nem értesz hozzá, nézz utána:). Amúgy jó kis szappan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 7.

dvsarolta

2012. augusztus 5.

Sajnos semmi jót nem tudok írni erről a szappanról. Használata után kifejezetten húzódik a bőröm, ugyanúgy krémeznem kell magam, mint egy sima szappan után. Ennyi pénzért nem ezt vártam. Nekem úgy tűnik, ez egy nagy marketing lufi. Senkinek nem ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 5.

HKata

Korcsoport: >54
2012. június 30.

Nekem ez volt a második natúr szapim, amit kipróbáltam, de soha többet nem vennék ilyet. Fürdés után úgy húzódott a bőröm, hogy krémeznek kellett, de a tenyeremen volt a legdurvább, olyan mintha egész nap vegyszerekkel takarítottam volna. Az oldalukon olvastam, hogy többeknek van ilyen problémájuk a szappanjuktól, és ott a méregtelenítésre fogták, hát, én 1 hétig bírtam, és jó mérges voltam :( Előtte és azóta se v olt még ilyen promlémám más szappanoktól! Ráadásul olyan lágy volt a szappan, hogy szerintem egyébként se bírta volna még egy hétig :D
Eddig ez volt a legdrágább és a legrosszabb natúr szappanom :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. június 30.

Eddig ez volt a legdrágább és a legrosszabb natúr szappanom :(

Bjuska

2012. június 26.

Nekem is nagyon bevált ez a szappan. Tényleg nagyon puha lett tőle az én bőröm is. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 26.

Pixie83.

2012. június 25.

A kislányomat fürdetem ezzel a szappannal, mert ennél gyengédebb ápolást el sem tudok képzelni. Bevált Neki, a bőre gyönyörű tőle, nem szárít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 25.

Emulgeálószerek: Sodium Olivate
Tisztítószerek: Sodium Olivate