Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   1790 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2016. szeptember 16.

Kategória:   Fog- és szájápolók

100%-ban természetes orvosi szénporral készült, fluoridmentes natúr fogkrém. Fizikai összetevőivel gyengéden tisztítja a fogakat, és kellemes, friss aromáját valódi citrom illóolaj biztosítja.

Csopivezi

2019. május 16.

Eleinte az íze nagyon szokatlan volt, végül kb. egy hét után megkedveltem. Fehéríteni talán egy fél árnyalatot tudott, de ehhez sok reményt nem is fűztem, mert nem elszíneződve vannak a fogaim, hanem genetikailag sárgásak. Viszont, volt egy fogam, ami folyamatosan fájt az édesre, de a fogorvos azt mondta, hogy nincs mit tömni rajta, mert teljesen egészséges. Először nem hittem neki, azonban most így 3 hét használat után feltűnt, hogy nem nyavajgok csokievéskor, hogy fáj :) próbára tettem, és teljesen megszűnt a nyilalló érzés, ami számomra is hihetetlen, de ezt csak a fogkrém javára tudom írni. Legközelebb lehet kipróbálom a másikat, a mentolos érzés miatt. Az ára kicsit borsos, viszont akinek problémásak a fogai, annak teljesen megéri szerintem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 16.

w0nd3rd4wn

2019. május 10.

Még sokszor nem használtam, de érzem, hogy kíméletes. A fehérítéshez valószínűleg többet kellene használnom, de rendesen tisztít, ez biztos.

Picit fura a sok bolti fogkrémhez képest ez az édeskés, citromos íz :) Kicsit hiányzik a mentolos frissesség a számból a fogmosás végén, akinek ez szintén kell, hogy kerek legyen a dolog, használjon utána szájvizet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 10.

Flower1008

2019. március 16.

Szép összetevők, finom citromos íz,jól fehérít! Mióta ezzel mosom a fogam, nem vérzik az ínyem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 16.

TheGirl

2019. január 16.

Előzőleg a mannától a gyerek fogkrémet rendeltem, mert nagyon felkeltette az érdeklődésemet az epres íz. Abban a fogkrémben annyira nem tetszik, hogy egyáltalán nem habzik. Szerencsére ez igen. Nekem tetszik az íze, különleges a szürke hab, ami keletkezik fogmosáskor. Eddig egy hete használom, fehérítő hatást ez idő alatt nem vettem észre. Nekem tetszik a fogkrém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 16.

kisviktoria

2018. december 6.

Kétszer mostam eddig fogat vele. Mintha irritálná a fogaim, az ínyem, de ez lehet csak azért van, mert nem olyan krémes a textúrája mint a hagyományos fogkrémeknek, és kevésbe puhítja meg a kefém. Tetszik az íze, pont azért próbáltam ki, mert utálom a mentolos fogkrémet, gyerekverzió meg nem valami alkalmas a felnőtt fogazatomra.
Majd updatelek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 6.

Majd updatelek.

KittyMitty

2018. november 11.

November 6.
Szeretem az ízét, alaposan tisztít. Nem lesz tőle mentolos a lehelet, de azt megoldom egy szájvízzel. Fehérítő hatását nem vettem észre.

Update, november 11.
Fehérít is!! Elképesztő:) Pár nap kellett neki, de eddig a legjobb fehérítő hatású fogkrémem. Az íze kicsit kezd zavarni, de ennek ellenére kap még egy csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 11.

November 6.

Update, november 11.

hieora

2018. október 21.

Nyár óta használom ezt a fogkrémet, és egyátalán nem bántam meg, hogy kipróbáltam. A többi véleménynél láttam, hogy van akinek a fogán marad a termék, nehéz lemosni a csapról. Nálam ez nem jellemző, a fogaimról egy öblítés után tényleg látszik, hogy volt rajta maradék, de a másodiknál szép tiszta már, szerintem a csapról is egyszerű leszedni. Imádom az ízét, hogy nem olyan csípős, a fehérítő hatását is észrevettem, de ami számomra a legnagyobb érték, hogy amióta ezt használom, nem vérzik az ínyem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 21.

Lanie

2018. október 21.

Az emberek legnagyobb része hozzászokott egyfajta brutálisan frissítő mentolos ízhez és ehhez kötik a frissesség érzését, pedig az, hogy a leheleted mentolos nem azt jelenti hogy a fogaid is tiszták. Visszafogott citromos íze és a krémes állaga engem teljesen beszippantott. Az állagából kifolyólag sem kell belőle túl sok, szóval nekem személy szerint nem fogy belőle olyan sok mint a nagy márkák csoda mentolos termékeiből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 21.

MNNiko

2018. szeptember 11.

SLS mentes fogkrémek között az első számú kedvenc lett! Az íze különleges, nem megszokott, de pont ezért jó! Enyhén habzik, szépen tisztít, fehérít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

zsizi

2018. augusztus 19.

Meglehetősen drága fogkrém, így a fehérítő hatásával kapcsolatban nekem is vannak elvárásaim. Egyelőre azt vettem észre, hogy nem érezni a tisztító hatását annyira, nekem is furcsa, hogy a megszokott mentolos fogkrémek után ennél nem marad frissítő érzés a számban, de különösebb gondom nincs vele. Takarítani sem vészes utána, csak egy kis tiszta víz kell hozzá. Nálam egyenlőre 4-es, ha fehérít, megadom majd az ötöst.

Update: azóta sem fogyott el, mert kényszer használni, így jó, ha 2-3 hetente egyszer előkerül...nincs igazán jó tisztító hatása, sőt, a fekete darabkák 3-4 öblítés után is a szájban maradnak, szinte kimoshatatlan a termék. Semmit sem fehérített, így gyakorlatilag minden szempontból megbukott. Senkinek sem ajánlom ennyi pénzért, pénzkidobás és kamu az egész.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

Hidratálók: Glycerin, Xylitol