Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   1470 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   90 g   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2014. március 19.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

Limitált kiadás

Lágy habzás, amivel először találkozol. Hűsítő, hideg és egyszerre bársonyos érintés a bőrödön.

Leginkább normál, vagy zsíros bőrre ajánljuk a Görög Citrus szappant, ha Neked is ilyen a bőrtípusod, akkor nyugodtan próbáld ki arcmosásra is.

Ellenállhatatlan kókuszolajat tartalmaz, hogy finom tapintású, bársonyos bőröd legyen. Isteni narancs illóolaj megnyugtatja a száraz és fáradt bőrt is, ráadásul akkor is segít, ha nagyobb a baj: az erősen igénybe vett, repedezett bőrre is hatásos gyógyír. A finom narancs illóolaj ezen felül serkenti a vérkeringést és gyorsítja az új sejtek képződését, és szuper hír az is, hogy minden bőrtípus szereti. Tettünk még bele eukaliptusz illóolajat is bőven, ami megnyugtatja tested és lelked egyaránt, és tisztának, frissnek érzed majd Magad. És hogy még tökéletesebb legyen a hűsítő nyári csobbanás, még valódi narancsdarabokat is csempésztünk a Görög Citrus szappanba.

Kiszerelés: 90 g

fm11

2014. május 30.

Kedvenc Manna szappanom. Kár, hogy csak nyáron lehetett kapni. Első kipróbálás után, gyorsan rendeltem is belőle vagy ötöt, annyira megtetszett. Nagyon kellemes az illata, jól habzik, igazán felfrissít. Mi ketten használjuk a szappant és 3-4 hétig elég. Kis odafigyelést igényel, hogy olyan helyen tároljuk, ahol nem éri a vízsugár, a kezemben habosítom és a habot kenem magamra, ezekkel az apró trükkökkel sokáig elég egy-egy szappan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 30.

Nessy

2013. július 16.

Nyaralásra vittem, ahová a kedvesem elfelejtett tusfürdőt hozni, így ketten használtuk 5 napig, reggel-este. Hazahozni gyakorlatilag nem hoztam belőle semmit. Úgy érzem ennél tovább kellene kitartani egy szappannak... az Alora Naturás szappannak sokkal jobban bírják. A Manna termékei közül sok gyorsan fogy...
Amúgy ezt leszámítva nagyon kellemes, frissítő illatú szappan, jó kis narancshéjdarabokkal. Jól habzik, megfelelően ápolja a bőrt. Sajnálom, hogy limitált kiadás, egyszer még talán vennék belőle. Az arcomat is jól tisztította, puha érzetű lett utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 16.

andrej

2013. július 4.

Azt a mindenségit, de kár, hogy limitált!
A többi Mannához hasonlóan ebben sem csalódtam, egyszeri használat után már a kedvencemmé vált!
Lágyan habzik, a narancs illata vmi elképesztően jó és a narancsdarabok még finoman simogatják is a bőröm (persze azért nem kiáltanám ki bőrradírozó szappannak :D). :)
Arcmosásra is tényleg szuper, sminklemosás után az Ében szappan helyett ezzel mostam arcot, nagyon puha és tiszta lett a bőröm.
Fürdés után nagyon puha, illatos lett a bőröm, egyáltalán nem szárított, igazi tisztaságérzés. :)
Mióta szappannal fürdök, már nem bírom elviselni a tusfürdő okozta "réteget", amit a bőrömön hagy, már ezzel érzem a fürdést tisztálkodásnak is (ezt nem kifejezetten a Mannára értem, hanem általánosságban a natúr szappanokra). :)
Felüdülés ezzel fürdeni ebben a nyári melegben, mindenkinek ajánlom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 4.

Azt a mindenségit, de kár, hogy limitált!
Felüdülés ezzel fürdeni ebben a nyári melegben, mindenkinek ajánlom! :)

Emulgeálószerek: Sodium Cocoate
Tisztítószerek: Sodium Cocoate
Illatanyagok: Citrus Sinensis (Sweet Orange) Peel Oil, Eucalyptus Globulus (Eucalyptus) Leaf Oil, Citrus Sinensis (Sweet Orange) Peel Oil, Limonene

A CosIng besorolása szerint a kozmetikumokban illatanyagként használt.

A CosIng besorolása szerint a kozmetikumokban illatanyagként használt.