Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   1270 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet és az összetevőket feltöltötte: timity, Módosítva: 2013. április 30.

Kategória:   Egyéb

Illata jellegzetes, meleg, édes-fűszeres.

Jól keverhető a citrusos olajokkal (különösen a citrommal és a naranccsal) és a geránium-, levendula-, rozmaringolajokkal.

Párologtathatod (pl. aromalámpában), inhalációként, szaunában, fürdővízbe csepegtethetsz (előtte tejben keverd el), készíthetsz borogatást vagy masszázsolajat. Az olajakat közvetlenül a bőrre ne kend, mert töménységüknél fogva irritációt okozhatnak!

• antibakteriális, antivirális, gyulladáscsökkentő, roboráló hatású
  • mindenfajta emésztési problémák esetén: görcsoldó, emésztésjavító, bélfertőzések kezelésére
  • összehúzó, vérzéscsillapító
  • segíti a szabályos menstruációt
  • meghűléses megbetegedéseknél, torokgyulladásnál
  • megszünteti a végtagfájdalmakat, az izommerevséget
  • bőrélősködők ellen, rovarcsípésekre
  • hangulatjavító: elűzi a gondokat, javítja a közérzetet
  • afrodoziákum, impotencia ellen
  • narancsbőr ellen: hordozóolajban vagy shea vajban elkeverve vidd fel az érintett területekre, masszírozd be, majd tekerd be fóliával, vagy egy meleg törülközővel

TheGirl

2018. november 7.

Aroma diffúzorba cseppentve használom. Kevés is elég belőle, intenzív, hosszantartó illata van. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 7.

Melcsibabyke

2017. február 6.

Fantasztikus az illata. Illatosításra vagy éppen shea vajba keverve tökéletesen jó. Kellemes élmény a használata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 6.

Lillababa

2017. január 31.

Karácsonyi illatosító narancsolajjal keverve, csodás illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 31.

Karácsonyi illatosító narancsolajjal keverve, csodás illat.

rammy717

2016. december 26.

Nagyon erős, intenzív fahéj illata van, tényleg óvatosan kell bánni vele. Érezhetően minőségi termék.
Nekem az üvegcsével akadtak gondjaim, nagyon nehezen indul meg a csepp, aztán hirtelen megindul, és túl sok jön ki.

up: tényleg nagyon jó kombináció narancs illóolajjal, nagyon finom karácsonyi illatú :) 1 csepp fahéj + 2 csepp narancs párologtatóba. Isteni :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 26.

sziszo

2015. október 9.

Nagyon szeretem a manna olajokat. Jó minőségűek. Ez is az egyik kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 9.

Nagyon szeretem a manna olajokat. Jó minőségűek. Ez is az egyik kedvencem.

guffaw

2015. február 28.

Nagyon erős illat, túlzásba nem szabad vinni, mert fejfájós :) De kis mennyiségben, vagy keverve más illóolajjal, én naranccsal szoktam, isteni, főleg karácsonykor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 28.

vivuss87

2014. július 1.

Fahéj imádatom az idén kezdett tetőzni, úgy éreztem egy ilyet mindenképpen szereznem kell. Tömény, brutálisan jó fahéj illat. Egy illatpárnára csepegtetve használom a szobában illatosítóként :) Annyira szeretem, mikor hazaérve megcsap az illata :) viszonylag tartós, még úgy is érzem, hogy megszokom az illatot :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

tavikacsa

2014. április 4.

Én paprika bázisolajba csepegtettem, masszázsolajként használom, mondhatom éget, csíp eléggé, de narancsbőr ellen nagyon hatásos kombó:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 4.

andrej

2013. június 17.

Nálam nem múlhat el fahéj illat nélkül sem karácsony, sem pedig tél! :)
Imádom, nem tudom megunni az illatát! Azért érezhető, hogy ez 100%-os illóolaj, csak az isteni fahéj illatot érezni, semmilyen hozzáadott "finomságot" nem tartalmaz, ezáltal nem émelyítő az illata, hanem nagyon kellemes!
Örök kedvenc, nem kérdés! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 17.

Nálam nem múlhat el fahéj illat nélkül sem karácsony, sem pedig tél! :)
Örök kedvenc, nem kérdés! :)

Antioxidánsok: Cinnamomum Zeylanicum Extract
Hidratálók: Cinnamomum Zeylanicum Extract

Fahéj kivonat. A kozmetikumokban a fahéj levelének a kivonatát illatanyagként használják, a fahéj kéreg kivonata pedig a CosIng besorolás szerint baktérium ellenes, antioxidáns, szövetösszehúzó, emollient, hidratáló, illatanyag, bőrvédő és bőrkondícionáló összetevő. Paula Begoun szerint a fahéj mindezen előnyös tulajdonságok mellett bőrirritáló.