Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   1470 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   90 g   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2019. december 10.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

Limitált kiadás

Hűsítő csobbanás a francia Riviérán, szuperfriss, mentolos-levendulás illattal! Elsősorban a normál és zsíros bőr szereti ezt a különleges szappant, ha a Te bőröd ilyen, akkor nyugodtan próbáld ki arcmosásra is! Ha száraz bőrű vagy, akkor is élvezetes lesz a mentolos hűsítő csobbanás, de érzékeny arcbőrödre inkább válassz más Manna-finomságot. A tikkasztó melegben, a kánikulában enyhülést, felfrissülést, hűs megnyugvást érzel majd, csakúgy, mint a bőröd.

A finom kókuszolaj simává, puhává és bársonyossá varázsolja a bőröd, ezen felül a benne lévő természetes antioxidánsoknak köszönhetően táplálja is azt. További előnye, hogy gyorsan beszívódik, és remek immunerősítő. A kecsketej ápol, fantasztikusan hidratál, és eltávolítja a bőröd felszínéről az elhalt hámsejteket, így az ragyogó és igazán friss kinézetű lesz. Telis-tele van vitaminnal, ezért jutalmad a 100%-osan egészséges bőr! A tiszta borsmenta illóolajat szintén szeretni fogja a bőröd: rugalmassá teszi a szöveteket, élénkíti a vérkeringésedet, csökkenti a faggyútermelést, enyhíti a viszketést, és még a napon leégett bőrt is nyugtatja. Kiváló aromaterápiás hatásának hála, derűs és jókedvű leszel, segít túllendülni a fejfájásodon és a fáradságon is. A varázslatos levendula illóolaj megnyugtat Téged, bármilyen feszült is lennél, jótékony hatással lesz Rád feszültség, idegi kimerültség esetén.

OCsilla

2015. július 21.

Idén limitált darabszámban visszahozták, gyorsan ellenőriztem a krémmániás véleményeket róla és már rendeltem is. Nagyon jól tettem! Élmény vele a zuhanyozás, szuper nyári illatú, finom krémes szappan. Nem kell utána testápolóznom sem, ami melegben külön plusz pont. Nem kizárt, hogy rendelek még, amíg van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 21.

Regina59

Korcsoport: >54
2014. július 29.

Enyhe borsmenta illatú, krémesen habzó szappan. A szappanban sok kis levendula virág van. Nagyon jól hidratált, frissített és ápolta a bőröm, szárító hatást nem tapasztaltam. Még tavaly vásároltam 2 db-ot és az egyiket meghagytam az idei nyárra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. július 29.

Nessy

2013. november 4.

Én is nyáron használtam, de még elég sok meg van belőle, lassan fogyott. Most kiszárítva várja a jobb időket.:) Nagyon kellemes a menta és a levendula kompozíciója, talán a kecsketejpornak köszönhetően a bőrt sem szárítja. Kár hogy csak limitált, bár még most is elérhető... nagyon kedves kis szappan.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 4.

illatvarázs*

2013. augusztus 5.

Úgy vészelem át a kánikulai napokat, hogy milyen jó lesz nekem, amikor ezzel a szappannal a zuhany alá bújhatok. Nekem száraz a bőröm, de 2 hét használat után kijelenthetem, hogy nem szárít.
Nagyon kellemes hűsítő és pikáns az illata. Bár figyelmetlen voltam, nem néztem, hogy van benne levendula és úgy rendeltem meg. Aztán amikor megjött és beleszippantottam éreztem, hogy a menta mellett a levendula is meglapul. Persze ez a leírásban ott volt, csak én voltam bamba... A levendulás illatokat nem szeretem, így gondoltam a férjemé lesz, de egy használat után rájöttem, hogy dehogy lesz az övé!:-) Igaz nagyon gyengén, de még 2 órával a fürdés után picit érzem az illatát a bőrömön. Jó kis szappan ez! Remélem jövő nyárra visszatér!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. augusztus 5.

andrej

2013. július 5.

Nagyon jól sikerült ez a szappan is, igazi felfrissülés ebben a tikkasztó hőségben! :)
Úgy vettem észre, mintha picit szárítana, de nem túlzóan. Erőteljes menta illata van, a levendulát is ki lehet venni belőle.
Arcot is mostam vele, remekül tisztít, puha lett a bőröm (bár arcmosáskor a mentát annyira éreztem, hogy az első gondolatom az volt: ez még az orromat is tisztícccsa :D).
Különleges kis szappan, jól fog jönni a nyári melegben! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 5.

Különleges kis szappan, jól fog jönni a nyári melegben! :)

Emulgeálószerek: Sodium Cocoate
Tisztítószerek: Sodium Cocoate
Illatanyagok: Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Mentha Piperita (Peppermint) Oil, Limonene, Linalool

További info az összetevőről a KM-blogon >>