Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2016. szeptember 16.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Kifejezetten gyerekeknek készült, vegyszer- és fluoridmentes natúr fogkrém.

fluorescentadolescent

2019. augusztus 30.

Pénzkidobás, több szempontból is:
- nem nedvesíti be a fogakat mosás közben, mintha csak fogkrém nélkül vizes fogkefével mosnál fogat,
- a leheletet nem frissíti semennyire,
- olyan, mint egy iszonyat cukros lekvár,
- rendkívül szemtelen az ára.
Senkinek nem ajánlom. :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

Pénzkidobás, több szempontból is:
- a leheletet nem frissíti semennyire,
- olyan, mint egy iszonyat cukros lekvár,
- rendkívül szemtelen az ára.
Senkinek nem ajánlom. :(

TheGirl

2018. november 15.

Tényleg állagra, és színre is olyan, mint egy eper lekvár. Szerintem kellemes íze van, bár lehetne kicsit intenzívebb. Nem habzik, de hól tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 15.

szawai

2017. december 30.

Kellemes az íze, egyáltalán nem habzik, így tényleg olyan, mintha eperdzsemmel mosna fogat az ember. Valahogy fogmosás közben eltűnik, felszívódik, szinte nincs mit kiköpni a fogmosás végén.Tipikusan olyan cucc, ami vagy nagyon bejön vagy sehogy... ennélfogva én használtam el, nem a gyerek :-)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 30.

szevin007

2017. szeptember 1.

A kisfiammal ezt a fogkrémet választottuk én is Manna-t használok és imádom. Nos, ez a fogkrém szuper, olyan mintha lekvárral mosna fogat, nagyon szereti. Klasszul tisztít, az sem probléma ha lenyeli a gyerek, mert természetes anyagokból készült. Már egy jó ideje használjuk és még mindig van benne. Ajánlom! Nem irritálja a bőrét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 1.

Hidratálók: Glycerin, Xylitol