Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   1140   Kategória:   Szappanok

A krémet feltöltötte: szilvakompi, az összetevőket feltöltötte: britta, Módosítva: 2011. december 30.

Ár:   1140
Kategória:   Szappanok

deezsina

2017. december 19.

Nagyon jól habzó szappan, ami nem szárítja túl a bőrt (mondjuk én nem mindennaposan használom ezt, de alapból száraz a bőröm és a hideg idő ellenére eddig jól működik ezzel a szappannal is). Enyhe semleges szappan illata van, aki a gyömbér miatt kapna rá, csalódni fog. Én egy csomagban kisebb kiszereléshez jutottam hozzá, tusolásra használva meglepően gyorsan fogy, de alapvetően kellemes termék. (mivel csomagban vettem amihez volt egy rakás ajándék is, annyira nem is volt drága, másképp lehet hogy nem értékelném ennyire jónak)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 19.

csicsu0236

2017. szeptember 30.

Első használat után kiszárította az arcom.
Fáj és viszket napok óta...borzalmas

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

Első használat után kiszárította az arcom.
Fáj és viszket napok óta...borzalmas

MNNiko

2017. augusztus 29.

Illata elég erőteljes, de nem marad meg, csak használat közben lehet érezni.
A kombinált bőrömet enyhén szárítja, így szerintem száraz, érzékeny bőrűeknek nem való. Talán zsírosabb bőrre jó az enyhe szárító hatása miatt. Kizárólag arcmosásra vált be, mert zuhanyzásnál borzasztóan szárított.
A csomagomhoz kaptam ajándékba, elhasználom, de szerintem nem fogom megvenni. Vannak más Manna szappanok, amik jobban beváltak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

Illata elég erőteljes, de nem marad meg, csak használat közben lehet érezni.

meduza95

2017. augusztus 9.

Nagyon szeretem, kellemesen olajos tapintású marad utána a bőr, nem szárít! Jól habzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 9.

modoki

2017. április 11.

Szeretem ezt a szappant az illata miatt, viszont az én kombinált bőrömet is szárítja, így csak alkalmanként tudom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 11.

Lillababa

2017. január 31.

Ezt nem értettem az ekcéma csomagban, a gyömbér nekem kifejezetten csíp.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 31.

Ezt nem értettem az ekcéma csomagban, a gyömbér nekem kifejezetten csíp.

pilleriin

2017. január 17.

Merem állítani, hogy rozaecára nem egy zseniális választás. Iszonyúan szárította a bőrömet, mint még soha semmi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

rammy717

2017. január 4.

Nagyon jó, frissítő illata van. Nyáron használtam. Nem szárítja a bőröm, viszont különösebben nem is hidratálta. Télre biztosan kevés lenne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 4.

KSB1985

2016. december 10.

Férjem hasznàlja,meg van vele elégedve.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 10.

Férjem hasznàlja,meg van vele elégedve.

kviktoria

2016. november 24.

Nagyon jól hidratál, de utálom az illatát és képtelen vagyok elhasználni. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 24.

Nagyon jól hidratál, de utálom az illatát és képtelen vagyok elhasználni. :(

Emulgeálószerek: Sodium Cocoate, Sodium Olivate, Sodium Palmate
Tisztítószerek: Sodium Cocoate, Sodium Olivate, Sodium Palmate
Illatanyagok: Zingiber Officinale (Ginger) Root Oil, Zingiber Officinale (Ginger) Root Extract

A gyömbér gumóból kinyert illóolaj. A hivatalos CosIng besorolás szerint tonizáló, maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) és illatanyag. Paula Begoun szerint a gyömbér bőrirritáló lehet.