Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   1790 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2016. szeptember 16.

Kategória:   Fog- és szájápolók

100%-ban természetes orvosi szénporral készült, fluoridmentes natúr fogkrém. Fizikai összetevőivel gyengéden tisztítja a fogakat, és kellemes, friss aromáját valódi citrom illóolaj biztosítja.

Egoistagumikacsa

2020. július 5.

Nem győzött meg. Igazából nem kimondottan rossz, csak semmi kiemelkedő nincs benne, ami indokolná a 1790 forintos árat. Tudom, tudom vegán meg natúr... De ezt leszámítva nincs olyan pozitívum ami miatt érdemes lenne ezt venni más fogkrémek helyett.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 5.

EvandEra

2020. június 27.

Érdekes rágógumi íze van, és bár fehéríteni egyáltalán nem fehérített azért nem volt rossz. Kissé szokatlan hogy ropog a szén a fogam alatt, a legnagyobb hátránya mégis, hogy maradéktalanul nem lehet kiöblíteni és fura mellékíze van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 27.

noemip

2020. június 23.

Az ízével nem tudok megbékélni. Az összetevői miatt 2 csillag, de nem tudom használni az íze miatt. 2-3 alkalommal próbáltam meg, de számomra elviselhetetlen, fehérítő hatását ennyi idő alatt nem fejtette ki. Különösebb friss érzést se tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 23.

bolgika

2020. június 17.

Nekem alapvetően nem vált be és egyáltalán nem fehérítette a fogaimat, nincs utána az friss érzésem, de akinek alapból fehér fogai vannak és nem szereti a mentolos fogrkémet annak jo lehet, az íze tetszett és jól tisztít ezért adok ra kettő csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 17.

Dominique

2020. március 21.

Imádom! Alapvetően ki nem állhatom a mentolos fogkrémeket, és a korábban próbált természetesebb fogkrémeknél viszont úgy éreztem, hogy nem tisztítanak alaposan (Alverde, Herbária). Ennek viszont az ízét is kedvelem, fehérítette is a fogaimat, és kevés is elég belőle az alapos tisztításhoz. Még az első tubusnál járok, de ha elfogy biztosan újravevős lesz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 21.

MormiOrsi

2020. március 13.

Hát, 3 csillag, mert nem nagyon érzem a tisztító/frissítő hatását, viszont az összetevői tetszenek. SLS és fluorid mentes, direkt ilyet keretem (keresek). Nem tudom, lehet igen, azzal van baj, hogy nincs benne mentol, mert pl. fogmosás után mindenféle ízt érzek még a számban, - amiket pont, hogy egy fogmosással szeretne az ember megszüntetni - csak a frissességet nem, ezért tényleg olyan érzés, mintha nem is mostam volna fogat :( Volt már egy ilyen melléfogásom egy fogkrémmel, azt reggelente használtam végül el, szerintem ennek is ez lesz a sorsa és továbbkeresgélek...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 13.

zsuffika

2019. május 23.

Kétszer rendeltem belőle, az első tubus után azt gondoltam nem fogok újra rendelni. Jó vele fogat mosni, jó íze, illata van, szépek a fogaim, de miután fogat mostam kicsit enyhül a hatás és nem érzem azt az áttörően friss érzést, mint egy fluoridos fogkrémnél, néha fél-egy órával később eszembe jut, hogy fogat kéne mosnom, mire rájövök, hogy hát nem rég mostam :D így úgy gondoltam, akkor ez nekem nem tetszik. Aztán rendeltem a mannától a másik fogkrémből, és mire elfogyott elkezdett ez hiányozni :D Úgyhogy most megint ezt használom, más fluoridmentes fogkrémet még nem használtam, úgyhogy nagy összehasonlítási alapom nincsen, ezért egy óvatos 3 csillagot kap.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 23.

Csopivezi

2019. május 16.

Eleinte az íze nagyon szokatlan volt, végül kb. egy hét után megkedveltem. Fehéríteni talán egy fél árnyalatot tudott, de ehhez sok reményt nem is fűztem, mert nem elszíneződve vannak a fogaim, hanem genetikailag sárgásak. Viszont, volt egy fogam, ami folyamatosan fájt az édesre, de a fogorvos azt mondta, hogy nincs mit tömni rajta, mert teljesen egészséges. Először nem hittem neki, azonban most így 3 hét használat után feltűnt, hogy nem nyavajgok csokievéskor, hogy fáj :) próbára tettem, és teljesen megszűnt a nyilalló érzés, ami számomra is hihetetlen, de ezt csak a fogkrém javára tudom írni. Legközelebb lehet kipróbálom a másikat, a mentolos érzés miatt. Az ára kicsit borsos, viszont akinek problémásak a fogai, annak teljesen megéri szerintem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 16.

w0nd3rd4wn

2019. május 10.

Még sokszor nem használtam, de érzem, hogy kíméletes. A fehérítéshez valószínűleg többet kellene használnom, de rendesen tisztít, ez biztos.

Picit fura a sok bolti fogkrémhez képest ez az édeskés, citromos íz :) Kicsit hiányzik a mentolos frissesség a számból a fogmosás végén, akinek ez szintén kell, hogy kerek legyen a dolog, használjon utána szájvizet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 10.

Flower1008

2019. március 16.

Szép összetevők, finom citromos íz,jól fehérít! Mióta ezzel mosom a fogam, nem vérzik az ínyem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 16.

Hidratálók: Glycerin, Xylitol