Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   1470 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. május 29.

Kategória:   Szappanok

A hozzáadott 100%-os fahéj illóolajnak köszönhetően intenzív fahéj illata van. Kellemes, krémes habot képez, akár borotválkozáshoz, sőt, hajmosáshoz is lehet alkalmazni. A benne lévő kókusz olaj és shea vaj intenzíven regenerálja, frissíti, hidratálja a bőrt. Fahéjra érzékenyek kerüljék. Előnyösebb hatást érhetünk el, ha nem közvetlenül, hanem a tenyerünkben felhabosítva kenjük fel a szappant, így elkerülhető a bőrpír és a felmelegedés.

Kiszerelés: 95 g

BB001

2019. augusztus 1.

Az illata lehetne egy picivel erőteljesebb. Szörnyen szárít, iszonyat hamar fogy. Sajnos nagy csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 1.

balazskrisztii

2018. április 18.

A fahéj jó a narancsbőr ellen, vagyis az én logikám szerint ez a szappan is :) szerencsére nem vagyok narancsbőrös, a keringésjavító tulajdonságában reménykedtem, de hiába. Pont olyan, mint egy másik szappan. Elmúlt a Mannás korszakom és be kell látnom, semelyik termékük nem volt annyira jó, hogy újravegyem

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 18.

loira

2018. március 18.

Az illata nagyon finom, de minden napos használatra nem ajánlanám, mert inkább szárítja a bőrt és a fahéj illóolaj irritálhatja is sűrű használat esetén. Ár/érték arányban nincs a toppon sajnos. Viszont legalább sokáig kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 18.

enszlaj

2018. március 17.

Narancsbőrre is ajánlották a Manna oldalán ezt a szappant, ezért ezt választottam. Számomra meglepő volt, de tényleg rengeteget használ. Szeretem az illatát, és igazából nem nagy meló átdörzsölgetni fürdéskor a kényes részeteket egy luffa szivaccsal. Nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 17.

Lifeforce

2017. április 23.

Hatalmas csalódás minden terméke.
A szappanok szárítanak, mintha nem tartalmazna semmilyen hidratáló, bőr által szerethető összetevőt.
A reklámja viszont eszméletlenül jó, csak nem reális.
Ez NULLA.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 23.

Hatalmas csalódás minden terméke.
A reklámja viszont eszméletlenül jó, csak nem reális.
Ez NULLA.

Melcsibabyke

2017. március 8.

Isteni az illata, remekül hidratál. Egy a baj vele: nagyon hamar elfogy. Ennek ellenére jár az 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 8.

Lillababa

2017. január 31.

Szuper illat, de picit irritálja az ekcémám.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 31.

Szuper illat, de picit irritálja az ekcémám.

Vicamici

Korcsoport: >54
2016. december 27.

Nekem tetszett ez a szappan. Engem alapból minden szárít, így mindig használok testápolót. Jó illata van és kellemesen habzik. Akik érzékenyek a fahéjra, azok kiütésesek lehetnek tőle. Bár ez sem száz százalék, mert én nagyon érzékeny bőrű vagyok, mégsem lett tőle semmi bajom. Üde és tisztaság érzésem marad a használata után.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. december 27.

Erina

2016. október 13.

Nem értem, ezt a büntetéses cikket miért kell a Manna termékekhez kiírni? Aki használt már Mannát, tudja, hogy milyenek a termékei, és szíve joga eldönteni, hogy tovább használja-e. nekem eddig bevált mind, és csak amiatt mert büntetést kaptak, nem fogok megválni egyik terméktől sem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 13.

Olanzsahlef

2016. augusztus 12.

Imádom az illatát és nem szárítja a bőrömet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 12.

Imádom az illatát és nem szárítja a bőrömet.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter)
Emulgeálószerek: Sodium Cocoate
Tisztítószerek: Sodium Cocoate
Illatanyagok: Cinnamomum Zeylanicum (Cinnamon) Leaf Oil

Fahéjlevél olaj:  A fahéjolaj sűrű, színtelen olaj, melynek jellegzetes fanyar, csípős, édes illata van.
A fahéjnak többek között étvágyserkentő, emésztést javító hatása van. Elsősorban emésztési problémák, bélférgek, bőrbetegségek és szívelégtelenség esetén ajánlott. A fahéj a bőrre kenve gyulladásgyökkentő, gombaölő és antibakteriális és javítja a bőr vérellátását, keringés fokozó. Gyakran használt összetevő a narancsbőr elleni készítményekben. Érzékeny bőr esetén a fahéj bőrpírt okozhat

Bőrre kenve erőteljes csípő érzést tapasztalható, felmelegíti a bőrt és fokozza a vérellátást. A fahéj előnyös tulajdonságai mellett potenciális bőrriritáló, érzékeny bőrűeknek kerülendő összetevő.