Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2019. december 10.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz

Szuperhidratáló szappankülönlegesség

A szappan egyik alapja a tápláló hatású gazdag kókuszvaj, amely már önmagában is felüdülés a bőrnek, és hogy teljes legyen a kényeztető hatás, adtunk hozzá egy nagy adag csodásan ápoló extra szűz olívaolajat.

Antioxidánsokban gazdag kakaóvaj-tartalmának köszönhetően egy lépésben táplálja és ápolja is a bőrt. Gyógyító erejű shea vajat is tettünk bele, az illat kedvéért pedig az elbűvölő virágosliget illatát, a Geránium illóolajat választottuk.

Ha érzékeny, száraz a bőröd, akkor az olívaolaj nyugtató gyógyír a számodra. Olyan ápoló hatású olaj, amelyet nyugodtan használhatsz pszoriázis vagy ekcéma esetén is.

Kiszerelés: 90 g.

NeonPink

2019. szeptember 12.

A zsíros-korpás arcbőrömet csak olivás szappannal tudom kordában tartani (már MINDENT próbáltam). Görögországból szoktunk hozatni ismerősökkel pár darabot nyaraláskor. Alig pár száz forint, lépten nyomon találni, ha kell ha nem a kezedbe nyomják akár ingyen is vagy bónusz ajándékként. Emiatt mindig más márkát kapok de mind egytől egyig tökéletes.
Igen ám csak most tavasszal elfogyott viszont enélkül az arcom olyan állapotba kerül, hogy szégyen lenne utcára lépni. Gyorsba kellett megoldás és igaz tudtam itt nem fogok találni megfelelőt, anya ezt vette.
Végül is a célnak pont megfelelt, viszont a görög szappanok árának bőven a többszöröse, KEGYETLENÜL nyúlik, ragad, gusztustalan, gyorsabban fogyott és fele olyan puha bőrt sem varázsolt mint olcsó, külföldi társai.

Azért egy ennyire hype-olt márkától többet vártam ennyi pénzért. Főleg az a gusztustalan állag brrr

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 12.

Ellise

2018. november 22.

Soha többé,engem nagyon szárított.Alapjában a manna szappanok nem mindegyike szárít,sima olívás sem szárított,lehet csak a bőröm nincs jóba a gerániummal.. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 22.

Nikolaj

2017. december 31.

Nagyon szép, hidratált bőr az eredmény. Egyáltalán nem habzik, nyúlós, nyálkás szappanocska. Én imádtam használni, nagyon puha lett a bőröm. Kellemes illatú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 31.

Adaleide

Korcsoport: < 18
2017. április 19.

Fürdésre és arcmosásra szoktam használni, az illata egyre jobban tetszik: édes, picit mentolos, orgonavirághoz hasonló illata van.
Mivel kókuszolaj, olívaolaj, shea vaj, kakaó vaj tartalmú, nagyon jót tesz a bőrnek, remekül hidratál, puhít, és nagyon finom illata lesz használat után a bőrömnek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. április 19.

Shopie

2016. május 26.

Nekem az olivaolajas szappanok nem habzanak eléggé, az illata sem ragadtatott el.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 26.

noni923

2015. december 2.

Abszolút Nr.1!
Csomagban rendeltem az ekcémás kezemre.
Mindenhol kerestem már valami olyan kézmosót/szappant, ami nem rontja az ekcémámat, és bátran állíthatom, hogy végre megtaláltam!
Ami a legjobban meglepett, hogy volt olyan, hogy pár napig nem voltam otthon (ugye akkor ott mást használtam),és nagyon kiszáradt a kezem, ám amikor hazamentem és kezet mostam ezzel a szappannal, minthogyha csoda történt volna.
Minta valami varázsszerrel mostam volna kezet, egyből éreztem, hogy puhul a kezem, megnyugtatja a bőrömet.
Nagyon örülök annak is, hogy természetes. Összességében nagyon elégedett vagyok. Nem volt kérdés az 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 2.

Abszolút Nr.1!
Csomagban rendeltem az ekcémás kezemre.

hjh666

2015. április 8.

Nagyon szuper! Másfél hét alatt elfürödtem, és visszasírom. Élmény volt vele pancsikolni (szó szerint), igaz a kádat mosni utána annyira nem, és az illata is nagyon jó. Lehetne hat csillagot adni, azt adnám. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 8.

boltkoros

2015. március 1.

Az egyik legjobb szappanjuk. Varázslatos illatú és nem szárítja a bőrt. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 1.

Maeve

Korcsoport: >54
2014. augusztus 3.

Nagyon régóta vágytam már arra, hogy kipróbálhassam a Mannát, de egy cseppet mindig soknak tartottam az árát, főleg postaköltséggel együtt. Aztán karácsonyra kaptam egy csomagot a húgomtól, többek között ezzel a szappannal. Időnként erős késztetést érzek, hogy a drogériás és egyéb kozmetikumokat tisztán natúr dolgokra cseréljem, és egy ilyen szappan könnyen kiváltja belőlem ezt a hatást :). Szóval fogtam a jól bevált arcmosó zselémet, betettem a fiók mélyére, és kipróbáltam ezt arcra is. Gondoltam, mi baj lehet, a kedvenc szappanomat is szemrebbenés nélkül használom érzékeny területeken is. Nem kellett volna ennyire vagánynak lennem, két napig éreztem a hatását. Soha többé nem szeretnék ilyen élményt. Az arcom égett tőle, kivörösödött, és bármilyen extraszuper nyugtató krémmel kentem is be, a bőröm nem volt az igazi napokig. Zuhanyzáshoz viszont kiváló, az illata pedig nagyon finom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. augusztus 3.

mira9413

2014. június 8.

Szeretem! Én arcra is használtam, és arra is tökéletes volt nekem. Az illatát elsőre borzasztónak találtam, de idővel megszerettem. Talán icurka-picurkát szárít, de a kombinált bőrömnek megfelelt, ahol esetleg szükségét láttam, hidratáltam utána, de legtöbbször nem kellett. Anyukám is folyton elkérte :) Ha nem drágállnám, újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 8.

Emolliensek: Olea Europaea (Olive) Oil
Emulgeálószerek: Sodium Cocoate
Tisztítószerek: Sodium Cocoate, Sodium Cocoa Butterate
Illatanyagok: Pelargonium Graveolens (Rose Geranium) Oil, Geraniol, Citronellol, Linalool