Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok

A krémet feltöltötte: szilvakompi, az összetevőket feltöltötte: honey021, Módosítva: 2014. október 2.

Kategória:   Szappanok

rammy717

2017. április 29.

Nagyon szerettem ezt a szappant. Imádom a fahéjat, azért rendeltem meg. Tömény fahéjas csoda volt, kár hogy már nem lehet kapni. :(
Egyedül arra kellett figyelni, hogy ne kapjon sok vizet, mert akkor nagyon folyósodott (de aztán visszaállt). Hidratált, nagyon jó volt vele fürdeni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 29.

Shopie

2016. május 26.

Én nagyon szerettem! Isteni illata volt, jól habzott, narancsbőrre nagyon jó hatással volt! Kár, hogy már nem kapható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 26.

otomar87

2015. március 10.

Valóban nem volt jó érzékeny bőrre és érzékeny területekre, de erre felhívták a vásárlók figyelmét. Kimondottan a narancsbőrös részeken volt érdemes kísérletezni vele, nekem ott bevált. Sajnálom, hogy már nem gyártják, mert az egyetlen kifogásom vele kapcsolatban annyi volt, hogy nagyon nyúlt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 10.

scisneros

2015. január 25.

Megutálni sem volt időm! "Fikásodik" - tényleg ez a legtalálóbb szó rá! :D :D 2 hét alatt használhatatlanná vált, szétfolyt. Az illata nem rossz, de más pozitívumot nem tudnék felhozni.
A Mannák közül egyedül az ylang-ylang és narancs illatű shea győzött meg.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 25.

A Mannák közül egyedül az ylang-ylang és narancs illatű shea győzött meg.

Litta

2015. január 23.

Mivel a Manna termékeket sokan dicsérik, ezért gondoltam, én is teszek egy próbát vele. Én csalódtam benne. Az illata tényleg fantasztikus, viszont nálam is elkezdett szétmállani, nyálkásodni, annyira hogy sokszor fürdés után a kádban is látszottak az odaszáradt darabkák. Arról nem is beszélve, hogy mikor már csak épp 1-2 alkalomra elég adag volt belőle, azt el sem tudtam használni, mert ahogy kivakartam a szappantartóból, egyből szétmállott és lefolyt. Mindössze másfél hét alatt el is fogyott. Az illata és a hidratáló hatása miatt kap 2 csillagot, de biztos, hogy nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 23.

AkInImOd

2014. december 31.

Az egyik első szappanom volt a Mannától, mert rajongok a fahéjért - hát ennél nem jött be! Az első használat után égett az arcbőröm, konkrétan kivörösödtem - rémüldöztem is, mi lesz velem... a hagyományos-zsíros, kék dobozos Nivea megnyugtatta és rendbe hozta a bőrömet. Utána még a testemen próbálkoztam vele, de a derekamnál sem szerette a bőröm, ott is a Nivea segített. Nem fogyott el nehezen, mert nyálkásodott és szétolvadt viszonylag gyorsan. Egyetlen pozitívuma, hogy szuperül habzott. Ezért kap 2 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 31.

Pancsika7

2014. június 14.

Nekem nem esett szét, és nem nyálkásodott, az állaga szerintem jó. Az illata is nagyon tetszik, és nem szárít, viszont nekem apró kis piros pöttyök jöttek ki a combomon tőle.Ezért csak ritkán használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 14.

Maeve

Korcsoport: >54
2014. május 30.

A többi véleményt olvasva kicsit elcsodálkoztam. Az én fahéjas Mannám nem nyúlik, nem olvad szét. A habja olyan dús, amilyet ritkán láttam, az illata pedig nagyon ütős. Amikor nem vagyok "fahéjas" hangulatban, félre is teszem, mert nagyon domináns. Nekem nagyon bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. május 30.

Oraculum

2014. május 12.

Tényleg jót tesz a zsíros bőrömnek, de gyorsan fogy, , folyik szét, nyálkásodik, ezért arclemosót csináltam belőle, úgy viszont nagyon jó és bevált:)
MINDENKINEK: Még jó, hogy a termékeket, amik esetleg nem válnak be, vagy nem tetszenek, VISSZA LEHET KÜLDENI (min.30%-át) és VISSZAFIZETIK a teljes vételárát, amennyiben náluk vásároltad. Mondjuk ilyen áraknál ez el is várható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 12.

tavikacsa

2014. április 27.

Nekem nagyon nem jött be ez a szappan. Eredetileg is csak azért vettem, mert imádom a fahéj illatát és láttam, hogy kifutó széria. Sajnos ahogy előttem többen írták, borzalmasan nyálkásodik, nem lehet kiszárítani rendesen, emiatt nagyon gyorsan fogy. Az illata sem annyira intenzív, mint vártam volna.
2 csillagot hagyok meg neki, mert egyébként a manna termékei jók szoktak lenni, másrészt azért az illata nem rossz.
1000+ forintért viszont ez nem az a minőség ami az elvárható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 27.

1000+ forintért viszont ez nem az a minőség ami az elvárható.

Emulgeálószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate
Tisztítószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate
Illatanyagok: Cinnamomum Zeylanicum (Cinnamon) Leaf Oil

Nem szabványos INCI név. Elszappanosított napraforgó olajat jelent, mely a szappanokban tisztító anyagként szolgál.

Fahéjlevél olaj:  A fahéjolaj sűrű, színtelen olaj, melynek jellegzetes fanyar, csípős, édes illata van.
A fahéjnak többek között étvágyserkentő, emésztést javító hatása van. Elsősorban emésztési problémák, bélférgek, bőrbetegségek és szívelégtelenség esetén ajánlott. A fahéj a bőrre kenve gyulladásgyökkentő, gombaölő és antibakteriális és javítja a bőr vérellátását, keringés fokozó. Gyakran használt összetevő a narancsbőr elleni készítményekben. Érzékeny bőr esetén a fahéj bőrpírt okozhat

Bőrre kenve erőteljes csípő érzést tapasztalható, felmelegíti a bőrt és fokozza a vérellátást. A fahéj előnyös tulajdonságai mellett potenciális bőrriritáló, érzékeny bőrűeknek kerülendő összetevő.